środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Olecko: Policjanci apelują o rozwagę

2018-01-16 13:24:22 (ost. akt: 2018-01-16 13:34:21)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu

W związku z panującymi niskimi temperaturami oleccy policjanci apelują o rozwagę oraz zwracają się z apelem, by nikt z nas nie był obojętny na potrzeby drugiego człowieka. Informujmy o każdej zauważonej osobie leżącej lub siedzącej na ziemi, ławce, przebywającej w ogrodowej altance, bądź w opuszczonym i nieogrzewanym pomieszczeniu.

Kiedy na dworze panują niskie temperatury wiele osób jest narażonych na utratę zdrowia lub życia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne i w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu.

W związku z panującymi niskimi temperaturami oleccy policjanci apelują o rozwagę oraz zwracają się z apelem by nikt z nas nie był obojętny na potrzeby drugiego człowieka. Nie bądźmy bierni wobec osób bezdomnych, bezradnych, samotnych czy nietrzeźwych.

Informujmy o każdej zauważonej osobie leżącej lub siedzącej na ziemi, ławce, przystanku czy przebywającej w ogrodowej altance bądź w opuszczonym i nieogrzewanym pomieszczeniu. Tacy ludzie są narażeni na wyziębienie, a nasze zainteresowanie może im uratować życie.

Kiedy widzimy takiego człowieka, nie wahajmy się zadzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages