I LO w Olecku z Super Pucharem

2018-01-20 00:14:47(ost. akt: 2018-01-20 00:23:14)

Autor zdjęcia: Archiwum I LO w Olecku

Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Olecku z powodzeniem walczyła w finałowym turnieju o Super Puchar w halowej piłce nożnej Zrzeszenia SZS w Giżycku. Podopieczni nauczyciela Roberta Smyka zajęła 1. miejsce
Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Olecku walczyła w finałowym turnieju o Super Puchar w halowej piłce nożnej Zrzeszenia SZS w Giżycku. Do zawodów awansowało 6 zespołów z północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego.

Podopieczni nauczyciela wychowania fizycznego Roberta Smyka wygrali 2:1 z ZSZ Giżycko, 5:1 ZSZ Gołdap, 4:2 z I LO Giżycko oraz przegrali 2:3 z gospodarzami - ZSKŚiA Giżycko. Ostatecznie zapewnili sobie wygraną w całym turnieju.

Najlepszym zawodnikiem oraz królem strzelców zawodów został kapitan oleckiej drużyny Maciej Waluśkiewicz, który zdobył 7 bramek.

W drużynie oleckiego liceum grali: Dominik Sobczak, Jakub Grzymkowski, Michał Złotnik, Marek Konopko, Marcin Godlewski, Kacper Kalejta, Jakub Reut i Jakub Krzykwa.