Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Koncert Pawła Domagały

2018-01-29 19:54:42 (ost. akt: 2018-01-29 19:59:25)

Regionalny Ośrodek Kultury "Mazury Garbate" w Olecku zaprasza na koncert Pawła Domagały "Opowiem Ci o mnie", który odbędzie się w czwartek 15 lutego o godz. 19.

Paweł Domagała, to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją artysty, oprócz aktorstwa, jest muzyka. Pisze wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu.

“Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, nie pozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżację zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.

Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy, jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Album “Opowiem Ci o mnie” ukazał się jesienią 2016 i spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, uzyskując status Złotej Płyty.

Bilety:
- przedsprzedaż w kasie ROK MG od 27 stycznia – 50 zł
- w dniu koncertu -70 zł
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages