Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Ciasta, że palce lizać. Cukiernia Ludwika zaprasza!

2018-02-07 14:36:55 (ost. akt: 2018-02-12 14:14:21)

Działalność Cukierni Staniszewskich sięga początków lat 80. Ponad 30 lat tradycji i wypiekania ciast na specjalne potrzeby klientów sprawiają, że Cukiernia Ludwika to miejsce, gdzie warto się udać po wyjątkowe wypieki domowej roboty.

W produkcję wyrobów pracownicy cukierni Jana Staniszewskiego wkładają całe serce i dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Rodzinna sieć cukierni stawia na pracowników - każdy z nich traktowany jest uczciwie i ciepło, jednak obok odpowiedniej atmosfery idzie też dobre przygotowanie do zawodu w postaci szkoleń i warsztatów przeznaczonych dla cukierników. To właśnie to staranie o wykwalifikowaną kadrę sprawia, że wyroby Cukierni Jana Staniszewskiego są tak wyjątkowe.

	http://m.wm.pl/2018/02/orig/dscn1979-445028.jpg

— W szerokiej gamie ciast naszej produkcji każde jest wyjątkowe i oryginalne. Przy realizacji zamówienia zawsze kierujemy się preferencjami klienta dotyczącymi zarówno smaku, jak i wyglądu — mówi pracująca w cukierni Lucyna Szpakowska. — Oprócz ciast, w naszej ofercie mamy pyszne torty na każdą okazję. Współpracujemy z klientami, więc poza tortami wystawowymi oferujemy możliwość tworzenia wypieków na specjalne okazje. Nasi cukiernicy to artyści, każdy z nich jest kreatywny i odpowiednio przygotowany do sprostania oczekiwaniom wszystkich klientów.

Warto wiedzieć, że Cukiernia Ludwika to nie tylko miejsce sprzedaży słodkich wyrobów, ale także miejsce, gdzie można spotkać się przy kawałku ulubionego ciasta i filiżance kawy, albo zjeść pyszne lody.

— Często przychodzę do cukierni na kawę i ciasto, gdy tylko jestem w Olecku — mówi pan Marek z Giżycka. — Ma ona wyjątkowy klimat, miłą obsługę, a przy tym bardzo atrakcyjne ceny. Polecam wszystkie ciasta, ale osobiście najbardziej lubię pyszną szarlotkę z bezą.

	http://m.wm.pl/2018/02/orig/dscn1961-444971.jpg

Cukiernia Ludwika w Olecku mieści się przy Placu Wolności 9 i otwarta jest w godzinach 9:00 - 18:00 (w niedzielę 10:00 - 18:00). Lokal zapewnienia klientom najwyższego poziomu obsługi. I oczywiście najlepsze ciasta, torty, lody i kawę w mieście.
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages