Czwartek, 20 września 2018. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Olecczanin Robert Karniej wygrał turniej w Gołdapi

2018-02-22 12:19:31 (ost. akt: 2018-02-22 12:28:12)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

W Gołdapi odbył się XII Memoriał Bernarda Zackiewicza w tenisie stołowym. Wzięli w nim udział tenisiści z Olecka. W kategorii open 1. miejsce zajął Robert Karniej z klubu Czarni Olecko.

Do rywalizacji przystąpiło ponad 70 zawodniczek i zawodników w kilku kategoriach wiekowych.

WYNIKI:

Kategoria: szkoły podstawowe - chłopcy
1. Chilicki Dawid - Gołdap
2. Marcinkiewicz Mateusz - Gołdap
3. Szeszko Karol - Białobrzegi
4. Święcki Kacper - Gołdap
5-6. Pacewicz Grzegorz - Żytkiejmy
5-6. Wierzbicki Jakub - Ełk
7-8. Wróblewski Jakub - Olecko
Wiśniewski Hubert - Żytkiejmy
9-11. Kozłowski Jakub - Olecko
Burba - Karol - Olecko
Naruszewicz Jakub - Olecko

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe - dziewczęta
1. Panina Veronika - Kaliningrad
2. Łuszczyńska Joanna - Olecko
3. Ziarko Gabriela - Ełk

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe - chłopcy
1. Aksinowicz Piotr - Słobódka
2. Święcki Dominik - Gołdap
3. Kozłowski Kamil - Słobódka
4. Marczykowski Mateusz - Grajewo
5-6. Misiun Kacper - Gołdap
5-6. Krasiński Adrian - Grajewo
7-8. Bronakowski Maciej - Białobrzegi
Bartnicki Łukasz - Olecko
9-12. Kalwajtys Hubert - Zytkiejmy
Jarzyna Damian - Gołdap
Malinowski Mikołaj - Ełk
Bobrowski Igor - Słobódka

Kategoria: weterani
1. Wesołowski Grzegorz - Gołdap
2. Różycki Marek - Gołdap
3. Żyliński Kazimierz - Suwałki
4. Bronakowski Michał - Białobrzegi
5-6. Karniej Andrzej - Olecko
Czuper Rafał - Raczki
7-8. Szeszko Henryk - Białobrzegi
Niewiarowski Mariusz - Olecko
9. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi

Kategoria: open
1. Karniej Robert - Olecko
2. Królewicz Tyberiusz - Grajewo
3. Aksinowicz Piotr - Słobódka
4. Różycki Marek - Gołdap
5-6. Barszczewski Jakub - Słobódka
5-6. Wesołowski Grzegorz - Gołdap
7-8. Kozłowski Kamil - Słobódka
Marczykowski Mateusz - Grajewo
9-12. Bronakowski Maciej - Białobrzegi
Bronakowski Michał - Białobrzegi
Karniej Andrzej - Olecko
Domalewski Damian - Słobódka
13-16. Chilicki Dawid - Gołdap
Czuper Rafał - Raczki
Żyliński Kazimierz - Suwałki
Misiun Kacper - Gołdap
17-24. Krasiński Adrian - Grajewo
Bobrowski Igor - Słobódka
Marcinkiewicz Mateusz - Gołdap
Panina Veronika - Kaliningrad
Święcki Dominik - Gołdap
Niewiarowski Mariusz - Olecko
Bartnicki Łukasz - Olecko
Łuszczyńska Joanna - Olecko
25. Malinowski Mikołaj - Ełk

Kategoria: gołdapska
1. Różycki Marek
2. Chilicki Dawid
3. Misiun Kacper
4. Wesołowski Grzegorz
5-6. Marcinkiewicz Mateusz
Święcki Dominik
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages