środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Tenisiści stołowi walczyli o Puchar Prezesa Czarnych Olecko

2018-02-25 20:43:54 (ost. akt: 2018-02-25 20:58:23)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Ponad 120 zawodników walczyło w turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa MLKS Czarni Olecko. Kategorię open kobiet wygrała Joanna Łuszczyńska z Olecka, a wśród mężczyzn triumfował Valdas Martinkus z Litwy.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PREZESA MLKS „CZARNI” OLECKO



WYNIKI:

Kategoria I – niepełnosprawni:

Kobiety:
1. Agnieszka Milewska (WTZ Olecko)
2. Hanna Milewska (WTZ Olecko)

Mężczyźni:
1. Rafał Czuper (Start Białystok)
2. Krzysztof Trochim (Start Białystok)
3. Marek Rzepliński (Start Białystok)
4. Tomasz Kiczka (WTZ Olecko)

Kategoria II – rocznik 2007 i młodsi:

Dziewczęta:
1. Evelina Kozmianaite (Paneveźys - Litwa)
2. Alicja Krynicka (Pisanica)
3. Maria Skarżyńska (Pisanica)
4. Paulina Pawłowska (Pisanica)
5-6. Rugile Paukstyte (Vilkaviśkio – Litwa)
Viktorija Raulimaityte (Vilkaviśkio – Litwa)
7. Aiste Bartelyte (Vilkaviśkio – Litwa)
Chłopcy:
1. Bartosz Ziemba (UKS Giżycko)
2. Karol Szeszko (UKS Białobrzegi)
3. Kacper Święcki (Gołdap)
4. Śarunas Aśmenskas (Vilkaviśkio – Litwa)
5-6. Artur Krymski (Pisanica)
Adas Oźalas (Vilkaviśkio – Litwa)
7-8. Kristupas Dobrovolskis (Vilkaviśkio – Litwa)
Kuba Naruszewicz (Czarni Olecko)
9-12. Mateusz Klekotko (Czarni Olecko)
Aurimas Kubilius (Vilkaviśkio – Litwa)
Jan Saulewicz (Czarni Olecko)
Gytis Saukaitis (Vilkaviśkio – Litwa)
13. Jakub Wróblewski (Czarni Olecko)

Kategoria III – rocznik 2004 i młodsi:

Dziewczęta:
1. Laura Grigorlikaite (Paneveźys – Litwa)
2. Agna Bernotaityte (Vilkaviśkio – Litwa)
3. Evelina Kozmianaite (Paneveźys - Litwa)
4. Gabriela Ziarko (Ełk)
5-6. Liepa Mozuraityte (Vilkaviśkio – Litwa)
Julia Jankowska (Gołdap)
7-8. Elżbieta Prostko (Ełk)
Wiktoria Chylicka (Ełk)
9-10. Oliwia Bagińska (Gołdap)
Ula Vaitunaityte (Vilkaviśkio – Litwa)
Chłopcy:
1. Gytis Knezius (Paneveźys – Litwa)
2. Kacper Malinowski (Pisanica)
3. Dawid Chilicki (Gołdap)
4. Rokas Brazaitis (Vilkaviśkio – Litwa)
5-6. Danas Śimkus (Paneveźys – Litwa)
Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi)
7-8. Dominik Święcki (Gołdap)
Orestas Babarskas (Vilkaviśkio – Litwa)
9-12. Mikołaj Malinowski (Ełk)
Martynas Peźa (Vilkaviśkio – Litwa)
Arnas Marauskas (Vilkaviśkio – Litwa)
Geivydas Źalkauskas (Vilkaviśkio – Litwa)
13-16. Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap)
Nojus Aleksandravićius (Vilkaviśkio – Litwa)
Rasvydas Stemplys (Vilkaviśkio – Litwa)
Augustas Bulota (Vilkaviśkio – Litwa)
17-20. Bartłomiej Budziński (Ełk)
Jakub Kozłowski (Czarni Olecko)
Karol Szeszko (UKS Białobrzegi)

Kategoria IV – rocznik 2002-2003:

Dziewczęta:
1. Auguste Melaikaite (Paneveźys – Litwa)
2. Laura Grigorlikaite (Paneveźys – Litwa)
3. Saima Krutulyte (Vilkaviśkio – Litwa)
4. Agna Bernotaityte (Vilkaviśkio – Litwa)
5-6. Ula Vaitunaityte (Vilkaviśkio – Litwa)
Liepa Mozuraityte (Vilkaviśkio – Litwa)

Chłopcy:
1. Gytis Knezius (Panaveźys – Litwa)
2. Rokas Brazaitis (Vilkaviśkio – Litwa)
3. Martynas Glodenis (Paneveźys – Litwa)
4. Marcel Rutkowski (Pisanica)
5-6. Dawid Chilicki (Gołdap)
Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi)
7-8. Kacper Malinowski (Pisanica)
Dźiugas Armanavićius (Vilkaviśkio – Litwa)
9-12. Kamil Kozłowski (Słobódka)
Geivydas Źalkauskas (Vilkaviśkio – Litwa)
Danas Śimkus (Paneveźys – Litwa)
Damian Jarzyna (Gołdap)
13-16. Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi)
Rasvydas Stemplys (Vilkaviśkio – Litwa)
Orestas Babarskas (Vilkaviśkio – Litwa)
Arnas Marauskas (Vilkaviśkio – Litwa)

Kategoria V – rocznik 1998 i młodsi:

Dziewczęta:
1. Dominika Miezianko (Czarni Olecko)
2. Saima Krutulyte (Vilkaviśkio – Litwa)
3. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)

Chłopcy:
1. Martynas Glodenis (Paneveźys – Litwa)
2. Marcel Rutkowski (Pisanica)
3. Paulius Uliackas (Paneveźys – Litwa)
4. Piotr Aksinowicz (Słobódka)
5-6. Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi)
Kacper Misiun (Gołdap)
7-8. Piotr Dębski (Słobódka)
Dźiugas Armanavićius (Vilkaviśkio – Litwa)

Kategoria VI – OPEN kobiet:

1. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)
2. Dominika Miezianko (Czarni Olecko)



Kategoria VI – OPEN mężczyzn:

1. Valdas Martinkus (Paneveźys – Litwa)
2. Auguste Melaikaite (Paneveźys – Litwa)
3. Marek Krymski (Grajewo)
4. Tyberiusz Królewicz (Grajewo)
5-6. Robert Karniej (Olecko)
Łukasz Litwinko (UKS Białobrzegi)
7-8. Kazimierz Żyliński (Burdeniszki)
Mateusz Marczykowski (Grajewo)
9-12. Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi)
Wojciech Omilian (Olecko)
Andrzej Karniej (Olecko)
Marcin Zawistowski (Grajewo)
13-16. Damian Domalewski (Słobódka)
Paulius Uliackas (Paneveźys – Litwa)
Kamil Kozłowski (Słobódka)
Rafał Czuper (Start Białystok)
17-23. Mirosław Chołodowski (WOPR Olecko)
Kacper Misiun (Gołdap)
Krzysztof Trochim (Start Białystok)
Marek Różycki (Gołdap)
Jakub Barszczewski (Słobódka)
Piotr Aksinowicz (Słobódka)
Jarosław Dobrzyński (UKS Białobrzegi)

Kategoria VI – 50+ mężczyzn:

1. Andrzej Karniej (Olecko)
2. Kazimierz Żyliński (Burdeniszki)
3. Marek Różycki (Gołdap)
4. Mariusz Niewiarowski (Olecko)
5. Jarosław Dobrzyński (UKS Białobrzegi)

Kategoria VI – 60+ mężczyzn:

1. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi)
2. Adam Trochim (Olecko)
3. Józef Polakowski (Olecko)
4. Zbysław Konopczyński (Lenarty)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages