Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Turniej językoznawczy w SP nr 4 w Olecku

2018-03-07 22:17:26 (ost. akt: 2018-03-07 22:36:56)

Autor zdjęcia: Archiwum SP4 w Olecku

W Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku odbył się I Powiatowy Turniej Językoznawczy „Po prostu – po polsku!” pod honorowym patronatem warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty i burmistrza Olecka.Turniej skierowany był do uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz uczniów klas drugich i trzecich gimnazjów. Wzięło w nim udział 6 szkół z powiatu oleckiego: SP 2 w Olecku, SP 4 w Olecku, SP w Gąskach, SP w Judzikach, SP w Kijewie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach.

Młodzież w trzyosobowych drużynach rywalizowała ze sobą w konkurencjach sprawdzających wiedzę i umiejętności z zakresu gramatyki języka polskiego.
Nad poprawnością wykonywanych zadań czuwała komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Burba, Katarzyna Kamińska oraz Anna Kisiel.

WYNIKI TURNIEJU:
1. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku (Zuzanna Bagan, Emilia Czajewska, Agnieszka Majewska - nauczyciel przygotowujący Anna Szyłkiewicz),
2. Szkoła Podstawowa w Judzikach (Kinga Konopko, Kamila Łęgowska, Sandra Romanowska - nauczyciel przygotowujący Agnieszka Łaskowska),
3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach ( Martyna Gorlo, Zofia Kozłowska, Magdalena Miłowicka – nauczyciele przygotowujący Grażyna Jankowska i Jolanta Motulewicz).

Każda z osób zwycięskiej drużyny dostała nowoczesny e-book. Za drugie miejsce uczestnikom wręczono atrakcyjne słuchawki. Trzeci na podium otrzymali bardzo pojemne pendrive’y z możliwością ich podłączenia do telefonu. Ponadto każdej z osób, biorących udział w turnieju, została wręczona książka oraz pamiątkowy dyplom.

I Powiatowy Turniej Językoznawczy „Po prostu – po polsku!” zorganizowały nauczycielki Mariola Zdancewicz i Agnieszka Gryniewicz.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Michał #2457311 | 91.233.*.* 9 mar 2018 08:03

    Brawo Judziki(dziewczyny)mała szkólka ale radzi sobie, brawo Agnieszko za pracę i poświecenie SUPER.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages