Sobota, 17 listopada 2018. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Czarni Olecko na turnieju żaków i skrzatów

2018-03-28 22:40:02 (ost. akt: 2018-03-28 22:55:48)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

W sobotę, 17 marca Pisanica była gospodarzem III Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyli tenisiści Czarnych Olecko.

Dopisała frekwencja, na starcie pojawili się przedstawiciele prawie wszystkich klubów, w których szkoli się dzieci. Dwoje najlepszych żaków i żaczek wywalczyło awans na turniej ogólnopolski, który na początku kwietnia odbędzie się w Mławie. Poziom zawodów był zupełnie niezły, a wiele pojedynków kończyło się w pięciu setach.


WYNIKI

Kategoria Skrzat - dziewczęta
1. KRYNICKA Alicja - LUKS ABC ŻAK Pisanica
2. RUCIŃSKA Lena - LKS WEL Lidzbark Welski
3. WITKOWSKA Julia - LKS WEL Lidzbark Welski
4. PRZYBYLSKA Aleksandra - LUKS ABC ŻAK Pisanica
5-6. CZAPLEJEWICZ Lena - MLKS CZARNI Olecko
5-6. GAJEWCZYK Magdalena - LUKS ABC ŻAK Pisanica
7. LESZCZYŃSKA Katarzyna - LUKS ABC ŻAK Pisanica

Kategoria Skrzat - chłopcy
1. KEMPKA Iwo - KS DEKORGLASS Działdowo
2. KORZENIEWSKI Andrzej - UKS TEMPO 25 Olsztyn
3. STACHOWIAK Kajetan - KS AZS UWM Olsztyn
4. MACIĄG Marian - UKS TEMPO 25 Olsztyn
5-6. KOPEĆ Przemysław - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
5-6. STACHOWIAK Adam - KS AZS UWM Olsztyn
7-8. KEMPKA Krzysztof - KS DEKORGLASS Działdowo
7-8. MADEJ Franciszek - KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. SAULEWICZ Jan - MLKS CZARNI Olecko
9-12. ZIARKO Hubert - UKS KONIECZKI Ełk
9-12. PAWŁOWSKI Piotr - LUKS ABC ŻAK Pisanica
9-12. DZIKOŃSKI Dominik - LUKS ABC ŻAK Pisanica

Kategoria Żak - dziewczęta
1. MADEJ Zofia - KS DEKORGLASS Działdowo
2. BRZEZIŃSKA Natalia - KS DEKORGLASS Działdowo
3. PIECKOWSKA Maria - KS DEKORGLASS Działdowo
4. SKARŻYŃSKA Maria - LUKS ABC ŻAK Pisanica
5-6. KRYNICKA Alicja - LUKS ABC ŻAK Pisanica
5-6. DZIĘCIOŁ Zofia - KS AZS UWM Olsztyn
7-8. PAWŁOWSKA Paulina - LUKS ABC ŻAK Pisanica
7-8. PINGOT Zuzanna - LKS WEL Lidzbark Welski

Kategoria Żak - chłopcy
1. LIPOWSKI Michał - KS DEKORGLASS Działdowo
2. WITKOWSKI Paweł - LKS WEL Lidzbark Welski
3. STOLARCZYK Kryspin - KS DEKORGLASS Działdowo
4. DZIĘCIOŁ Tadeusz - KS AZS UWM Olsztyn
5-6. SMURZYŃSKI Mateusz - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
5-6. ŚWIĘCKI Kacper - UKS JANTAR Gołdap
7-8. KOSEK Szymon - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
7-8. ZIARKO Maciej - LUKS ABC ŻAK Pisanica
9-12. WRÓBLEWSKI Jakub - MLKS CZARNI Olecko
9-12. PIOTROWSKI Adam - KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. KRYMSKI Artur - LUKS ABC ŻAK Pisanica
9-12. KEMPKA Iwo - KS DEKORGLASS Działdowo
13-16. KORZENIEWSKI Andrzej - UKS TEMPO 25 Olsztyn
13-16. STACHOWIAK Kajetan - KS AZS UWM Olsztyn
13-16.WESOŁOWSKI Hubert - LKS WEL Lidzbark Welski
13-16. KEMPKA Krzysztof - KS DEKORGLASS Działdowo
17-21. KOPEĆ Przemysław - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
17-21. STACHOWIAK Adam - KS AZS UWM Olsztyn
17-21. MADEJ Franciszek - KS DEKORGLASS Działdowo
17-21. MACIĄG Marian - UKS TEMPO 25 Olsztyn
17-21. LIEBNER Michał - LKS WEL Lidzbark Welski


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages