Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

"Warmia i Mazury pływają" - wyniki 7. eliminacji

2018-04-09 10:50:45 (ost. akt: 2018-04-09 11:14:30)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na pływalni Lega w Olecku rozegrano 7. eliminacje amatorskich zawodów "Warmia i Mazury pływają". Na starcie stanęło 68 zawodników.

WYNIKI VII ELIMINACJI:
Kategoria poniżej 6 lat
1. Alicja Łaskowska 00:15:42
2. Apolonia Torebko 00:39:30

Kat. 7-9 lat
1. Amelia Gajewska 00:18:18
2. Magdalena Wyszyńska 00:19:58
3. Martyna Kaszkiel 00:20:02
4. Malwina Muszyńska 00:22:02
5. Judyta Vogt 00:30:50
6. Karolina Niedziejko 00:34:09
7. Lidia Śliwińska 00:35:97
8. Patrycja Życzkowska 00:36:26
9. Aleksandra Laszkowska 00:38:20
10. Maja Leszczyńska 00:38:44
11 Gabriela Kiejdo 00:47:48

Kat. 7-9 lat
1. Maciej Łaskowski 00:21:77
2. Piotr Witkowski 00:23:27
3. Kacper Pietrzyk 00:23:74
4. Filip Żurawlew 00:23:76
5. Wiktor Czarniecki 00:24:41
6. Janusz Niedziejko-Ziółkowski 00:28:44
7. Filip Kopeć 00:29:42
8. Filip Kobus 00:33:55
9. Dawid Kowalczyk 00:43:37
10. Adam Skibicki 00:50:18
11 Kajetan Burnos 00:51:80

Kat. 10-12 lat
1. Marta Chołod 00:18:87
2. Nina Szyłkiewicz 00:19:80
3. Zuzanna Sędzicka 00:21:06
4. Karolina Ciszewska 00:21:11
5. Magdalena Zawilińska 00:24:49
6. Marta Ligocka 00:25:81
7. Oliwia Szczerbinska 00:28:15
8. Julia Masianis 00:30:15

Kat. 10-12 lat
1. Michał Matyjewicz 00:16:58
2. Rafał Życzkowski 00:17:35
3. Kamil Gryko 00:17:59
4. Bartosz Czerwiński 00:18:06
5. Ernest Zagacki 00:20:20
6. Hubert Jurewicz 00:21:43
7. Wiktor Dębek 00:22:40
8. Dawid Pupek 00:22:65
9. Aleksander Wielogórski 00:26:27
10. Bartosz Wodowski 00:27:42
11. Jan Krukowski 00:27:83
12. Mateusz Ponichtera 00:29:36
13. Jan Engwert 00:29:69

Kat. 13-14 lat
1. Maria Ligocka 00:46:33
2. Zuzanna Faryj 00:47:27
3. Aleksandra Plaga 00:53:70
4. Zofia Śliwińska 01:00:99

Kat. 13-14 lat
1. Dorian Burnos 00:37:54
2. Jan Nowikowski 00:38:59
3. Igor Kubacki 00:58:33

Kat. 15-16 lat
1. Olga Kubacka 00:42:41
2. Gabriela Czelij 00:45:28

Kat. 15-16 lat
1. Seweryn Zaniewski 00:34:09
2. Piotr Bisek 00:44:26

Kat. 17-19 lat
1. Anna Omilian 00:38:17
2. Karolina Walczak 00:46:42
3. Zuzanna Karaś 00:53:00

Kat. 17 - 19 lat
1. Mateusz Michalak 00:35:29
2. Gracjan Burnos 00:35:58
3. Karol Potocki 00:37:03

Kat. 40-49 lat
1. Kamil Sumara 00:47:04

Kat. 50-59 lat
1. Agata Klimaszewska 01:14:98

Kat. 50-59 lat
1 Adam Łapucki 00:34:60

Kat. powyżej 60 lat
1. Kazimierz Suchocki 00:38:11
2. Ryszard Zabolewicz 00:41:85
3. Marian Hościło 02:27:53
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages