Sobota, 17 listopada 2018. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Awans Joanny Łuszczyńskiej do krajowego championatu

2018-04-11 21:11:38 (ost. akt: 2018-04-11 21:47:27)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

W niedzielę (8.04) w Działdowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów i Kadetów w tenisie stołowym. Klub Czarni Olecko reprezentowały juniorki Joanna Łuszczyńska i Dominika Miezianko.

W Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów i Kadetów w tenisie stołowym startowali przedstawiciele wszystkich sekcji, które prowadzą szkolenie młodzieży. Zawodnicy walczyli również o udział w mistrzostwach Polski swoich kategorii wiekowych. Niektórzy mają już przepustki na podstawie poprzednich osiągnięć (limity). W każdej grupie wiekowej rywalizowano o dwa miejsca premiowane udziałem w krajowym championacie.
Klub Czarni Olecko reprezentowały juniorki Joanna Łuszczyńska i Dominika Miezianko.

WYNIKI:
Gra pojedyncza kadetek
1. Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński) – awans
2. Marta Kawiak (Ostródzianka Ostróda) – limit
3. Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo) – awans
4. Wiktoria Ceglińska (Mrągovia Mrągowo)
5. Gabriela Ziarko (Konieczki Ełki)
6. Patrycja Golder (LZS Lubawa)

Gra podwójna kadetek
1. Wiktoria Ceglińska/Zuzanna Pawłowska (Mrągovia Mrągowo)
2. Marta Kawiak (Ostródzianka Ostróda)/Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński)
3. Gabriela Ziarko (Konieczki Ełk)/ Zuzanna Madej (Dekorglass Działdowo)

Gra pojedyncza kadetów
1. Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) - limit
2. Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo) - limit
3. Igor Jankowski (Ostródzianka Ostróda) - awans
4. Kacper Malinowski ( ABC Żak Pisanica) - awans
5/6. Dominik Święcki (Jantar Gołdap)
5/6. Marcel Rutkowski (ABC Żak Pisanica)
7. Grzegorz Daniel (Mlexer Elbląg)

Gra podwójna kadetów
1. Mateusz Rutkowski/Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo)
2. Igor Jankowski (Ostródzianka Ostróda)/Dominik Święcki (Jantar Gołdap)
3. Jakub Klimczewski/Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)

Mistrzostwa drużynowe kadetów
1. Dekorglass Działdowo (Patryk Lewandowski, Mateusz Rutkowski, Maksymilian Miastowski)
2. ABC Żak Pisanica (Marcel Rutkowski, Kacper Malinowski)

Gra mieszana kadetów
1. Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo)/Marta Kawiak (Ostródzianka Ostróda)
2. Igor Jankowski (Ostródzianka Ostróda)/Patrycja Goloder (LZS Lubawa)
3. Mateusz Rutkowski (Dekorglass Działdowo)/Julia Archacka (Warmia Lidzbark Warmiński)
3. Kacper Malinowski (ABS Żak Pisanica)/Gabriela Ziarko (Konieczki Ełk)

Gra pojedyncza juniorek
1. Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo) - awans
2. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko) - awans
3. Wiktoria Piórkowska (Dekorglass Działdowo)
4. Dominika Miezianko (Czarni Olecko)
5. Aleksandra Jabłonka (Mlexer Elbląg)

Gra podwójna juniorek
1. Wiktoria Piórkowska/Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo)
2. Joanna Łuszczyńska/Dominika Miezianko (Czarni Olecko)
3. Aleksandra Jabłonka (Mlexer Elbląg)/ Natalia Grzegorz (Mlexer Elbląg)

Gra pojedyncza juniorów
1. Wojciech Chrząszcz (Ostródzianka Ostróda) - awans
2. Kacper Petaś (Ostródzianka Ostróda) - limit
3. Jakub Bielicki (Dekorglass Działdowo) - awans
4. Jakub Kuźmicz (Ostródzianka Ostróda) - limit
5/6. Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)
5/6. Jakub Klimczewski (Ostródzianka Ostróda)
7/9. Wiktor Chojnacki (LUKS Wel Lidzbark Welski)
7/9. Mikołaj Skoneczka (Dekorglass Działdowo)
7/9. Wojciech Chojnowski (Dekorglass Działdowo)

Gra podwójna juniorów
1. Kacper Petaś/Jakub Kuźmicz (Ostródzianka Ostróda)
2. Jakub Bielicki/Wojciech Chojnowski (Dekorglass Działdowo)
3. Jakub Klimczewski/Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)

Mistrzostwa drużynowe juniorów
1. Ostródzianka Ostróda (Wojciech Chrząszcz, Kacper Petaś, Jakub Kuźmicz)
2. Dekorglass Działdowo (Jakub Bielicki, Wojciech Chojnowski, Mikołaj Skoneczka)

Gra mieszana juniorów
1. Jakub Bielicki/Aleksandra Grzebska (Dekorglassw Działdowo)
2. Wojciech Chojnowski/Wiktoria Piórkowska (Dekorglass Działdowo)
3. Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka Ostróda)/Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)
4. Mikołaj Skoneczka (Dekorglass Działdowo), Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. OLECKO #2484167 | 91.240.*.* 14 kwi 2018 08:07

    BRAWO,BRAWO,BRAWO

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages