Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych w Olecku [OFICJANE WYNIKI]

2018-04-13 15:11:40 (ost. akt: 2018-04-14 10:25:10)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W Olecku rozegrano Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Na starcie stanęło ponad 450 zawodników.

Zawody oficjalnie otworzyli przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie Wacław Wasiela i zastępca burmistrza Olecka Mariusz Miłun.

Biegacze rywalizowali na dystansie 600, 800, 1000 i 1500 metrów (w zależności od kategorii wiekowej). Wyniki indywidualne zaliczane były do klasyfikacji drużynowej.



KOMUNIKAT KOŃCOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO SZS DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Wyniki indywidualne 600m dziewczęta rocznik 2007 i młodsze:
1.Amelia Jaszczur - SP 1 Pisz - 2:14,01
2.Klaudia Synowiec - SP 1 Pisz - 2:16,08
3.Julia Żynda - SP 3 Gołdap - 2,18,00
4.Ewelina Tulkiewicz - SP 7 Giżycko - 2:26,00
5.Julia Borkowska - SP 4 Giżycko - 2:27,50
6.Amelia Książek - SP 2 Olsztyn
7.Julia Durnaj - SP 7 Giżycko
8.Nikola Piotrowska - SP 1 Olecko
9.Paulina Pucia - SP 4 Giżycko
10.Katarzyna Kazukiewicz - SP 7 Giżycko
11.Julia Opanowska - SP 3 Olecko
12.Paulina Malinoś - SP 2 Olsztyn
13.Antonina Mościcka - SP 4 Giżycko
14.Pola Falęcka - SP 2 Olsztyn
15.Milena Szuksztul - SP 7 Bartoszyce
16.Maja Stachurska - SP 7 Giżycko
17.Julia Chorąży - SP 1 Olecko
18.Kaja Zielińska - SP 1 Olecko
19.Nikola Muskała - SP 2 Olecko
20.Aleksandra Szmigiel - SP 1 Pisz
21.Katrzyna Źrebiec - SP 2 Węgorzewo
22.Oliwia Sawczuk - SP 2 Olsztyn
23.Suzanna Skałka - SP 3 Olecko
24.Ida Smolińska - SP 3 Olecko
25.Natalia Zioło - SP 7 Bartoszyce
sklasyfikowanych – 70 zawodniczek

Wyniki indywidualne 800 m dziewcząt rocznik 2005-2006
1.Zuzanna Kopko - SP 4 Giżycko - 2:23,00
2.Julia Cemka - SP 4 Giżycko - 2:24,00
3.Malwina Szybiak - SP 7 Giżycko - 2:28,00
4.Wiktoria Szlempo - SP 3 Gołdap - 2:28,60
5.Nikola Krawczuk - SP 4 Giżycko - 2:30,00
6.Alicja Morawska - SP 7 Giżycko
7.Nadia Narwojsz - SP 7 Giżycko
8.Wiktoria Jackiewicz - SP 3 Olecko
9.Zuzanna Rafalska - SP 7 Bartoszyce
10.Ola Kulesza - SP 7 Giżycko
11.Nikola Tiwończuk - SP 4 Giżycko
12.Nikola Jurek - SP 3 Olecko
13.Weronika Rafalska - SP 7 Bartoszyce
14.Maja Jeglinska - SP 3 Olecko
15.Laura Wyrostek - SP 3 Gołdap
16.Amelia Gutowska - SP 1 Pisz
17.Karolina Wesołowska - SP 3 Gołdap
18.Dominka Żukowska SP 2 Gołdap
19.Marta Chupka - SP 4 Giżycko
20.Kinga Czerwinska - SP 3 Olecko
21.Oliwia Broniszewska - SP 3 Gołdap
22.Martyna Żukowska - SP 7 Giżycko
23.Natalia Klimowicz - SP 1 Pisz
24.Julia Jankowska - SP 2 Gołdap
25.Hanna Żbikowska - SP 7 Bartoszyce
sklasyfikowanych 52 zawodniczki

Wyniki indywidualne 600 m chłopców rocznik 2007 i młodsi
1.Miłosz Kosakowski - SP 1 Pisz 2:06,00
2.Leon Chrapkowski - SP 1 Pisz 2:07,00
3.Oliwier Korzep - SP 1 Pisz 2:12,00
4.Piotr Cieciuch - SP 2 Olsztyn 2:13,00
5.Kacper Pyczkowski - SP 1 Pisz 2: 16,00
6.Mateusz Frączek - SP 7 Bartoszyce
7.Adrian malinowski - SP 1 Pisz
8.Natan Chodań - SP 7 Giżycko
9.Adam Wojdyło - SP 2 Olsztyn
10.Dawid Paulin - SP 1 Pisz
11.Mateusz Sylwestrzak - SP 4 Giżycko
12.Tymon Ciechanowski - SP 1 Olecko
13.Marcin Bieńkowski - SP 2 Olsztyn
14.Michał Dołżycki - SP 7 Bartoszyce
15.Krzysztof Godkowski - SP 3 Olecko
16.Szymin Bida - SP 3 Gołdap
17.Dominik Sienkiewicz - SP 2 Olsztyn
18.Dawid Dziadosz - SP 7 Giżycko
19.Julian Torbacz - SP 7 Giżycko
20.Alan Poszwa - SP Gąski
21.Tomasz Dąbrowski - SP 2 Olsztyn
22.Dawid Orłłowski - SP 7 Giżycko
23.Emil Fursewicz - SP 4 Giżycko
24.Oskar Kozłowski - SP 3 Gołdap
25.Filip Chyża - SP 2 Olsztyn
sklasyfikowanych 64 zawodników

Wyniki indywidualne 800 m chłopców rocznik 2005-2006
1.Oskar Kosakowski - SP 1 Pisz 2:08,00
2.Daniel Kalinowski - SP 1 Węgorzewo 2:14,00
3.Damian Zaczkowski - SP 1 Pisz 2:16,00
4.Jakub Byl - SP 7 Bartoszyce
5.Jakub Żenda - SP 3 Olecko
6.Maciej Woronko - SP 4 Giżycko
7.Jakub Gołębiewski - SP 1 Pisz
8.Michał Kijewski - SP 1 Węgorzewo
9.Damian Błażyński - SP 1 Pisz
10.Piotr Mnich - SP 2 Węgorzewo
11.Olaf Król - SP 7 Giżycko
12.Daniel Baran - SP 2 Węgorzewo
13.Krystian Kobiałka - SP 7 Giżycko
14.Radek Szwejkowski - SP 1 Węgorzewo
15.Jędrzej Turlinski - SP 4 Giżycko
16.Mateusz Puza - SP 2 Gołdap
17.Patryk Chełkowski - SP 4 Giżycko
18.Aleksy Krupa - SP 7 Giżycko
19.Jakub Pigiel - SP 2 Gołdap
20.Iwo Januszkiewicz - SP 3 Gołdap
21.Marcin Pawlukiewicz - SP 4 Giżycko
22.Domink Guz - SP 7 Bartoszyce
23.Stanisław Górki - SP 1 Pisz
24.Sebastian Dębski - SP 1 Olecko
25.Aleksander Zawistowski - SP 1 Olecko
sklasyfikowanych 60 zawodników

Wyniki indywidualne 1000 m dziewcząt rocznik 2002 – 2004
1.Kinga Kornacka - SP Grodziczno - 2:53,00
2.Karolina Kornacka - SP Grodziczno - 2:57,00
3.Maja Stawicka - SP 2 Olsztyn - 3:08,00
4.Wiktoria Cybulska - SP 2 Olsztyn - 3:12,00
5.Kamelia Trościanka - UKS Sokół Węgorzewo
6.Poczynek - SP 1 Giżycko
7.Oliwia Kłosowska - SP Grodziczno
8.Iga Grygiencza - SP 2 Giżycko
9.Kornelia Herman - SP 2 Olsztyn
10.Agnieszka Świerzbin - SP 2 Olecko
11.Martyna Wąsiakowska - SP 1 Giżycko
12.Klaudia Ostrowska - SP 2 Olsztyn
13.Patrycja Motulewicz - SP 2 Olecko
14.Zuzanna Gorbac - SP 2 Giżycko
15.Kinga Dąbrowska - SP Grodziczno
16.Zuzanna Kruszniewska - SP 1 Olecko
17.Karolina Jasinska - SP 2 Olecko
18.Zuzanna Ciż - SP 2 Giżycko
19.Inez Baranowska - SP 1 Olecko
20.Maja Bagieńska - SP 1 Olecko
21.Iwona Denes - UKS Sokół Węgorzewo
22.Retel - SP 1 Olecko
23.Aleksandra Górynowicz-Fundychel - SP 2 Giżycko
24.Julia Bolesław - SP 1 Giżycko
sklasyfikowanych 31 zawodniczek

Wyniki indywidualne 1500 m chłopców rocznik 2002-2004
1.Jakub Kozacki - SP 2 Olsztyn - 3:49,00
2.Mateusz Tkaczuk - SP 2 Olsztyn - 3:50,00
3.Bartosz Walnicki - Gimn Węgorzewo - 3:52,00
4.Filip Szmyt - SP 1 Giżycko - 3:54,00
5.Damian Soból - SP 2 Olsztyn - 3:57,00
6.Wojciech Tomczyk - SP 2 Olecko
7.Kornel Typa - SP 2 Giżycko
8.Dobrosław Zimiński - SP 2 Olsztyn
9.Przemek Filipek - SP 2 Giżycko
10.Miłosz Zackiewicz - SP 2 Olecko
11.Adam Kun - Gimn Węgorzewo
12.Maciej Tulkiewicz - SP 2 Giżycko
13.Daniel Interewicz - Gimn Węgorzewo
14.Mateusz Jasinski - SP 1 Olecko
15.Dominik Zawistowski - SP 2 Olecko
16.Marek Nowakowski - SP 3 Olecko
17.Kamil Szargiej - SP1 Olecko
18.Bartosz Miliszewski - SP 1 Olecko
19.Michał Sawko - SP 1 Giżycko
20.Adam Kucharski - SP 2 Giżycko
21.Norbert Przekop - SP 2 Olecko
22.Mateusz Zymkowski - SP 1 Olecko
23.Wojciech Dębski - SP 1 Giżycko
24.Miłosz Kutnik - Gimn Węgorzewo
25.Michał Lenar - SP 1 Giżycko
sklasyfikowanych 26 zawodników

Wyniki indywidualne 1000 m dziewcząt rocznik 1998 i młodsze
1.Alicja Pietruczuk - ZSLiZ Olecko - 3:15,00
2.Weronika Dziatkowska - ZSZ Gołdap - 3:26,00
3.Ewa Zysk - I LO Olecko - 3:27,00
4.Martyna Dzierżyk - ZSLiZ Olecko - 3:28,00
5.Marta Cieślukowska - ZSLiZ Olecko - 3:28,80
6.Natalia Niedźwiecka - ZST Olecko
7.Wiktoria Rudnik - I LO Pisz
8.Natalia Piwko - I LO Pisz
9.Angelika Szczęsna - ZSZ Gołdap
10.Gabriela Karpowicz - I LO Pisz
11.Wiktoria Jankowska - I LO Pisz
12.Gabriela Fiertek - I LO Olecko]
13.Agata Rutkowska - II LO Giżycko
14.Anna Stankiewicz - II LO Giżycko
15.Joanna Ołów - ZST Olecko
16.Aleksandra Malecka - II LO Giżycko
17.Natalia Filipkowska - II LO Giżycko
18.Anna Skorupska - I LO Olecko
19.Anita Słowikowska - ZSZ Gołdap
20.Paulina Zubowicz - I LO Olecko
21.Klaudia Stach - ZSLiZ Olecko
22.Wioletta Karmiłowicz - ZSZ Gołdap
23.Kinga Chludzińska - ZST Olecko
24.Patrycja Królikowska - ZST Olecko

Wyniki indywidualne 1500 m chłopców rocznik 1998 i młodsi
1.Albert Wronowski - LO Gołdap - 3:36,00
2.Konrad Poreda - LO Gołdap - 3:44,00
3.Eryk Karaś - ZSLiZ Olecko - 3:48,00
4.Tomasz Wołczek - II LO Giżycko
5.Simon Czupryński - I LO Pisz
6.Jakub Szmigiel - I LO Pisz
7.Jakub Żelazko - ZSLiZ Olecko
8.Dawid Litus - ZST Olecko
9.Michał Sznurkowski - LO Gołdap
10.Maciej Wojczys - II LO Giżycko
11.Jacek Szrejder - LO Gołdap
12.Filip Trzasko - ZST Olecko
13.Karol Laska - LO ZDZ Giżycko
14.Jakub Dręzek - I LO Pisz
15.Adam Galus - II LO Giżycko
16.Mateusz Jabłoński - ZST Olecko
17.Hubert Kalicki - ZSLiZ Olecko
18.Tomasz Jachimowicz - ZSLiZ Olecko
19.Karol Bartosia - LO ZDZ Giżycko
20.Bartek Skrodzki - I LO Pisz
21.Patryk Ciborek - ZST Olecko
22.Rafał Szwejkowski - ZSZ Węgorzewo
23.Jacek Zabłocki - LO ZDZ Giżycko
24.Mateusz Orłowski - II LO Giżycko
25.Michał Rutkowski - I LO Olecko
sklasyfikowanych 37 zawodników

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005 i młodsi – Igrzyska Dzieci
1.SP 4 Giżycko - 38 pkt
2.SP 7 Giżycko - 35
3.SP 1 Pisz - 21
4.SP 3 Gołdap - 17
5.SP 3 Olecko - 17
6.SP 2 Olsztyn - 12
7.SP 7 Bartoszyce - 12
8.SP 1 Olecko - 8
9.SP 2 Gołdap - 3
10.SP 2 Olecko - 2
- SP 1 Giżycko - 0
- SP 1 Węgorzewo - 0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 i młodsi – Igrzyska Dzieci
1.SP 1 Pisz - 59 pkt
2.SP 7 Giżycko - 17
3.SP 2 Olsztyn - 16
4.SP 4 Giżycko - 15
5.SP 1 Węgorzewo - 14
6.SP 7 Bartoszyce - 14
7.SP 1 Giżycko - 8
8.SP 2 Węgorzewo - 7
9.SP 3 Olecko - 5
10.SP 3 Gołdap - 5
11.SP 2 Gołdap - 4
12.SP Gąski - 2
- SP 1 Giżycko - 0
- SP 2 Olecko - 0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2002-2004 i – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1.SP Nowe Grodziczno - 23 pkt
2.SP 2 Olsztyn - 18
3.SP 2 Giżycko - 10
4.SP 1 Giżycko - 9
5.SP 2 Olecko - 9
6.Gimn Węgorzewo - 7
7.SP Olecko - 7
- SP 3 Olecko - 0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2002-2004 i – Igrzyska Młodzieży Szkolne
1.SP 2 Olsztyn - 25 pkt
2.Gimn Węgorzewo - 13
3.SP 2 Olecko - 13
4.SP 2 Giżycko - 13
5.SP 1 Giżycko - 9
6.SP 1 Olecko - 8
7.SP 3 Olecko - 2

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1998 i młodsze – LICEALIADA
1.ZSLiZ Olecko - 20 pkt
2.I LO Pisz - 15
3.ZSZ Gołdap - 14
4.I LO Olecko - 10
5.ZST Olecko - 10
6.II LO Giżycko - 10

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 i młodsi – LICEALIADA
1.LO Gołdap - 23 pkt
2.I LO Pisz - 15
3.ZSLiZ Olecko - 14
4.II LO Giżycko - 13
5.ZST Olecko - 10
6.LO ZDZ Giżycko - 6
7.ZSZ Węgorzewo - 1
8.I LO Olecko - 1
9.ZSZ Gołdap - 0



Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. figaro #2485175 | 83.19.*.* 16 kwi 2018 08:38

    Dyrektor nie puścił?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Cios #2485126 | 91.240.*.* 16 kwi 2018 06:07

    SP4 Olecko nie ma? Za daleko z Sieja mieli na zawody. Wstyd.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. LOczek #2484793 | 5.172.*.* 15 kwi 2018 13:47

    a LO słabiutko, szkoda :(

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. Jan #2483934 | 83.9.*.* 13 kwi 2018 18:45

    Super Alicja z ZSLiZ ! Szacunek, podziw.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  5. Bbb #2483929 | 91.233.*.* 13 kwi 2018 18:35

    Brawo Ewą Zysk!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (8)

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages