Burmistrz Olecka spotkał się ze srebrnymi medalistami Pucharu Świata

2018-04-27 09:00:16(ost. akt: 2018-04-27 02:18:06)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Zawodnicy OSN Amfiprion Olecko, którzy na zawodach Pucharu Świata w Lipsku wywalczyli srebrny medal w sztafecie 4x100 m w monopłetwie po powierzchni, spotkali się z burmistrzem Olecka. Wacław Olszewski pogratulował pływakom sukcesu.
W trzeciej rundzie 13. edycji Pucharu Świata w pływaniu w płetwach, która odbyła się w Lipsku (Niemcy) w dniach 14 -15 kwietnia, startowały reprezentacje 19 państw z Europy oraz z USA i Jordanii (łącznie ponad 450 zawodników z 84 klubów).

Olecko reprezentowali: Aleksandra Kaszkiel, Wiktoria Płazinska, Natalia Hatalska, Kinga Chodyna, Jakub Milewski, Filip Drażba, Paweł Masalski i Piotr Modzelewski (OSN Amfitrion).

Drugie miejsce w sztafecie 4x100m SF (w monopłetwie po powierzchni) zajęli: Jakub Milewski, Filip Drażba, Paweł Masalski i Piotr Modzelewski.

Srebrnych medalistów przyjął burmistrz Wacław Olszewski, który pogratulował im tak znaczącego sukcesu i życzył zwycięstwa na kolejnych zawodach tej rangi. Zawodnicy pochwalili się medalami i podziękowali za pomoc w wyjeździe na zawody w Niemczech.

Dodajmy, że prezes OSN Amfiprion Janusz Romańczuk 21 kwietnia został wybrany na wiceprezesa Polskiego Związku Płetwonurkowania.

4X100M SF KAT. B, C, D MĘŻCZYŹNI: