Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Dzięki przedszkolakom w Olecku powiało optymizmem

2018-05-11 09:30:16 (ost. akt: 2018-05-11 09:38:00)

Autor zdjęcia: Archiwum Przedszkola Krasnal w Olecku

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku włączyło się w obchody VII Ogólnopolskiego Święta Optymizmu. Imprezie towarzyszyły zabawy, pląsy oraz tańce przy optymistycznych, tęczowych i majowych piosenkach.

10 maja nasze przedszkole włączyło się w obchody VII Ogólnopolskiego Święta Optymizmu. Dzieci i panie z każdej grupy ubrane były w różne kolory tęczy, a w rękach trzymały barwne koła.Uroczystość otworzyła dyrektor Małgorzata Puchalska. Każda grupa przedstawiła swojego SUPER BOHATERA OPTYMIZMU, którego wcześniej wykonała z dowolnych materiałów pochodzących z recyklingu i elektrośmieci. Przedszkolaki szukały również odpowiedzi na pytania: - Jaka jest rola Super Bohatera Optymizmu w domu? - Co może SBO zrobić dla Ciebie? - W jaki sposób możesz bawić się w Super Bohatera Optymizmu?

Imprezie towarzyszyły zabawy, pląsy oraz tańce przy optymistycznych, tęczowych i majowych piosenkach. Dzień Optymizmu zakończył kolorowy, wesoły przemarsz ulicami naszego miasta. Dzieci rozdawały spotkanym przechodniom wiele szczerych uśmiechów, które były oczywiście odwzajemniane.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages