Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Biegali, skakali i rzucali

2018-05-11 15:20:06 (ost. akt: 2018-05-11 15:31:39)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na stadionie miejskim w Olecku rozegrano Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Wystartowało w nich zaledwie 42 zawodników.

WYNIKI - dziewczęta:
60 m:
1. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 8,68
2. Nikola Jurek (SP 3 Olecko) 8,82
3. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 8,86

rzut piłeczką palantową:
1. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 52 m
2. Natasza Wiszniewska (SP 3 Olecko) 50 m
3. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 39 m

skok w dal:
1. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 4,18 m
2. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 4,14 m
3. Magda Gawrych (SP Sokółki) 4,04 m

skok wzwyż:
1. Oliwia Kowalewska (SP 1 Olecko) 120 cm
2. Natalia Czapkowska (SP 1 Olecko) 115 cm
3. Klaudia Kozłowska (SP 1 Olecko) 115 cm

600 m:
1. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 2:00,67
2. Wiktoria Jackiewicz (SP 3 Olecko) 2:05,38
3. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 2:06,23

Klasyfikacja punktowa indywidualnie:
1. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 321 pkt.
2. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 263 pkt.
3. Wiktoria Jackiewicz (SP 3 Olecko) 252 pkt.

Klasyfikacja punktowa drużynowo:
1. SP 3 Olecko 1305 pkt.
2. SP 1 Olecko 820 pkt.
3. SP Sokółki 695 pkt.
4. SP 4 Olecko 677 pkt.

WYNIKI chłopcy:

60 m:
1. Jan Maksimowicz (SP 1 Olecko) 8,50
2. Piotr Waszkiewicz (SP 3 Olecko) 8,58
3. Konrad Jachimczuk (SP 3 Olecko) 8,62

rzut piłeczką palantową:
1. Konrad Jachimczuk (SP 3 Olecko) 54 m
2. Piotr Waszkiewicz (SP 3 Olecko) 53 m
3. Igor Woroniecki (SP 3 Olecko) 49 m

skok w dal:
1. Aleksander Zawistowski (SP 1 Olecko) 4,32 m
2. Maciej Karpiński (SP Sokółki) 4,20 m
3. Maciej Wądołowski (SP 3 Olecko) 4,06 m

1000 m:
1. Maciej Wądołowski (SP 3 Olecko) 3:35,68
2. Dawid Kosiński (SP 3 Olecko) 3:50,98
3. Olaf Antkiewicz (SP 3 Olecko) 3:55,77

Klasyfikacja punktowa indywidualnie:
1. Konrad Jachimczuk (SP 3 Olecko) 209 pkt.
2. Piotr Waszkiewicz (SP 3 Olecko) 206 pkt.
3. Maciej Wądołowski (SP 3 Olecko) 203 pkt.

Klasyfikacja punktowa drużynowo:
1. SP 3 Olecko 948 pkt.
2. SP 1 Olecko 681 pkt.
3. SP Sokółki 556 pkt.

Trzy najlepsze zawodniczki i trzech najlepszych zawodników w każdej konkurencji uhonorowano dyplomami. Również trzy pierwsze drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie zespoły puchary.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages