Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Festyn z okazji jubileuszu OSW dla Dzieci Głuchych w Olecku

2018-06-10 01:41:44 (ost. akt: 2018-06-10 02:11:26)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Dobry humor, słoneczna pogoda, muzyka, konkursy z nagrodami i szereg innych atrakcji - tak w skrócie można podsumować festyn z okazji 65-lecia powstania Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Głuchych w Olecku oraz 10-lecia nadania imienia św. Filipa Smaldone.

Imprezę otworzył dyrektor Ośrodka Artur Sobolewski. Powitał przedstawicieli Rady Rodziców, absolwentów, nauczycieli, rodziców, wychowanków, obecnych pracowników placówki oraz zaproszonych gości.Po oficjalnej części przyszedł czas na występy artystów. Wychowankowie zaprezentowali „taniec z parasolkami”, dziewczęta w biało-czarnych strojach taniec pt. „Pożegnanie” oraz najmłodsi artyści zaprezentowali się w jivie. Natomiast zespół nauczycieli wystąpił w spektaklu „Calineczka”.

Później odbyły się rozmaite konkursy. Bez względu na wiek i zainteresowania każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Największym powodzeniem cieszyły się przejażdżki quadem i motocyklami - motocyklistów „Niedźwiedzie Północy” z Suwałk. Wśród atrakcji znalazły się również: strzelanie z karabinku pneumatycznego do tarczy, ćwiczenia w koordynacji ciała, pajęczyna, tunel, slalom, rzuty do celu. Podczas festynu dzieci mogły też skosztować różnych przysmaków z grilla i lodów.

Podsumowaniem festynu było złożenie kwiatów pod tablicą pamiątkową. Następnie społeczność placówki wraz z zaproszonymi gośćmi przemaszerowała do kościoła NMP Królowej Polski na mszę świętą w intencji Ośrodka i jej społeczności.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages