Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Uczniowie z Judzik z wizytą w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie

2018-06-14 21:35:06 (ost. akt: 2018-06-14 21:44:02)

Autor zdjęcia: Archiwum SP w Judzikach

W poniedziałek 11 czerwca przedstawiciele uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Judzikach byli gośćmi Urzędu Marszałkowskiego w Olszynie. Cieszyli się z wymiany doświadczeń z rówieśnikami z innych szkół, wyjazdu do Olsztyna oraz możliwości przebywania w tak ważnym urzędzie.
Po uroczystym przywitaniu przez ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego, dyrektor Centrum Projektów Polska Cyfrowa Wandę Buk oraz Iwonę Brzózkę-Złotnicką - prezes Stowarzyszenia Mistrzowie Kodowania, reprezentanci zaproszonych szkół przedstawili swoje prezentacje.

O naszej szkole mówiła dyrektor Beata Prześniak. Uczniowie wzięli udział w warsztatach i mogli pochwalić się swoimi praktycznymi umiejętnościami. Cieszyli się z wymiany doświadczeń z rówieśnikami z innych szkół, wyjazdu do Olsztyna oraz możliwości przebywania w Urzędzie Marszałkowskim.

Wydarzenie to było objęte patronatem honorowym Centrum Projektów Polska Cyfrowa – instytucji podlegającej Ministerstwu Cyfryzacji i wdrażającej programy unijne w obszarze technologii informacyjno-komunikacyjnej.
Justyna Adamczyk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages