Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Lega Dance Cup 2018 już za nami [ZDJĘCIA]

2018-06-17 12:37:00 (ost. akt: 2018-06-18 22:47:15)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W sobotę w godzinach nocnych zakończył się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Olecka. Galę wieczorną poprowadziła tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska - zwyciężczyni programu telewizyjnego Taniec z Gwiazdami.




W wieczornej gali tanecznej, która poprowadziła Agnieszka Kaczorowska, zaprezentowały się pary m.in.: z Olsztyna, Łomży, Gdańska, Augustowa, Sopotu, Ostrołęki, Warszawy, Łodzi, Lublina, Białegostoku, Ełku oraz z Olecka.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się reprezentanci SKTT Promenada Olecko - Paulina Jankowska i Maciej Kamiński, którzy wygrali kategorię powyżej lat 15 "D" w tańcach standardowych, a także zajęli 6. miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

	http://m.wm.pl/2018/06/orig/550-lega-dance-cup-2018-473669.jpg
Organizatorzy turnieju Justyna i Grzegorz Klekotko z Agnieszką Kaczorowską

NAJLEPSI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH I MIEJSCA ZAWODNIKÓW SKTT PROMENADA OLECKO:

powyżej 15 "B" LA (tańce latynoamerykańskie)

1. 97 Sobolewski Dawid - Orlińska Paulina UKS TWIST - Białystok
2. 98 Szefler Cezary - Wasiołka Karolina BLACK DANCE - Gdańsk
3. 103 Krakowiecki Mateusz - Święcka Zuzanna AKAT - Łomża

pow.15 "B" ST (tańce standardowe)

1. 98 Szefler Cezary - Wasiołka Karolina BLACK DANCE - Gdańsk
2. 92 Chudziński Cezary - Dołgoszej Diana UKTS DWÓJKA - Ełk
3. 99 Walczyk Radosław - Czerwińska Aleksandra AKAT - Łomża

pow.15 "C" LA
1. 81 Korzun Daniel - Zawadzka Magdalena UKTS DWÓJKA - Ełk
2. 83 Ostrowski Jan - Ławreszuk Dominika UKS TWIST - Białystok
3. 79 Gąsiewski Michał - Andraka Sylwia PROMENADA - Augustów
6. 71 Borowski Jakub - Fiodorow Ida Sara PROMENADA - Olecko

pow.15 "C" ST
1. 73 Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna UKTS DWÓJKA - Ełk
2. 74 Czajkowski Sebastian - Urbanowicz Julia PROMENADA - Augustów
3. 75 Dąbrowski Juliusz - Dakowicz Julia UKS TWIST - Białystok
6. 71 Borowski Jakub - Fiodorow Ida Sara PROMENADA - Olecko

pow.15 "D" LA
1. 58 Lipski Daniel - Komar Aleksandra UKS TWIST - Białystok
2. 56 Kodzis Krzysztof - Olender Julia AKAT - Łomża
3. 60 Zimnicki Bartosz - Kowalewska Wiktoria PROMENADA - Olecko
6. 63 Kamiński Maciej - Jankowska Paulina PROMENADA - Olecko


pow.15 "D" ST
1. 63 Kamiński Maciej - Jankowska Paulina PROMENADA - Olecko
2. 58 Lipski Daniel - Komar Aleksandra UKS TWIST - Białystok
3. 57 Konopka Andrzej - Domańska Agata AKAT - Łomża

14-15 "C" LA
1. 50 Stępień Michał - Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin
2. 39 Kuziemko Paweł - Dąbrowska Amelia BLACK DANCE - Gdańsk
3. 44 Sienkiewicz Oliwier - Richert Aleksandra Karolina FALA - Sopot
7. 38 Kaszuba Piotr - Cebeterewicz Natalia PROMENADA - Olecko
4. 46 Świątkowski Szymon - Kruszniewska Zuzanna z Olecka - PROMENADA Augustów

14-15 "C" ST
1. 36 Dąbkowski Kacper - Sokołowska Martyna FOCUS - Olsztyn
2. 45 Śliwowski Wiktor - Staszewska Angelina FAN - Ostrołęka
3. 39 Kuziemko Paweł - Dąbrowska Amelia BLACK DANCE - Gdańsk

14-15 "C" ST
1. 36 Dąbkowski Kacper - Sokołowska Martyna FOCUS - Olsztyn
2. 45 Śliwowski Wiktor - Staszewska Angelina FAN - Ostrołęka
3. 39 Kuziemko Paweł - Dąbrowska Amelia BLACK DANCE - Gdańsk
7. 46 Świątkowski Szymon - Kruszniewska Zuzanna z Olecka - PROMENADA Augustów

pow.15 "E"
1. 32 Kobosko Jakub - Halicka Martyna TĘCZA - Białystok
2. 31 Bogdanowicz Michał - Pomichter Julia PROMENADA - Augustów
3. 33 Kukliński Karol - Kalisz Justyna PROMENADA - Augustów

14-15 "D" LA
1. 24 Stańczewski Nikodem - Fidut Julia JANTAR - Elbląg
2. 20 Jezusek Wiktor - Krynica Julia AKAT - Łomża
3. 28 Osiński Oskar - Maliszewska Lena THE BEST - Gdańsk

14-15 "D" ST
1. 24 Stańczewski Nikodem - Fidut Julia JANTAR - Elbląg
2. 19 Filipek Łukasz - Skowron Natalia KTS ESKULAP - Łódź
3. 17 Cadler Jakub - Hendzel Wiktoria Weronika PASJA - Koszalin

12-13 "D" LA
1. 8 Kempa Marcel Romuald - Utecht Julia PASJA - Koszalin
2. 11 Radecki Filip - Radecka Klara ATRIA - Ostrołęka
3. 13 Żebrowski Oskar - Puławska Natalia AKAT - Łomża

12-13 "D" ST
1. 11 Radecki Filip - Radecka Klara ATRIA - Ostrołęka
2. 10 Poleszuk Jakub Michał - Kuczewska Magdalena AKAT - Łomża
3. 9 Kostecki Krystian - Filipkowska Gabriela AKAT - Łomża

10-11 "D" LA
1. 4 Kropacz Marcel Miłosz - Wiśniewska Julia Agnieszka FALA - Sopot
2. 3 Klekotko Mateusz - Kramarewicz Anna PROMENADA - Olecko
3. 2 Gąsiewski Nikodem - Mańko Wiktoria AKAT - Łomża

10-11 "D" ST
1. 4 Kropacz Marcel Miłosz - Wiśniewska Julia Agnieszka FALA - Sopot
2. 2 Gąsiewski Nikodem - Mańko Wiktoria AKAT - Łomża
3. 5 Słomiński Adam - Naumczuk Iga FALA - Sopot
4. 3 Klekotko Mateusz - Kramarewicz Anna PROMENADA - Olecko

14-15 "E"
1. 99 Zapolski Oskar Mariusz - Rogińska Aniela UKTS DWÓJKA - Ełk
2. 98 Wyszyński Rafał - Barszczewska Milena PROMENADA - Augustów
3. 95 Puławski Jakub - Domitrz Iga AKAT - Łomża

12-13 "E"
1. 87 Święcki Kacper - Dębek Anna AKAT - Łomża
2. 88 Twarowski Patryk - Stefanowicz Magdalena UKS TWIST - Białystok
3. 85 Paluch Piotr - Paluch Anna CZAR PAR - Giżycko

12-13 "F"
1. 78 Sobczyński Łukasz - Sawko Aleksandra AKAT - Łomża
2. 79 Szumarski Piotr - Nowik Oliwia UKS TWIST - Białystok
3. 68 Konopka Adam - Zabora Kamila AKAT - Łomż A
4. 77 Saliński Piotr - Kielich Weronika PROMENADA - Olecko
5. 80 Zaręba Adam - Kozłowska Klaudia PROMENADA - Olecko
5. 75 Ośka Mateusz - Cebeterewicz Amelia PROMENADA - Olecko


10-11 "E"
1. 65 Słomiński Adam - Naumczuk Iga FALA - Sopot
2. 64 Gąsiewski Nikodem - Mańko Wiktoria AKAT - Łomża
3. 63 Bujnowski Bartosz - Marsella Angelica PROMENADA - Augustów

10-11 "F"
1. 59 Kochanowski Jan - Dołęga Nikola AKAT - Łomża
1. 60 Sienica Igor - Szymulewska Julia PROMENADA - Olecko
2. 58 Gal Patryk - Wasilewska Aleksandra CZAR PAR - Giżycko

8-9 "G"
1. 45 Bartkowiak Gabriel - Rękawek Kalina PROMENADA - Olecko
1. 47 Cimochowski Mateusz - Stefanowska Izabela PROMENADA - Olecko
1. 50 Krysiuk Dominik - Niekraś Zuzanna PROMENADA - Augustów
1. 53 Skórnóg Bartosz - Ostaniewicz Lena CZAR PAR - Giżycko
1. 55 Ziemba Bartosz - Melnyk Martyna CZAR PAR - Giżycko
2. 46 Chmielewski Marcel - Miłun Hanna PROMENADA - Olecko
2 .51 Michaluk Miłosz - Karandziej Kalina PROMENADA - Olecko
2. 49 Kamiński Daniel - Paczyńska Antonina PROMENADA - Olecko
2. 48 Dzietczyk Jakub - Szenkowska Amelia PROMENADA - Augustów
3. 52 Skarżyński Patryk - Woronko Kornelia PROMENADA - Olecko
3. 54 Stankiewicz Daniel - Giedrojć Maja PROMENADA - Olecko

8-9 H 4T
1. 22 Bruzio Fabian - Masiewicz Martyna UKTS DWÓJKA - Ełk
1. 27 Korneluk Mikołaj - Surmacewicz Faustyna TWIST - Białystok
1. 30 Michajłow Gabriel - Szumarska Julia TWIST - Białystok
1. 32 Nowik Oskar - Pawłowska Kinga TWIST - Białystok
1. 36 Suchodolski Gabriel - Piekarska Aleksandra PROMENADA - Augustów
1. 37 Szepel Jan - Kołosińska Wiktoria CZAR PAR - Giżycko
1. 39 Szupieńko Dorian - Wysocka Zofia PROMENADA - Olecko
1. 41 Zamojski Bartosz - Wasilewska Zuzanna PROMENADA - Olecko
1. 100 Karwowski Gabiel - Faryna Hania AKAT - Łomża
1. 177 Duda Jakub - Tomaszewska Eliza CZAR PAR - Giżycko
2. 35 Rutkowski Kacper - Skomin Maja PROMENADA - Olecko
2. 23 Drobiszewski Filip - Łęczycki Lena PROMENADA - Olecko
2. 28 Kozłowska Liliana - Mikielska Martyna PROMENADA - Olecko
2. 38 Szkudlarek Krzysztof - Nakoneczna Hanna CZAR PAR - Giżycko
2. 25 Jurkiewicz Michał - Kornelius Paulina PROMENADA - Augustów
2. 29 Lubecki Jan - Lalak Gabriela CZAR PAR - Giżycko
2. 21 Anaszko Ksawery - Słowikowska Anna CZAR PAR - Giżycko
2. 24 Idek Aleksander - Maj Laura CZAR PAR - Giżycko
2. 26 Kalata Lena - Wrotna Dominika PROMENADA - Olecko
2. 31 Mosiński Antoni - Pacheco Zuzanna CZAR PAR - Giżycko

do 7 H 4T
1. 1 Ardziejewska Barbara - Nowik Maria PROMENADA - Olecko
1. 2 Bołtruczek Kornelia - Kropiwnicka Inez PROMENADA - Olecko
1. 4 Chomicz Zofia - Gałgowska Nadia PROMENADA - Olecko
1. 6 Jastrzębska Monika - Bielecka Nikola PROMENADA - Olecko
1. 7 Kowalczyk Michał - Chmielewska Gabriela PROMENADA - Olecko
1. 9 Kowalewska Antonina - Głuchowska Hanna PROMENADA - Olecko
1. 11 Terlecki Michał - Klekotko Hanna PROMENADA - Olecko
1. 12 Wasilewska Oliwia - Wiśniewska Zofia PROMENADA - Olecko
1. 13 Wiśniewski Adam - Stefanowska Anna PROMENADA - Olecko
1. 14 Wiśniowska Sara - Sieczkowska Kornelia PROMENADA - Olecko
1. 15 Wojciechowska Aleksandra - Ampulska Diana PROMENADA - Olecko
1. 16 Wysocki Filip - Cimochowska Hanna PROMENADA - Olecko
1. 17 Zamojski Bartosz - Chmielewska Zofia PROMENADA - Olecko
1. 18 Wieczorkowski Paweł - Kleczkowska Zosia PROMENADA - Augustów
ZM
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dobrotnik #2521989 | 83.9.*.* 19 cze 2018 20:32

    pan trener startuje na radnego, powodzenia ! wszyscy będą tańczyć :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    1. renata #2521228 | 91.236.*.* 18 cze 2018 16:08

      Lody Kiełek bierze udział w: Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego LEGA DANCE CUP 2018 w: Hala Lega Olecko..Które miejsce zają ten kiełek

      Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. olocczanin #2520850 | 109.153.*.* 18 cze 2018 01:18

      A co te skroty znaczam, moze ktos wytlumaczyc, bo ja zero kapu!!!!!

      Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. Lega Dance Cup #2520702 | 188.146.*.* 17 cze 2018 19:41

        To już po polsku nie można napisać? Ależ skąd, obcy język z miejsca rangą turnieju o trzy szczeble podnosi. Światowo u nas.

        ! - + odpowiedz na ten komentarz

      Zagraj w GRY.wm.pl

      • Goodgame Empire
      • Goodgame Big Farm
      • Goodgame Poker
      • Shadow Kings - The Dark Ages