Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Weź udział w wyjątkowym projekcie integracyjnym w Olecku

2018-08-30 13:13:44 (ost. akt: 2018-08-30 13:37:55)

Autor zdjęcia: Mariusz Niewiarowski

Stowarzyszenie Integracji Środowisk Lokalnych „Wspólnie do celu” zaprasza do udziału w projekcie: „Proste historie – międzypokoleniowy projekt społeczno-artystyczny”. Celem projektu jest rozwój i promocja międzypokoleniowego dialogu poprzez wspólny udział seniorów (60+) i młodzieży w warsztatach w ramach projektu.

CO OFERUJEMY?
Przede wszystkim dobrą zabawę i dużo atrakcji - zajęcia, warsztaty w zakresie rozwoju umiejętności i talentów artystycznych:
- warsztaty teatralne,
- warsztaty plastyczne,
-warsztaty śpiewacze,
- warsztaty muzyczne.

Zwieńczeniem warsztatów będzie wystawienie spektaklu „Proste historie” w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku „Mazury Garbate” oraz zaprezentowanie go w pobliskich miejscowościach i podczas wycieczki.

Ponadto w ramach projektu uczestnicy będą prowadzili funpage na Facebooku promujący dialog międzypokoleniowy oraz będą mieli możliwość podziałania w Międzypokoleniowym Centrum Wolontariatu, w ramach którego prezentowane będą fragmentów pracy warsztatowej, w oleckich instytucjach pomocowych oraz zorganizowane zostaną plenerowe spotkania międzypokoleniowe. Uczestnicy będą mieli także okazję współpracować nad organizacją mini kampanii społecznej promującej integrację międzypokoleniową i wolontariat międzypokoleniowy.

DLA KOGO?
Do udziału w projekcie zapraszamy: seniorów 60+ i młodzież - mieszkańców Olecka.

JAK DŁUGO?
Czas trwania projektu: od 1 sierpnia 2018 r. do 31 sierpnia 2019 r.

GDZIE SZUKAĆ INFORMACJI?
Szczegółowe informacje dotyczące projektu można uzyskać w Biurze Projektu w Olecku przy ul. Wojska Polskiego 13, tel. 87 520 21 59 lub 608 880 050, e-mail: wspolniedocelu@onet.pl.

Projekt „Proste historie - międzypokoleniowy projekt społeczno-artystyczny” współfinansowany jest ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w projekcie!
http://m.wm.pl/2018/08/orig/fio-logo-490717.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages