Wtorek, 18 lutego 2020. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Jubileusz Auto Reflexu w Olecku

2018-09-05 15:08:41 (ost. akt: 2018-09-05 15:39:08)

Autor zdjęcia: Barbara Stefanowska

W minioną sobotę firma Auto Reflex hucznie świętowała 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji zorganizowała piknik, który odbył się przed siedzibą firmy przy ul. Kamiennej 1B w Olecku. Bawiły się na nim całe rodziny. Atrakcji nie brakowało.

Dorośli mogli przy okazji skorzystać z fachowych porad, a dzieci brały udział w konkursach i zabawach oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Na wszystkich czekał też grill, wata cukrowa i prażona kukurydza, a my przy okazji porozmawialiśmy z właścicielem firmy Przemysławem Jeruciem.

Jak zaczynaliście waszą działalność?
— Początki były skromne. W najbliższej rodzinie były dwa warsztaty, które potrzebowały sprawnej dostawy części zamiennych. W tym czasie na rynku przeważały Polonezy i Fiaty 126p, a towar zamawiało się głównie faksem. Samochody na naszych ulicach zmieniały się, a my wraz z nimi. Magazyn się rozrastał i w 2005 roku byliśmy zmuszeni dobudować nową część budynku. Rozwój firmy i chęć polepszenia komfortu dla naszych klientów wymusił następną rozbudowę w roku 2016. Rok później założyliśmy pierwszą filię w Gołdapi. Istotnym momentem w naszej historii było dołączenie kilka lata temu do sieci PROFIAUTO, jednego z liderów rynku motoryzacyjnego w Polsce.

— Firma zajmuje się nie tylko dystrybucją części i akcesoriów samochodowych.

— Auto Reflex to nie tylko motoryzacja, ale także ubezpieczenia. Zajmujemy się nimi wraz z żoną także prawie 20 lat. Na tyle tematyka była dla nas istotna, że nasze prace licencjackie i magisterskie dotyczyły ubezpieczeń. Początki to bliska współpraca z towarzystwem Generali, ale bardzo szybko okazało się, że potrzebujemy kompletniejszej oferty i tak dzisiaj współpracujemy z ponad dwudziestoma towarzystwami. To daje nam bardzo solidną pozycję na lokalnym rynku ubezpieczeniowym.

— Jakie macie plany?
— W tej chwili łącznie w motoryzacji i ubezpieczeniach zatrudniamy 13 osób i szukamy następnych pracowników. Myślę, że najbliższe lata będą wyraźnym przyspieszeniem w naszym rozwoju. Zarówno w ubezpieczeniach tak i w motoryzacji mamy szczęście do spotykania na swojej drodze mądrych, wartościowych partnerów. To dobrze wróży naszej przyszłości.

— Dziękuję za rozmowę.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages