Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Zagłosuj na swojego kandydata. Ruszamy z prawyborami

2018-09-24 13:18:44 (ost. akt: 2018-09-24 14:13:39)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Tegoroczne wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Do urn pójdziemy w niedzielę 21 października. To zatem dobry moment, by wysondować przedwyborcze nastroje. Stąd przygotowane przez nas prawybory.

Kto zostanie burmistrzem? Kto wójtem? Kto dostanie się do rady? To pytania, które coraz bardziej zaprzątają głowy nie tylko mieszkańców, ale i samych kandydatów.

W jakimś stopniu odpowiedź na nie dadzą organizowane przez nas prawybory. Chodzi o to, by wysondować, kto ma największe szanse na wygranie wyborów rzeczywistych. Ciekawe, czy końcowe wyniki pokryją się później z tymi prawdziwymi.

Przygotowaliśmy cztery kategorie. Głosować można na kandydatów na burmistrzów Olecka i na wójtów (gminy Kowale Oleckie, Świętajno i Wieliczki), na kandydatów do Rady Powiatu w Olecku oraz do Rady Miejskiej w Olecku.

Z regulaminu
Plebiscyt trwa do 14 października 2018 roku, do godz. 23:59.

Udział w plebiscycie biorą kandydaci na radnych różnych szczebli oraz kandydaci na urzędy prezydenta, burmistrza i wójta.

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału plebiscytu.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną ci kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie.

Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie. X to numer porządkowy przypisany danemu kandydatowi. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł z VAT.Szczegółowy regulamin TUTAJ

KANDYDACI NA BURMISTRZA OLECKA


KANDYDACI NA WÓJTÓWKANDYDACI NA RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W OLECKUKANDYDACI DO RADY POWIATU W OLECKUPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages