Niedziela, 17 listopada 2019. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Rozpoczęła się Olecka Liga Pływacka [WYNIKI]

2018-10-28 01:21:42 (ost. akt: 2018-10-29 12:55:17)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W I rundzie Oleckiej Lidze Pływackiej " Stokrotka" wzięło udział aż 250 zawodników, w tym ponad 100 pływaków z Ukrainy.



W zawodach na pływali Lega rywalizowały zarówno osoby rozpoczynające pływacką przygodę, jak i doświadczeni pływacy. Do Olecka przyjechali zawodnicy z Gołdapi, Białegostoku oraz z kilku klubów pływackich z Ukrainy (Ternopil Sport School nr 1, Fitnees Sport Ukraine Rivne, Dussh Nr 3 Rivne).

Zawody oficjalnie otworzył burmistrz Olecka Wacław Olszewski.

Rywalizacja odbywała się w stylach: klasycznym, grzbietowym, motylkowym i dowolnym na dystansach 25, 50 i 100 m.

Terminy kolejnych rund OLP:
- 24.11.2018r. (sobota) – Runda II
- 12.01.2019r. (sobota) – Runda III
- 23.02.2019r. (sobota) – Runda IV

WYNIKI:

Kategoria do 6 lat styl dowolny dystans 25 m
1. Karolina Roczeń MUKS PIORUN GOŁDAP K 2013 D25 1:12:83

Kategoria 7-8 lat styl dowolny dystans 25m
1 Ida Wojtas MUKS PIORUN GOŁDAP K 2010 D25 0:21:42
2 KORCHYNSKA VERONIKA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2010 D25 0:22:16
3 NATALIA WILAMOWSKA NEMO BIAŁYSTOK K 2010 D25 0:23:73
4 Maja Wasilewska Olecko K 2010 D25 0:24:06
5 TRIL KARINA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2010 D25 0:26:78
6 Kozłowska Laura MUKS PIORUN GOŁDAP K 2011 D25 0:27:98
7 MAGDA FALKOWSKA NEMO BIAŁYSTOK K 2010 D25 0:32:37
8 KOLBASINA YEVA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2011 D25 0:32:66
9 Maria Osińska MUKS PIORUN GOŁDAP K 2010 D25 0:34:80
10 Aleksandra Laszkowska SP 1 Olecko K 2010 D25 0:34:85
===========
1 Filip Żurawlew SP 3 Olecko M 2011 D25 0:20:10
2 HRYMALUK VLADYSLAV SOKIL KALUSH M 2010 D25 0:20:62
3 VOLODYMYR TROYANCHUK Fitness sport Ukraine Rivne M 2010 D25 0:22:16
4 KYRYCHUK VITALII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2010 D25 0:22:70
5 BARTOSZ BYKOWSKI NEMO BIAŁYSTOK M 2010 D25 0:23:50
6 NAZARIY VODOPIAN Fitness sport Ukraine Rivne M 2011 D25 0:25:65

Kategoria 9-10 lat styl dowolny dystans 50m
1. Milewska Aurelia MUKS PIORUN GOŁDAP K 2008 D50 0:35:50
2 KONONCHUK LIZA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 D50 0:36:15
3 TYMOSHENKOVA MARTINA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 D50 0:36:51
4 HRYHORIEVA DARIIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 D50 0:36:91
5 Amelia Gajewska Olecko K 2009 D50 0:38:67
6 Dmochowska Kinga MUKS PIORUN GOŁDAP K 2008 D50 0:39:41
7 Puchalska Roksana MUKS PIORUN GOŁDAP K 2008 D50 0:39:76
8 Nina Szyłkiewicz Olecko K 2008 D50 0:39:82
9 Magdalena Wyszyńska Olecko K 2009 D50 0:40:59
10 Oliwia Klim Nemo Białystok K 2008 D50 0:41:20
11 Martyna Kaszkiel Olecko K 2009 D50 0:41:34
12 Naszkiewicz Inga MUKS PIORUN GOŁDAP K 2009 D50 0:41:82
13 Zofia Zaborowska Amfiprion Olecko K 2008 D50 0:45:65
14 MYKHAYLOVYCH VIKTORIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2008 D50 0:47:79
15 Natalia Dryl Nemo Białystok K 2008 D50 0:49:58
16 LAPYCHAK ANNA YANA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 D50 0:50:01
17 Małgorzata Bykowska Nemo Białystok K 2008 D50 0:50:88
18 Milena Staworko Nemo Białystok K 2008 D50 0:51:54
19 ZLATA KOZLOVETS Fitness sport Ukraine Rivne K 2009 D50 0:51:61
20 KHOMYK KHRYSTYNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2008 D50 0:52:40
21 DAKHYM NELIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 D50 0:52:83
22 Zosia Łapucka SP 3 Olecko K 2009 D50 0:56:51
23 PROTSKIV MARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 D50 0:57:15
24 KASHCHAK OLHA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 D50 0:57:47
25 DZIAILO DARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 D50 0:59:82
26 Aleksandra Kołodko Nemo Białystok K 2009 D50 1:24:64
=============
1 LYBUS ILLIA Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 D50 0:33:60
2 HRYTSIUK MAKSYM Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 D50 0:33:69
3 DULIUK NAZAR Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 D50 0:33:83
4 NAPORA OSTAP TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2008 D50 0:36:09
5 KYSIL BOHDAN Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 D50 0:36:81
6 MOSKAL VOLODYMYR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D50 0:37:22
7 ZARUDNYY VIKTOR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D50 0:37:38
8 YAKOBCHUK MAKSYM Dussh Nr 3 RIVNE M 2009 D50 0:37:77
9 Max Szejnoga SP 2 Olecko M 2008 D50 0:37:90
10 KOLBASIN OLEKSANDR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 D50 0:39:36
11 Nowak Karol MUKS PIORUN GOŁDAP M 2009 D50 0:40:16
12 Piotr Witkowski OSN Amfiprion Olecko M 2009 D50 0:40:19
13 PALASHYN ANDRII SOKIL KALUSH M 2008 D50 0:40:37
14 DENYSIUK IHOR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 D50 0:41:03
15 Bogdzio Bartek MUKS PIORUN GOŁDAP M 2008 D50 0:42:50
16 MYKYTIV BORYS TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 D50 0:42:58
17 KHARIV BOGDAN SOKIL KALUSH M 2009 D50 0:42:85
18 Osiński Dominik MUKS PIORUN GOŁDAP M 2008 D50 0:43:54
19 SHYSHKIN STANISLAV TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D50 0:43:91
20 LUKA VLADYSLAV TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D50 0:44:57
21 MELNYK MARKIIAN SOKIL KALUSH M 2009 D50 0:44:95
22 HLIB HOVOROV OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2008 D50 0:45:73
23 KRAVCHUK MATVII SOKIL KALUSH M 2009 D50 0:46:72
24 YAROSLAV MOROZ OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2008 D50 0:47:40
25 ZAYATS VIKTOR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D50 0:49:18
26 Piertołaj Oliwier MUKS PIORUN GOŁDAP M 2008 D50 0:49:19
27 POBEREZHSKYI ANDRII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 D50 0:49:53
28 POVAR ROMAN TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 D50 0:49:69
29 VYNNYCHUK BOHDAN TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D50 0:49:76
30 KUSKIN TAISIIA SOKIL KALUSH M 2008 D50 0:50:20
31 SKALII ROSTYSLAV TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D50 0:50:24
32 Szymon Łapuć Nemo Białystok M 2008 D50 0:50:28
33 MAKSYM ODUKALETS OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2009 D50 0:50:43
34 ROMAN BRYKSA Fitness sport Ukraine Rivne M 2009 D50 0:51:32
35 Hubert Sokołowski Nemo Białystok M 2008 D50 0:51:42
36 LEHUN MATVII SOKIL KALUSH M 2008 D50 0:51:74
37 DUBEI MAKSYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 D50 0:51:81
38 YAROSLAV TROYANCHUK Fitness sport Ukraine Rivne M 2008 D50 0:53:58
39 Kacper Pietrzyk Olecko M 2008 D50 0:53:74
40 Szymon Świsłocki Nemo Białystok M 2008 D50 0:54:72
41 BREHIN ROMAN TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D50 0:55:11
42 Oliwier Ambrożej Nemo Białystok M 2008 D50 0:57:02
43 YATSYNIAK VOLODYMYR SOKIL KALUSH M 2008 D50 0:57:06
44 Szymon Rogalewski Nemo Białystok M 2009 D50 1:00:44
45 TYMOFII FISHCHUK Fitness sport Ukraine Rivne M 2009 D50 1:05:29
46 Jędrek Bagiński Nemo Białystok M 2009 D50 1:12:78
47 Szymon Wojtecki Nemo Białystok M 2009 D50 1:16:71

Kategoria 11-12 lat styl dowolny dystans 50m
1 PROTOKOVSKA DIANA-MARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2006 D50 0:31:07
2 UBAKUMENKO VALERIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2006 D50 0:32:70
3 KHRUNYK ANHELINA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2007 D50 0:34:43
4 Ada Adamska Amfiprion Olecko K 2006 D50 0:35:05
5 STANIVA YANA SOKIL KALUSH K 2007 D50 0:35:17
6 RADCUK SOFIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2007 D50 0:35:94
7 SOFIA SAVELIEVA OCFVUM/ KHMELNITSKIY K 2006 D50 0:36:80
8 KOS IRYNA SOKIL KALUSH K 2006 D50 0:37:23
9 HREKH VIKTORIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2007 D50 0:38:78
10 Emilia Citko Nemo Białystok K 2007 D50 0:41:87
11 YANA KOZLOVETS Fitness sport Ukraine Rivne K 2007 D50 0:43:68
12 SIANKOVA ANNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2007 D50 0:45:60
13 Katarzyna Dmitruk Nemo Białystok K 2007 D50 0:49:25
14 Hania Wojtecka Nemo Białystok K 2006 D50 0:49:69
15 Marta Rozkładaj Nemo Białystok K 2007 D50 0:49:99
================
1 TYMOFII BOHATYR OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2007 D50 0:32:17
2 Antoni Witkowski OSN Amfiprion Olecko M 2006 D50 0:32:58
3 HLADOVSKYI DMYTRO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2006 D50 0:33:45
4 Michał Matyjewicz Olecko M 2006 D50 0:33:56
5 ROMANCHUK IVAN Dussh Nr 3 RIVNE M 2007 D50 0:33:74
6 SKOVRONSKYI YURII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2006 D50 0:34:48
7 STEPASIUK EDUARD Dussh Nr 3 RIVNE M 2007 D50 0:34:59
8 KUZMENIUK DENYS TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2007 D50 0:35:80
9 IWAN CHYZH KDUSSH NETISHYN M 2006 D50 0:36:23
10 LITVINOV ARTEM Dussh Nr 3 RIVNE M 2006 D50 0:36:34
11 STAROUSHNYK VITALII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2007 D50 0:36:70
12 TRUKHIN DMYTRII Dussh Nr 3 RIVNE M 2007 D50 0:36:98
13 BIHUN ROMAN SOKIL KALUSH M 2007 D50 0:37:34
14 KOPANYTSIA OLEKSANDR Dussh Nr 3 RIVNE M 2007 D50 0:37:37
15 DANYLIV ARTUR SOKIL KALUSH M 2007 D50 0:37:48
16 DOSKACH MAKSYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2007 D50 0:37:71
17 Bartosz Czerwiński Olecko M 2006 D50 0:39:07
18 Wojtas Jeremi MUKS PIORUN GOŁDAP M 2007 D50 0:39:87
19 DENYS DENDEBERIA OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2006 D50 0:41:14
20 Borys Maksymiuk Nemo Białystok M 2006 D50 0:41:79
21 MAKSYM RYMAR OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2007 D50 0:42:39
22 BESH NAZARIY SOKIL KALUSH M 2006 D50 0:44:88
23 Filip Włodkowski Nemo Białystok M 2007 D50 0:47:17
24 MATEUSZ ŻUKOWSKI OLECKO M 2007 D50 0:48:30
25 Maksymilian Wróblewski Nemo Białystok M 2007 D50 0:52:32
26 Kacper Młynarczyk Nemo Białystok M 2007 D50 0:57:49
27 Maks Mieleszko Nemo Białystok M 2007 D50 0:57:82

Kategoria 13-15 lat styl dowolny dystans 50m
1 KUCHERENKO TETIANA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2003 D50 0:28:54
2 Natalia Hatalska Amfiprion Olecko K 2003 D50 0:31:19
3 POZNAKHOVSKA MARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2004 D50 0:31:70
4 Zapolnik Natalia MUKS PIORUN GOŁDAP K 2004 D50 0:31:78
5 BEDYK ANASTASIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2005 D50 0:32:35
6 OLENDER DARYNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2003 D50 0:32:75
7 BEZKOROVAINA ROKSOLANA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2005 D50 0:33:00
8 SAVCHUK ANASTASIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2003 D50 0:33:02
9 USTYMCHUK KATERYNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2005 D50 0:33:22
10 Ewa Łapucka SP 2 Olecko K 2004 D50 0:34:42
11 ALONA LITVINOVA OCFVUM/ KHMELNITSKIY K 2004 D50 0:36:34
12 Kondraciuk Maja MUKS PIORUN GOŁDAP K 2004 D50 0:37:48
13 Kołodziejczyk Aleksandra MUKS PIORUN GOŁDAP K 2005 D50 0:37:80
14 SOFIYA DYMYDUK KDUSSH NETISHYN K 2005 D50 0:38:68
15 Kinga Kulesza Nemo Białystok K 2004 D50 0:44:27
16 Iga Wiszniewska Nemo Białystok K 2005 D50 0:47:39
17 Gabriela Smoluk Nemo Białystok K 2005 D50 0:48:73
18 Aleksandra Kamińska Nemo Białystok K 2005 D50 0:53:02
19 Weronika Citko Nemo Białystok K 2005 D50 0:54:61
======================
1 LOTKOVSKYY MAKSYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2004 D50 0:24:84
2 SULTANOV ILLIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 D50 0:26:46
3 BOGDAN GLOWACKIY KDUSSH NETISHYN M 2003 D50 0:26:81
4 VESELOVSKYI MYKHAILO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2004 D50 0:27:08
5 KONDRATIEV ILLIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 D50 0:27:35
6 MOVCHKO VADYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 D50 0:27:58
7 DANYLEVYCH MYKOLA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2005 D50 0:29:14
8 STASIV SERGII SOKIL KALUSH M 2003 D50 0:29:34
9 KUPRIICHUK OLEKSANDR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2004 D50 0:29:60
10 WOLOSHUN OLEKSII KDUSSH NETISHYN M 2005 D50 0:30:04
11 STROHUSH OLEKSANDR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2005 D50 0:30:16
12 BUMBU ZAKHAR SOKIL KALUSH M 2003 D50 0:30:24
13 Wiktor Czech Nemo Białystok M 2004 D50 0:30:40
14 OLEKSANDR PIDGRYSHETSKIY KDUSSH NETISHYN M 2003 D50 0:30:60
15 Tomasz Kaszkiel Olecko M 2004 D50 0:30:91
16 FERENTS MAKSYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2005 D50 0:31:04
17 Filip Szmyt Olecko M 2004 D50 0:32:06
18 Borys Kosior Nemo Białystok M 2004 D50 0:32:43
19 HOLOIUKHA OLEH TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2005 D50 0:32:82
20 Mikołaj Formeister Nemo Białystok M 2005 D50 0:33:29
21 HOLOIUKHA VOLODYMYR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2005 D50 0:33:34
22 DENYS EWMENEW KDUSSH NETISHYN M 2005 D50 0:33:55
23 Jakub Falkowski Nemo Białystok M 2003 D50 0:35:45
24 Filip Fabisiak Nemo Białystok M 2005 D50 0:36:89
25 Dominik Świsłocki Nemo Białystok M 2004 D50 0:44:39
26 BOGDAN POLISHCHUK Fitness sport Ukraine Rivne M 2005 D50 0:44:80

Kategoria 16-19 lat styl dowolny dystans 50m
1 SHTOHRYN TAMARA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2002 D50 0:32:32
2 Zofia Wojtecka Nemo Białystok K 2002 D50 0:36:34
3 MARINA GOLOD KDUSSH NETISHYN K 2002 D50 0:36:70
=================
1 Michał Rutkowski Olecko M 2000 D50 0:26:77
2 Paweł Masalski Olecko M 2002 D50 0:27:09
3 ZAIATS MIKHAILO SOKIL KALUSH M 2002 D50 0:28:99
4 BRYKSA MAKSYM Fitness sport Ukraine Rivne M 2000 D50 0:29,39

Kategoria 20-29 lat styl dowolny dystans 50m
1 Dominik Zawada Olecko M 1997 D50 0:27:97

Kategoria 30-39 lat styl dowolny dystans 50m
1 LAHUTA INNA SOKIL KALUSH K 1984 D50 0:38:84
2 LIUDMYLA PASHKOVSKA Fitness sport Ukraine Rivne K 1986 D50 0:52:43
======================
1 YAKOVCHYK ARTUR Fitness sport Ukraine Rivne M 1988 D50 0:26:67
2 Piotr Kamiński Nemo Białystok M 1980 D50 0:29:64
3 HRYMALIUK ROMAN SOKIL KALUSH M 1985 D50 0:30:76

Kategoria 60-69 lat styl dowolny dystans 50m
1 Ryszard Zabolewicz Olecko M 1951 D50 0:42:30

Kategoria 9-10 lat styl klasyczny dystans 50m
1 LISHCHUK LIDIIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 K50 0:43:91
2 TYMOSHENKOVA MARTINA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 K50 0:45:95
3 Roczeń Agata MUKS PIORUN GOŁDAP K 2008 K50 0:49:54
4 Dmochowska Kinga MUKS PIORUN GOŁDAP K 2008 K50 0:50:40
5 Puchalska Roksana MUKS PIORUN GOŁDAP K 2008 K50 0:52:14
6 KATSEDAN SOFIIA SOKIL KALUSH K 2008 K50 0:52:33
7 Oliwia Klim Nemo Białystok K 2008 K50 0:53:20
8 LEVCHUK DARIIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 K50 0:53:54
9 Alicja Miazga NEMO Białystok K 2008 K50 0:57:15
10 KUSKIV TAISIIA SOKIL KALUSH K 2008 K50 0:59:17
11 Nina Szyłkiewicz Olecko K 2008 K50 0:59:86
12 Martyna Kaszkiel Olecko K 2009 K50 1:01:30
13 Małgorzata Bykowska Nemo Białystok K 2008 K50 1:05:55
14 Zosia Łapucka SP 3 Olecko K 2009 K50 1:06:63
=======================
1 DULIUK NAZAR Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 K50 0:44:72
2 KYSIL BOHDAN Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 K50 0:47:25
3 Osiński Dominik MUKS PIORUN GOŁDAP M 2008 K50 0:50:40
4 Kisielewski Antoni MUKS PIORUN GOŁDAP M 2009 K50 0:52:08
5 MOSKAL VOLODYMYR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 K50 0:53:30
6 Nowak Karol MUKS PIORUN GOŁDAP M 2009 K50 0:54:19
7 Kozłowski Oskar MUKS PIORUN GOŁDAP M 2008 K50 0:54:53
8 DUBOVYKOV ILLIA Dussh Nr 3 RIVNE M 2009 K50 0:54:76
9 KHARIV BOGDAN SOKIL KALUSH M 2009 K50 0:56:42
10 YAROSLAV MOROZ OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2008 K50 0:57:01
11 HLIB HOVOROV OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2008 K50 0:57:01
12 Piertołaj Oliwier MUKS PIORUN GOŁDAP M 2008 K50 0:57:50
13 MYKYTIV BORYS TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 K50 0:59:37
14 ARSENII POLISCHUK OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2009 K50 1:02:35
15 Jakub Kamiński Nemo Białystok M 2008 K50 1:02:99
16 Szymon Świsłocki Nemo Białystok M 2008 K50 1:04:89
17 Stanisław Citko Nemo Białystok M 2008 K50 1:09:69

Kategoria 11-12 lat styl klasyczny dystans 50m
1 KHYTRUSH YEVHENIIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2007 K50 0:45:71
2 Ada Adamska Amfiprion Olecko K 2006 K50 0:48:48
3 SIANKOVA ANNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2007 K50 0:50:12
4 BOIKIV VERONIKA SOKIL KALUSH K 2007 K50 0:50:64
5 KOS IRYNA SOKIL KALUSH K 2006 K50 0:51:40
6 Hania Wojtecka Nemo Białystok K 2006 K50 0:55:14
=====================

1 STEFANYSHYN VOLODYMYR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2006 K50 0:41:49
2 KUZMENIUK DENYS TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2007 K50 0:43:45
3 ROMANCHUK IVAN Dussh Nr 3 RIVNE M 2007 K50 0:43:79
4 DENYS DENDEBERIA OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2006 K50 0:47:06
5 DANYLIV ARTUR SOKIL KALUSH M 2007 K50 0:48:49
6 STAROUSHNYK VITALII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2007 K50 0:49:95
7 Wojtas Jeremi MUKS PIORUN GOŁDAP M 2007 K50 0:54:59
8 BESH NAZARIY SOKIL KALUSH M 2006 K50 0:54:77
9 Michał Stankiewicz Amfiprion Olecko M 2006 K50 0:56:14
10 Maksymilian Wróblewski Nemo Białystok M 2007 K50 1:04:59

Kategoria 13-15 lat styl klasyczny dystans 50m
1 OLENDER DARYNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2003 K50 0:40:33
2 ALONA LITVINOVA OCFVUM/ KHMELNITSKIY K 2004 K50 0:43:35
3 Kondraciuk Maja MUKS PIORUN GOŁDAP K 2004 K50 0:44:11
4 ANNA CHUCHA OCFVUM/ KHMELNITSKIY K 2005 K50 0:44:50
5 Gabriela Smoluk Nemo Białystok K 2005 K50 0:53:80
6 Aleksandra Kamińska Nemo Białystok K 2005 K50 0:56:67
KYRYLYUK KATERYNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2005 K50 DNS
==============
1 STROHUSH OLEKSANDR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2005 K50 0:35:11
2 MOTSNYI DMYTRO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 K50 0:35:12
3 SHALANKEVYCH SERHII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 K50 0:35:29
4 TYSHKOVETS STANISLAV TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2004 K50 0:35:80
5 KUPRIICHUK OLEKSANDR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2004 K50 0:37:47
6 SENEDZHUK OLEKSANDR SOKIL KALUSH M 2004 K50 0:41:58
7 Franciszek Jackowski Nemo Białystok M 2005 K50 0:43:94
8 Jakub Falkowski Nemo Białystok M 2003 K50 0:44:95
9 Borys Kosior Nemo Białystok M 2004 K50 0:45:09

Kategoria 16-19 lat styl klasyczny dystans 50m
1 Zofia Wojtecka Nemo Białystok K 2002 K50 0:45:82
SHTOHRYN TAMARA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2002 K50 DNS

Kategoria 40-49 lat styl klasyczny dystans 50m
1 Dariusz Budka Olecko M 1975 K50 0:46:01

Kategoria 50-59 lat styl klasyczny dystans 50m
1 Adam Łapucki Olecko M 1967 K50 0:49:79

Kategoria 60+ styl klasyczny dystans 50m
1 Ryszard Zabolewicz Olecko M 1951 K50 0:52:36

Kategoria 9-10 lat styl grzbietowy dystans 50m
1 KONONCHUK LIZA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 G50 0:39:84
2 Roczeń Agata MUKS PIORUN GOŁDAP K 2008 G50 0:42:16
3 LISHCHUK LIDIIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 G50 0:43:12
4 Amelia Gajewska Olecko K 2009 G50 0:43:86
5 LEVCHUK DARIIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 G50 0:44:01
6 Naszkiewicz Inga MUKS PIORUN GOŁDAP K 2009 G50 0:49:51
7 BANIAS KATERYNA SOKIL KALUSH K 2009 G50 0:49:89
8 KATSEDAN SOFIIA SOKIL KALUSH K 2008 G50 0:50:20
9 Zofia Zaborowska Amfiprion Olecko K 2008 G50 0:50:46
10 Milena Staworko Nemo Białystok K 2008 G50 0:51:12
11 Magdalena Wyszyńska Olecko K 2009 G50 0:53:63
12 Alicja Miazga NEMO Białystok K 2008 G50 0:55:02
13 DZIAILO DARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 G50 0:56:04
14 LAPYCHAK ANN-YANA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 G50 0:56:63
15 PROTSKIV MARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 G50 0:59:62
16 ZLATA KOZLOVETS Fitness sport Ukraine Rivne K 2009 G50 1:01:76
17 DAKHYM NELIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 G50 1:01:76
18 KASHCHAK OLHA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2009 G50 1:07:13
19 Aleksandra Kołodko Nemo Białystok K 2009 G50 1:24:61
=====================
1 VALER TYMOFII Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 G50 0:39:18
2 NAPORA OSTAP TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2008 G50 0:44:62
3 Kisielewski Antoni MUKS PIORUN GOŁDAP M 2009 G50 0:44:70
4 Kozłowski Oskar MUKS PIORUN GOŁDAP M 2008 G50 0:45:30
5 PALASHYN ANDRII SOKIL KALUSH M 2008 G50 0:46:81
6 ZAYATS VIKTOR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 G50 0:48:92
7 KOLBASIN OLEKSANDR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 G50 0:49:71
8 MELNYK MARKIIAN SOKIL KALUSH M 2009 G50 0:50:02
9 LUKA VLADYSLAV TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 G50 0:50:53
10 DENYSIUK IHOR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 G50 0:51:15
11 Bogdzio Bartek MUKS PIORUN GOŁDAP M 2008 G50 0:51:31
12 DUBOVYKOV ILLIA Dussh Nr 3 RIVNE M 2009 G50 0:51:52
13 ARSENII POLISCHUK OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2009 G50 0:53:37
14 BREHIN ROMAN TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 G50 0:53:54
15 Krystian Łodygo Nemo Białystok M 2008 G50 0:53:76
16 KRAVCHUK MATVII SOKIL KALUSH M 2009 G50 0:54:61
17 POBEREZHSKYI ANDRII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 G50 0:54:80
18 DUBEI MAKSYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 G50 0:55:19
19 SHYSHKIN STANISLAV TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 G50 0:55:25
20 VYNNYCHUK BOHDAN TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 G50 0:55:44
21 YAROSLAV TROYANCHUK Fitness sport Ukraine Rivne M 2008 G50 0:57:60
22 Franciszek Trypuć Nemo Białystok M 2009 G50 0:58:36
23 POVAR ROMAN TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2009 G50 0:59:11
24 Hubert Sokołowski Nemo Białystok M 2008 G50 0:59:19
25 YATSYNIAK VOLODYMYR SOKIL KALUSH M 2008 G50 0:59:26
26 LEHUN MATVII SOKIL KALUSH M 2008 G50 1:00:78
27 Stanisław Citko Nemo Białystok M 2008 G50 1:02:68
28 Oliwier Ambrożej Nemo Białystok M 2008 G50 1:02:85
29 Szymon Rogalewski Nemo Białystok M 2009 G50 1:04:66
30 Szymon Wojtecki Nemo Białystok M 2009 G50 1:06:69
31 ROMAN BRYKSA Fitness sport Ukraine Rivne M 2009 G50 1:09:46
32 TYMOFII FISHCHUK Fitness sport Ukraine Rivne M 2009 G50 1:17:15

Kategoria 11-12 lat styl grzbietowy dystans 50m
1 PROTOKOVSKA DIANA-MARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2006 G50 0:33:98
2 SOFIA SAVELIEVA OCFVUM/ KHMELNITSKIY K 2006 G50 0:40:64
3 STANIVA YANA SOKIL KALUSH K 2007 G50 0:40:70
4 BOIKIV VERONIKA SOKIL KALUSH K 2007 G50 0:44:75
5 HREKH VIKTORIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2007 G50 0:45:26
6 KHOMYK KHRYSTYNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2007 G50 0:54:00
7 Marta Rozkładaj Nemo Białystok K 2007 G50 0:58:50
==========================
1 ILLIA FOMOV OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2006 G50 0:35:10
1 BASARA MYKHAILO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2006 G50 0:35:10
2 STEPASIUK EDUARD Dussh Nr 3 RIVNE M 2007 G50 0:37:70
3 KUCHERENKO KYRYLO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2006 G50 0:39:06
4 LITVINOV ARTEM Dussh Nr 3 RIVNE M 2006 G50 0:41:50
5 STEFANYSHYN VOLODYMYR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2006 G50 0:41:63
6 TRUKHIN DMYTRII Dussh Nr 3 RIVNE M 2007 G50 0:43:27
7 MAKSYM FRANASUK KDUSSH NETISHYN M 2006 G50 0:43:50
8 KOPANYTSIA OLEKSANDR Dussh Nr 3 RIVNE M 2007 G50 0:44:01
9 Piotr Szumarski Nemo Białystok M 2006 G50 0:44:74
10 Michał Stankiewicz Amfiprion Olecko M 2006 G50 0:44:95
11 Rafał Życzkowski SP 3 Olecko M 2006 G50 0:46:34
12 Bartosz Czerwiński Olecko M 2006 G50 0:47:37
13 Mateusz Żukowski UKS Tryton Olecko M 2007 G50 0:57:61
14 Kacper Młynarczyk Nemo Białystok M 2007 G50 1:04:10
15 Maks Mieleszko Nemo Białystok M 2007 G50 1:07:05

Kategoria 13-15 lat styl grzbietowy dystans 50m
1 BEZKOROVAINA ROKSOLANA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2005 G50 0:38:03
2 USTYMCHUK KATERYNA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2005 G50 0:38:30
3 ANNA CHUCHA OCFVUM/ KHMELNITSKIY K 2005 G50 0:40:26
4 SOFIYA DYMYDUK KDUSSH NETISHYN K 2005 G50 0:41:52
5 Ewa Łapucka SP 2 Olecko K 2004 G50 0:42:54
6 BARANOVSKA MARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2005 G50 0:42:75
7 Hanna Grodzka Nemo Białystok K 2004 G50 0:45:40
8 Amelia Szumowska Nemo Białystok K 2005 G50 0:47:05
9 Iga Wiszniewska Nemo Białystok K 2005 G50 0:52:05
10 Weronika Citko Nemo Białystok K 2005 G50 1:00:16
=====================
1 KUCHERENKO OLEKSANDR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 G50 0:30:05
2 TYSHKOVETS STANISLAV TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2004 G50 0:31:43
3 KONDRATIEV ILLIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 G50 0:33:20
4 Filip Szmyt Olecko M 2004 G50 0:36:40
5 Tomasz Kaszkiel Olecko M 2004 G50 0:36:48
6 DENYS EWMENEW KDUSSH NETISHYN M 2005 G50 0:36:99
7 OLEKSANDR PIDGRYSHETSKIY KDUSSH NETISHYN M 2003 G50 0:37:72
8 HOLOIUKHA OLEH TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2005 G50 0:38:36
9 HOLOIUKHA VOLODYMYR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2005 G50 0:38:91
10 Franciszek Jackowski Nemo Białystok M 2005 G50 0:42:72
11 SENEDZHUK OLEKSANDR SOKIL KALUSH M 2004 G50 0:44:01
12 Filip Fabisiak Nemo Białystok M 2005 G50 0:48:70
13 BOGDAN POLISHCHUK Fitness sport Ukraine Rivne M 2005 G50 0:56:20
=========================

Kategoria 16-19 lat styl grzbietowy dystans 50m
1 SHTOHRYN TAMARA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2002 G50 0:36:96
2 VICTORIA BALANOVICH Fitness sport Ukraine Rivne K 2002 G50 1:19:66
==============
1 BRETSKO OLEKSANDR SOKIL KALUSH M 2001 G50 0:35:17

Kategoria 30-39 lat styl grzbietowy dystans 50m
1 LIUDMYLA PASHKOVSKA Fitness sport Ukraine Rivne K 1986 G50 1:00:87

Kategoria 9-10 lat styl motylkowy dystans 50m
1 TRACHUK VLADA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 M50 0:36:00
2 HRYHORIEVA DARIIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 M50 0:41:19
3 BANIAS KATERYNA SOKIL KALUSH K 2009 M50 0:48:22
4 MYKHAYLOVYCH VIKTORIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2008 M50 0:59:89

=================================

1 LYBUS ILLIA Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 M50 0:37:31
2 HRYTSIUK MAKSYM Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 M50 0:38:83
3 KHRYSTONKO OLEH SOKIL KALUSH M 2008 M50 0:39:85
4 Mateusz Rabczewski Nemo Białystok M 2008 M50 0:41:42
5 YAKOBCHUK MAKSYM Dussh Nr 3 RIVNE M 2009 M50 0:46:81
6 Krystian Łodygo Nemo Białystok M 2008 M50 1:03:70
7 SKALII ROSTYSLAV TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 M50 1:10:78
8 Jakub Kamiński Nemo Białystok M 2008 M50 1:21:12

Kategoria 11-12 lat motylkowy dystans 50m
1 UBAKUMENKO VALERIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2006 M50 0:35:13
2 RADCUK SOFIA Dussh Nr 3 RIVNE K 2007 M50 0:40:36
3 Emilia Citko Nemo Białystok K 2007 M50 0:55:29
4 Katarzyna Dmitruk Nemo Białystok K 2007 M50 1:08:75
============================
1 TABACHYNSKYI VIKTOR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2006 M50 0:35:75
2 KUCHERENKO KYRYLO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2006 M50 0:38:97
3 PETRYNA SEVERYN TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2007 M50 0:40:50
4 BIHUN ROMAN SOKIL KALUSH M 2007 M50 0:44:27
5 ARTEM POTAPOV OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2007 M50 0:46:55
6 MAKSYM RYMAR OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2007 M50 0:51:13
7 Piotr Szumarski Nemo Białystok M 2006 M50 0:55:08
8 Filip Włodkowski Nemo Białystok M 2007 M50 1:07:68

Kategoria 13-15 lat motylkowy dystans 50m
1 KUCHERENKO TETIANA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2003 M50 0:32:78
2 POZNAKHOVSKA MARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2004 M50 0:34:88
3 SAVCHUK ANASTASIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2003 M50 0:35:66
4 Natalia Hatalska Amfiprion Olecko K 2003 M50 0:35:81
5 YLIJA SHPAK KDUSSH NETISHYN K 2005 M50 0:38:55
6 BARANOVSKA MARIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 K 2005 M50 0:44:59
7 Amelia Szumowska Nemo Białystok K 2005 M50 0:46:93
8 Hanna Grodzka Nemo Białystok K 2004 M50 0:50:39
Julia Jurkowska Nemo Białystok K 2005 M50 DQ
=======================

1 SULTANOV ILLIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 M50 0:28:76
2 MOVCHKO VADYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 M50 0:28:91
3 BOGDAN GLOWACKIY KDUSSH NETISHYN M 2003 M50 0:29:51
4 KUCHERENKO OLEKSANDR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 M50 0:29:94
5 KIBITKIN DENYS TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2004 M50 0:30:28
6 SHALANKEVYCH SERHII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 M50 0:31:85
7 OLEKSIY WOLOSHYN KDUSSH NETISHYN M 2005 M50 0:31:95
8 Mateusz Młynarczyk Nemo Białystok M 2004 M50 0:33:57
9 BODNAR OSTAR SOKIL KALUSH M 2005 M50 0:35:05
10 Wiktor Czech Nemo Białystok M 2004 M50 0:35:39
11 Mikołaj Formeister Nemo Białystok M 2005 M50 0:43:16

Kategoria 16-19 lat motylkowy dystans 50m
1 Michał Rutkowski Olecko M 2000 M50 0:28:19
2 BRETSKO OLEKSANDR SOKIL KALUSH M 2001 M50 0:31:50
3 Maksymilian Wasiluk Nemo Białystok M 2002 M50 0:40:14

Kategoria 30-39 lat motylkowy dystans 50m
1 Piotr Kamiński Nemo Białystok M 1980 M50 0:32:22

Kategoria 40-49 lat motylkowy dystans 50m
1 Dariusz Budka Olecko M 1975 M50 0:50:44

Kategoria 9-10 lat dowolny dystans 100m
1 TRACHUK VLADA Dussh Nr 3 RIVNE K 2008 D100 1:16:52
2 Milewska Aurelia MUKS PIORUN GOŁDAP K 2008 D100 1:22:06
====================
1 STASIV SERGII SOKIL KALUSH M 2008 D100 1:03:17
2 VALER TYMOFII Dussh Nr 3 RIVNE M 2008 D100 1:15:49
3 Mateusz Rabczewski Nemo Białystok M 2008 D100 1:19:43
4 ZARUDNYY VIKTOR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2008 D100 1:22:89
5 KHRYSTONKO OLEH SOKIL KALUSH M 2008 D100 1:27:25
6 Max Szejnoga SP 2 Olecko M 2008 D100 1:32:36
7 Piotr Witkowski OSN Amfiprion Olecko M 2009 D100 1:35:18

Kategoria 11-12 lat dowolny dystans 100m
1 KHRUNYK ANHELINA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2007 D100 1:15:44
2 KHYTRUSH YEVHENIA RIVNE K 2007 D100 1:22:39
3 YANA KOZLOVETS Fitness sport Ukraine Rivne K 2007 D100 1:51:08
=================
1 BASARA MYKHAILO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2006 D100 1:12:49
2 TABACHYNSKYI VIKTOR TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2006 D100 1:12:90
3 Antoni Witkowski OSN Amfiprion Olecko M 2006 D100 1:13:07
4 TYMOFII BOHATYR OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2007 D100 1:13:17
5 HLADOVSKYI DMYTRO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2006 D100 1:15:61
6 Michał Matyjewicz Olecko M 2006 D100 1:16:41
7 ILLIA FOMOV OCFVUM/ KHMELNITSKIY M 2006 D100 1:18:75
8 SKOVRONSKYI YURII TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2006 D100 1:18:97
9 PETRYNA SEVERYN TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2007 D100 1:21:62
10 Rafał Życzkowski SP 3 Olecko M 2006 D100 1:24:95
11 IWAN CHYZH KDUSSH NETISHYN M 2006 D100 1:27:03
12 DOSKACH MAKSYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2007 D100 1:29:05

Kategoria 13-15 lat dowolny dystans 100m
1 Zapolnik Natalia MUKS PIORUN GOŁDAP K 2004 D100 1:12:12
2 BEDYK ANASTASIIA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 K 2005 D100 1:12:22
3 YLIJA SHPAK KDUSSH NETISHYN K 2005 D100 1:21:01
4 Julia Jurkowska Nemo Białystok K 2005 D100 1:23:79
5 Kinga Kulesza Nemo Białystok K 2004 D100 1:42:81

===================

1 LOŁKOVSKYY MAKSYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2004 D100 0:57:15
2 VESELOVSKYI MYKHAILO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2004 D100 1:01:41
3 KIBITKIN DENYS TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2004 D100 1:03:18
4 MOTSNYI DMYTRO TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 2 M 2003 D100 1:04:14
5 DANYLEVYCH MYKOLA TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2005 D100 1:06:63
6 BUMBU ZAKHAR SOKIL KALUSH M 2003 D100 1:07:18
7 Mateusz Młynarczyk Nemo Białystok M 2004 D100 1:11:43
8 FERENTS MAKSYM TERNOPIL SPORT SCHOOL Nr 1 M 2005 D100 1:13:50
9 BODNAR OSTAP SOKIL KALUSH M 2005 D100 1:13:70

Kategoria 16-19 lat dowolny dystans 100m
1 ZAIATS MIKHAILO SOKIL KALUSH M 2002 D100 1:06:71
2 Maksymilian Wasiluk Nemo Białystok M 2002 D100 1:14:28

Kategoria 50-59 lat dowolny dystans 100m
1 Adam Łapucki Olecko M 1967 D100 1:21:23
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages