Oleccy szachiści na turnieju w Grajewie

2018-10-28 13:57:08(ost. akt: 2018-10-28 14:00:59)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

Zawodnicy sekcji szachowej MLKS Czarni Olecko w dniach 20 - 21 października wzięli udział w Grajewskiej Lidze Szachowej w szachach klasycznych. Wiktor Raszkowski zajął 1. miejsce.
Zawody podzielono na dwa turnieje: A i B. Oba rozegrano na dystansie 7 rund i tempie 30 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.

W turnieju A wystąpił Wiktor Raszkowski, który zdobył 6 pkt i zajął 1. miejsce. Startowało 14 zawodników.
W turnieju B zagrali: Maksymilian Hanc, Oskar i Julia Mentel.
Maksymilian z dorobkiem 4 pkt. zajął 9. miejsce. Oskar i Julia zdobyli po 3 pkt. i zajęli odpowiednio 13. i 16. miejsce. Dzięki dobremu występowi Julia zdobyła V kategorię szachową. Startowało 19 zawodników.