Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Zgłoś się na casting do programu "Dżentelmeni i wieśniacy"

2018-10-30 22:54:19 (ost. akt: 2018-10-30 22:58:27)

Program "Dżentelmeni i wieśniacy" będzie emitowany na kanale TTV, realizację programu chcemy zacząć jeszcze w tym roku. Do programu poszukujemy młodych (od 25 do 40 lat), przebojowych mężczyzn, którzy mają pasje i są dumni z tego, że mieszkają na wsi i posiadają gospodarstwa. Kandydaci mogą być zarówno singlami, jak i posiadać rodziny.

W programie "Dżentelmeni i wieśniacy" męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi. Czy dżentelmenowi łatwo będzie się przesiąść z wypasionej fury na ... furmankę albo ciągnik? Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze?
Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku. Siła programu polega na prawdziwej dawce reality, z którą zmierzą się bohaterowie. Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia.

Jest to trzecia edycja programu. Program "Dżentelmeni i wieśniacy"będzie emitowany na kanale TTV, realizację programu chcemy zacząć jeszcze w tym roku.

Do programu poszukujemy młodych (od 25 do 40 lat), przebojowych mężczyzn, którzy mają pasje i są dumni z tego, że mieszkają na wsi i posiadają gospodarstwa. Kandydaci mogą być zarówno singlami, jak i posiadać rodziny.

Od strony technicznej:
W ogłoszeniu jest mail, na który osoba chętna musi wysłać swoje zgłoszenie z krótkim opisem swojej osoby oraz najlepiej z numerem telefonu. Z każdym będziemy się kontaktować. Następnie z wybranymi osobami spotkamy się na krótką rozmowę - wywiad.

	http://m.wm.pl/2018/10/orig/casting-505223.jpg

Za udział w programie przewidziane jest wynagrodzenie, jego wysokość jest omawiana z uczestnikami indywidualnie.

Redakcja programu "Dżentelmeni i wieśniacy"
TTV
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages