środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Mamy mistrza Polski młodzieżowców i brąz w juniorkach!

2018-11-10 22:38:36 (ost. akt: 2018-11-10 22:51:34)

Autor zdjęcia: Archiwum OSSWKK

Filip Maksimowicz został mistrzem Polski młodzieżowców (18-21 lat) w karate kyokushin w kategorii ciężkiej mężczyzn, a Andżelika Dobrzyń zdobyła brąz w kategorii kumite juniorek do 55 kg. Oboje są zawodnikami Oleckiej Szkoły Sztuk Walki i trenują pod okiem trenera Wojciecha Rejterady.

Filip Maksimowicz został mistrzem Polski młodzieżowców (18-21 lat) w kategorii ciężkiej mężczyzn - w świetnym stylu wygrał wszystkie swoje walki, a w niezwykle zaciętym finale, który trwał aż cztery rundy, pokonał zeszłorocznego mistrza Polski.

Andżelika Dobrzyń zdobyła brąz w kategorii kumite juniorek do 55 kg, nieznacznie ulegając swojej przeciwniczce w walce o wejście do finału.

W Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów, które odbyły się dzisiaj w Ełku, wzięło udział 186 zawodników z 65 najlepszych klubów Polski.