Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Tenisiści Czarnych Olecko na turnieju w Gołdapi

2018-11-25 22:14:40 (ost. akt: 2018-12-02 22:20:06)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS czarni Olecko

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa UKS Gołdap Zdrój. Wśród 79 zawodników byli także tenisiści Czarnych Olecko, a Robert karniej wygrał kategorię open.

W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z miejscowości takich jak: Gołdap, Kaliningrad, Suwałki, Giżycko, Dubeninki, Żytkiejmy, Pisanica, Ełk, Stary Folwark, Olecko, Białobrzegi, Bakałarzewo oraz Słobódka.

Uczestników podzielono na 14 kategorii. Otwarcia imprezy dokonali: dyrektor SP 2 Gołdap Anna Budzińska, starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz prezes klubu UKS Gołdap Zdrój Marek Chilicki. Patronat nad turniejem objął burmistrz Gołdapi Tomasz Luto.

WYNIKI:

Kategoria skrzat dziewczęta:
1. Lena Czaplejewicz – Czarni Olecko
2. Magdalena Gajewczyk – Pisanica
3. Aleksandra Przybylska – Pisanica
4. Julia Aftyka – Giżycko
5-6. Gabriela Wysocka – Czarni Olecko
Weronika Jarmołowicz – Stary Folwark

Kategoria skrzat chłopcy:

1.Dominik Dzikoński – Pisanica
2. Jan Saulewicz – Czarni Olecko
3. Kamil Kresin – Giżycko
4. Kacper Sławiński – Giżycko
5-6. Krzysztof Zera – Giżycko
Dawid Wierzbicki – Ełk
7. Filip Drobiszewski – Czarni Olecko

Kategoria żak dziewczęta:
1.Maria Skarżyńska – Pisanica
2. Alicja Krynicka – Pisanica
3. Lena Czaplejewicz – Czarni Olecko
4. Aleksandra Przybylska – Pisanica
5-6. Magdalena Gajewczyk – Pisanica
Amelia Andruszkiewicz – Stary Folwark
7-8. Julia Hołubowicz – Stary Folwark
Kamila Jurewicz – SP 2 Gołdap
9. Aleksandra Mądzik – SP 2 Gołdap

Kategoria żak chłopcy:
1. Kacper Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2. Maciej Ziarko – Pisanica
3. Artur Krymski – Pisanica
4. Jan Saulewicz – Czarni Olecko
5-6. Marcel Zalewski – SP-2 Gołdap
Filip Daniłowicz – Czarni Olecko

Kategoria młodzik dziewczęta:
1. Natalia Słuchocka – Stary Folwark
2. Paulina Pawłowska – Pisanica
3. Julia Jankowska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
4. Maria Skarżyńska – Pisanica
5-6. Alicja Krynicka – Pisanica
Aleksandra Adamczewska – Stary Folwark
7-8. Emilia Zalewska – SP-2 Gołdap
Dominika Żukowska – SP-2 Gołdap
9-12. Justyna Ćwik – Boćwinka
Monika Oleksy – SP-2 Gołdap

Kategoria młodzik chłopcy:
1. Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2.Kacper Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
3. Maciej Ziarko – Pisanica
4. Artur Krymski – Pisanica
5-6. Mateusz Klekotko – Czarni Olecko
Konrad Śliwiński – SP-2 Gołdap
7-8. Grzegorz Pacewicz – Żytkiejmy
Paweł Brezgieł – Stary Folwark
9-12. Filip Sobolewski – Ełk
Bartosz Alboszta – Stary Folwark
Jakub Chodorowski – Ełk

Kategoria gimnazjum dziewczęta:
1. Weronika Panina – Kaliningrad/UKS Gołdap Zdrój
2. Maria Skarżyńska – Pisanica
3. Julia Jankowska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
4. Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
5-6. Natalia Tawiś – SP-2 Gołdap
Paulina Pawłowska – Pisanica
7. Julia Konieczny – SP-2 Gołdap

Kategoria gimnazjum chłopcy:
1. Dominik Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2. Weronika Panina – Kaliningrad/UKS Gołdap Zdrój
3. Marcel Rutkowski – Pisanica
4. Kacper Malinowski – Pisanica
5-6. Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
5-6 Maciej Ziarko – Pisanica
7-8. Kacper Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
Jakub Bernatowicz – Dubeninki
9-12. Marcel Lutecki – Dubeninki
Piotr Kopeć – Stary Folwark
Jakub Wierzbicki – Ełk
Hubert Kalwajtys – Żytkiejmy
13-16. Hubert Wiśniewski – Żytkiejmy
Maciej Gryko – SP-2 Gołdap

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta:
1. Julia Jankowska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2. Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne chłopcy:
1. Piotr Aksinowicz – Słobódka
2. Kacper Malinowski – Pisanica
3. Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
4. Maciej Bronakowski – Białobrzegi
5-6. Marcel Rutkowski – Pisanica
Bartosz Wasilewski – Słobódka
7-8. Dominik Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
Kacper Misiun – ZSZ Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
9-12. Damian Wesołowski – ZSZ Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
Bartosz Kupryjanowicz – ZSZ Gołdap
Patryk Świacki – ZSZ Gołdap
Dawid Rakowski – ZSZ Gołdap

Kategoria open:
1. Robert Karniej – Czarni Olecko
2. Karol Szymański – Bakałarzewo
3. Damian Domalewski – Słobódka
4. Piotr Aksinowicz – Słobódka
5-6. Maciej Bronakowski – Białobrzegi
Kazimierz Żyliński – Suwałki
7-8. Dominik Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
Marek Różycki – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
9-12.Michał Bronakowski – Białobrzegi
Kacper Misiun – ZSZ Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
Marcin Chlebus – Czarni Olecko
Kacper Malinowski – Pisanica
13-16. Andrzej Karniej – Czarni Olecko
Marcel Rutkowski – Pisanica
Wojciech Piotrowski – Rajgród
Dariusz Staszkiewicz – Suwałki
17-24. Bartosz Cudnowski – Pisanica
Grzegorz Wesołowski – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi
Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
Bogdan Wikarski – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
Łukasz Bartnicki – Czarni Olecko
Waldemar Polanis – Suwałki
Jakub Barszczewski – Słobódka

Kategoria weteran 40-50 lat:
1. Grzegorz Wesołowski – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2.Michał Bronakowski – Białobrzegi
3. Dariusz Staszkiewicz – Suwałki
4. Bogdan Wikarski – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
5. Wojciech Piotrowski – Rajgród

Kategoria weteran +50 lat:
1. Marek Różycki – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2. Kazimierz Żyliński – Suwałki
3. Andrzej Karniej – Czarni Olecko
4. Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi

Kategoria gra podwójna:
1. Robert Karniej / Marcin Chlebus – Czarni Olecko
2. Jakub Barszczewski / Damian Domalewski – Słobódka
3. Piotr Aksinowicz / Marek Różycki – Słobódka/Gołdap
4. Maciej Bronakowski / Michał Bronakowski – Białobrzegi
5-6. Dominik Święcki / Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
Andrzej Karniej / Kazimierz Żyliński – Czarni Olecko/Suwałki
7-8 Grzegorz Wesołowski / Bogdan Wikarski – Gołdap
Dariusz Staszkiewicz / Waldemar Polanis – Suwałki
9-12. Wojciech Piotrowski / Jarosław Dobrzyński – Rajgród/Białobrzegi
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages