Trzy medale olecczanek w Pucharze Polski w karate

2018-12-09 19:40:54(ost. akt: 2018-12-09 20:01:46)

Autor zdjęcia: Archiwum OSSWKK

W sobotę 8 grudnia w Szczecinku odbył się Puchar Polski Karate Kyokushin, w którym wzięło udział 460 zawodników z 76 klubów. Pięcioosobowa Oleckiej Szkoły Sztuk Walki wywalczyła trzy medale. Złoto zdobyła Andżelika Dobrzyń w kumite juniorek do 55 kg.
Podopieczni trenera Wojciecha Rejterady w Szczecinku trzy razy stawali na podium.

Pierwsze miejsce wywalczyła Andżelika Dobrzyń w kumite juniorek do 55 kg, a trzecie miejsca zdobyły Martyna Grygo i Kinga Kuklińska w kategorii kumite juniorek młodszych do 50 kg.

Dobrze walczyli także Dominika Wojciechowska i Piotr Gibowicz, ale niestety odpadli z turnieju po dwóch dobrych walkach.