Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

II WTK żaków i skrzatów w Olecku

2018-12-10 20:32:38 (ost. akt: 2018-12-10 20:48:45)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W Olecku odbył się w niedzielę (9 grudnia) II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów i żaków w tenisie stołowym. W żakach zwycięstwa dające przepustki do imprezy centralnej wywalczyli: Maria Skarżyńska (LUKS ABC Żak Pisanica) i Bartosz Ziemba (UKS Giżycko). W najmłodszej grupie wiekowej skrzatów triumfowali: Lena Rucińska (LKS Wel Lidzbark Welski i Krzysztof Kempka (KS Dekorglass Działdowo).



WYNIKI II WTK skrzatów i żaków w tenisie stołowym - Olecko, 9.12.2018

Kategoria Skrzatki :
1. Rucińska Lena LKS WEL Lidzbark Welski
2. Czaplejewicz Lena MLKS CZARNI Olecko
3. Przybylska Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica
4. Gajewczyk Magdalena LUKS ABC ŻAK Pisanica
5-6. Rojewska Katarzyna KS DEKORGLASS Działdowo
5-6. Drygulska Maria KS DEKORGLASS Działdowo

pi2
Kategoria Skrzat :
1.Kempka Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo
2.Stachowiak Adam KS AZS UWM Olsztyn
3.Rochon Grzegorz KS DEKORGLASS Działdowo
4.Radziszewski Antoni KS AZS UWM Olsztyn
5-6. Saulewicz Jan MLKS CZARNI Olecko
5-6. Dzikoński Dominik LUKS ABC ŻAK Pisanica
7-8. Piotrowski Rafał KS DEKORGLASS Działdowo
7-8. Madej Franciszek KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. Szczepański Fabian KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. Drobiszewski Filip MLKS CZARNI Olecko
9-12. Kresin Kamil UKS Giżycko
9-12. Zduniak Sebastian UKS Konieczki Ełk
13. Jabłonowski Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo

pi3
Kategoria Żaczki
1.Skarżyńska Maria LUKS ABC ŻAK Pisanica - awans na GPP
2.Rucińska Lena LKS WEL Lidzbark Welski
3.Pingot Zuzanna LKS WEL Lidzbark Welski
4. Dzięcioł Zofia KS AZS UWM Olsztyn
5-6. Gajewczyk Magdalena LUKS ABC ŻAK Pisanica
5-6. Witkowska Julia LKS WEL Lidzbark Welski
7-8. Nadolska Roksana LKS WEL Lidzbark Welski
7-8. Czaplejewicz Lena MLKS CZARNI Olecko
9-12. Drygulska Maria KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. Rojewska Katarzyna KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. Przybylska Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica

pi4
Kategoria Żacy
1. Ziemba Bartosz UKS Giżycko - awans na GPP
2. Piotrowski Adam KS DEKORGLASS Działdowo
3. Smurzyński Mateusz OSTRÓDZIANKA Ostróda
4. Ziarko Maciej LUKS ABC ŻAK Pisanica
5-6. Święcki Kacper UKS Gołdap Zdrój
5-6. Dzięcioł Tadeusz KS AZS UWM Olsztyn
7-8. Kempka Iwo KS DEKORGLASS Działdowo
7-8. Krymski Artur LUKS ABC ŻAK Pisanica
9-12. Wesołowski Hubert LKS WEL Lidzbark Welski
9-12. Kempka Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. Stachowiak Kajetan KS AZS UWM Olsztyn
9-12. Stachowiak Adam KS AZS UWM Olsztyn
13-16. Stefanowicz Oleg WARMIA Lidzbark Warmiński
13-16. Dzikoński Dominik LUKS ABC ŻAK Pisanica
13-16. Radziszewski Antoni KS AZS UWM Olsztyn
13-16. Zubrzycki Kacper UKS KONIECZKI Ełk
17- 24. Zubrzycki Dominik UKS KONIECZKI Ełk
17- 24. Daniłowicz Filip MLKS CZARNI Olecko
17- 24. Piotrowski Rafał KS DEKORGLASS Działdowo
17- 24. Madej Franciszek KS DEKORGLASS Działdowo
17- 24. Rochon Grzegorz KS DEKORGLASS Działdowo
17- 24. Pawłowski Piotr LUKS ABC ŻAK Pisanica
17 - 24. Jabłowowski Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo
17 - 24. Zduniak Jakub UKS KONIECZKI Ełk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages