Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Strażacy z OSP w Lenartach obdarowali prezentami polskie dzieci na Litwie

2019-01-04 17:58:47 (ost. akt: 2019-01-04 18:39:28)

Autor zdjęcia: Archiwum OSP w Lenartach

Przedstawiciele OSP w Lenartach po raz kolejny odwiedzili polskie dzieci na Litwie zamieszkujące w Ośrodku Interwencji Kryzysowej Rodziny i Dziecka Rejonu Wileńskiego w Kowalczukach.Przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Lenartach wraz z nowymi wolontariuszami z Krupina i Bartoszyc odwiedzili polskie dzieci na Litwie. Mikołaj spełnił życzenia wszystkich dzieci zamieszkujących Ośrodek Interwencji Kryzysowej Rodziny i Dziecka Rejonu Wileńskiego w Kowalczukach, wręczając im wymarzone prezenty.

Dzieci wzruszyły swoimi występami przybyłych gości. Atmosfera była podniosła i świąteczna. Radość i uśmiechy dzieci to bezcenna nagroda za zaangażowanie w pomoc dla rodaków wielu ludzi dobrej woli o szczodrych i otwartych sercach.

– Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy przyłączyli się do tej szlachetnej inicjatywy zaopatrując ośrodek również w odzież, środki czystości, żywność, zabawki , przybory szkolne oraz pościel – mówi Tomasz Skrocki, prezes OSP w Lenartach.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Xyz #2656525 | 94.254.*.* 6 sty 2019 14:35

  Strażacy?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. daleki sąsiad #2655823 | 83.28.*.* 5 sty 2019 10:40

  TO SĄ PRAWDZIWI POLACY . A ja myślałem że z nami POLAKAMI jest już koniec , ale nie ! są jeszcze w śród nas wspaniali ludzie , cholera ! jak ja się z tego cieszę ! , jesteście wspaniali ! dzięki wam za to . Ale jakoś tu nie widać żadnego księdza , czyż by oni mieli to wszystko w . . . . . .

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages