Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

III Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy

2019-01-10 13:28:00 (ost. akt: 2019-01-10 13:32:34)

Autor zdjęcia: Archiwum SP nr 4 w Olecku

Już po raz trzeci Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku, w tym wyjątkowym, pełnym magii i radości okresie Świąt Bożego Narodzenia, zorganizowała Konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy.

Głównym celem konkursu było kultywowanie i podtrzymywanie zanikającej już tradycji własnoręcznego robienia stroików świątecznych. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III i ich rodzin z terenu powiatu oleckiego. W tym roku wzięło w nim udział 31 uczestników.Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący Marek Sznurkowski, Anna Topolska, Marta Romotowska i Zofia Kardel, dokonała oceny stroików. Podczas oceny jury zwracało uwagę na: oryginalność kompozycji, brak elementów gotowych, estetykę wykonania, dobór kolorystyki, wykorzystanie materiałów naturalnych oraz wkład pracy.

Po burzliwych obradach komisja wytypowała zwycięzców. Laureatem tegorocznej edycji konkursu został Łukasz Kosakowski ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku.
Drugie miejsce komisja przyznała Julii Snarskiej ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich, zaś trzecie miejsce zajął Mikołaj Sajnaga ze Szkoły Podstawowej w Babkach Oleckich.

Komisja konkursowa przyznała również trzy wyróżnienia, które trafiły do Piotra Zaborowskiego i Gabrieli Czerwińskiej ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich oraz do Adriana Kulhawika ze Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku.

Wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom nastąpiło podczas uroczystego apelu z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku.

Agnieszka Krassowska i Małgorzata Marcinkiewicz, osoby odpowiedzialne
z ramienia organizatora za przeprowadzenie konkursu, serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ogromny wkład, jaki włożyli w przygotowanie tak pięknych i oryginalnych stroików, zaś najlepszym składają serdeczne gratulacje.
M.Marcinkiewicz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages