Ferie Zimowe w ROK w Olecku
2019-01-13 23:34:29(ost. akt: 2019-01-13 23:41:05)
Ferie zimowe w Regionalnym Ośrodku Kultury „Mazury Garbate” w Olecku zapowiadają się bardzo ciekawie.
PROGRAM:
Turnus I - 21 stycznia – 25 stycznia 2019 r.
Turnus I - 21 stycznia – 25 stycznia 2019 r.
21 stycznia 2019 r. (poniedziałek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I- IV – sala I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
11:00 – bajka dla dzieci (10 zł) – sala kina
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I- IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I- IV – sala I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
11:00 – bajka dla dzieci (10 zł) – sala kina
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I- IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
22 stycznia 2019 r. (wtorek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
23 stycznia 2019 r. (środa)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
24 stycznia 2019 r. (czwartek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11:00 – bajka dla dzieci (10 zł) – sala kina
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11:00 – bajka dla dzieci (10 zł) – sala kina
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
25 stycznia 2019 r. (piątek)
11:00 – 13.00 Bal Karnawałowy z „Pióropuszem '' – zakończenie turnusu I – sala Teatru AGT,
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
11:00 – 13.00 Bal Karnawałowy z „Pióropuszem '' – zakończenie turnusu I – sala Teatru AGT,
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
PROGRAM
Turnus II - 28 stycznia - 1 lutego
Turnus II - 28 stycznia - 1 lutego
28 stycznia 2019 r. (poniedziałek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
11:00 – Magiczne ferie z czarodziejem (10 zł) – sala kina
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczne
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
11:00 – Magiczne ferie z czarodziejem (10 zł) – sala kina
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczne
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
29 stycznia 2019 r. (wtorek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
30 stycznia 2019 r. (środa)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11:00 – Magiczne ferie z czarodziejem (10 zł) – sala kina
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11:00 – Magiczne ferie z czarodziejem (10 zł) – sala kina
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
31 stycznia 2019 r. (czwartek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-IV – pracownia plastyczna
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas V-VIII – sala baletowa II piętro
11.00-12.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-IV – sala baletowa I piętro
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas V-VIII – pracownia plastyczna
12.00-12.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-IV – sala baletowa II piętro
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas V-VIII – sala baletowa I piętro
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne dla zespołów – pracownia muzyczna
1 lutego 2019 r. (piątek)
11:00 – 13.00 Bal Karnawałowy z „Pióropuszem '' – zakończenie turnusu I – sala Teatru AGT
11:00 – 13.00 Bal Karnawałowy z „Pióropuszem '' – zakończenie turnusu I – sala Teatru AGT
LICZBA MIEJSC NA ZAJĘCIA OGRANICZONA.
„Ferie w świecie bajek i baśni” - Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku, ul. Kopernika 6
wtorek 11.00 – 13.00
piątek 11.00 – 13.00
piątek 11.00 – 13.00
Na zajęciach będziemy razem z ciekawymi gośćmi czytać bajki, wspólnie tańczyć i śpiewać, rywalizować w konkursach i zabawach. Ferie pożegnamy hucznie na balu przebierańców. Codziennie czekają na Was ciekawe książki, zabawki, gry planszowe tablety i komputery z dostępem do Internetu .
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez