Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Koncert życzeń dla Babci i Dziadka w CES w Olecku

2019-01-31 01:02:53 (ost. akt: 2019-01-31 01:05:00)

Autor zdjęcia: EDYTA MUSIALIK

Tradycyjnie w Centrum Edukacji Specjalnej odbyło się międzypokoleniowe spotkanie.Nietypowo uczczono święto Babci i Dziadka. Najmłodsi, starsi i najstarsi przygotowali różnorodne formy życzeń, które zostały nagrane i zaprezentowane jako film podczas uroczystej akademii. Nie zabrakło także wierszy i piosenek, recytowanych i śpiewanych prosto ze sceny. Wychowankowie przedszkola udzielili wywiadu dotyczącego Babci i Dziadka. Wystąpił także zespół muzyczno – wokalny o wdzięcznej nazwie „Babuszki i Dzeduszka” oraz grupa teatralna, która zaprezentowała przedstawienie Jasełkowe.

Na zakończenie, przy słodkim poczęstunku przybyli Goście opowiadali „...o latach, gdy jeszcze dzieckiem był wasz tata...A teraz, jak ten czas wciąż leci! Cieszą się dziećmi swoich dzieci”.

Najlepsze życzenia zdrowia, szczęści i pomyślności w tak wyjątkowym dniu wszystkim Babciom i Dziadkom składają wychowankowie, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Centrum Edukacji Specjalnej i Środowiskowego Domu Samopomocy.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: musialikPERELKA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages