Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Olecka kancelaria LegaLex pomoże Ci w otrzymaniu odszkodowania

2019-02-07 12:00:47 (ost. akt: 2019-02-07 12:18:17) Artykuł sponsorowany
Zdjęcie jest tylko ilustracja do artykułu

Zdjęcie jest tylko ilustracja do artykułu

Autor zdjęcia: pixbay.com

Kancelaria Odszkodowawcza LegaLex zajmuje się reprezentacją poszkodowanych z tytułu szkód majątkowych i osobowych. Są to przede wszystkim sprawy dotyczące wypadków komunikacyjnych lub w życiu codziennym, np. w wyniku poślizgnięcia, upadku na chodniku, przy pracy.

Czym zajmuje się Kancelaria Odszkodowawcza LegaLex?
— Kancelaria Odszkodowawcza LegaLex zajmuje się reprezentacją poszkodowanych z tytułu szkód majątkowych i osobowych na etapie postępowania likwidacyjnego, polubownego oraz sądowego. Pomagamy osobie poszkodowanej uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie wykorzystując przy tym doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw i wsparcie prawne. Jesteśmy pewnego rodzaju łącznikiem pomiędzy osobą dochodzącą roszczeń odszkodowawczych, a zobowiązanym do zapłaty odszkodowania.

Czy Kancelaria Odszkodowawcza LegaLex jest powiązana z którąś z ogólnopolskich kancelarii odszkodowawczych?
Kancelaria LegaLex jest firmą lokalną, nasze stacjonarne biuro mieści się w Olecku przy ul. Zielonej 37. Współpracujemy jedynie z zaufaną Kancelarią Radców Prawnych, która dokonuje analizy sprawy pod względem prawnym i reprezentuje naszych Klientów na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Dlaczego Poszkodowany powinien zwrócić się do Kancelarii Odszkodowawczej Legalex?
— Jak wynika z naszego doświadczenia oraz skarg Klientów, towarzystwa ubezpieczeniowe często niezasadnie odmawiają wypłaty jakiegokolwiek odszkodowania lub uznając swoją odpowiedzialność zaniżają należne poszkodowanym odszkodowania. Dzięki nam, Klient może się dowiedzieć jakie przysługują mu roszczenia oraz liczyć na fachową pomoc w ich uzyskaniu.

Jakie sprawy odszkodowawcze trafiają do kancelarii ?
— Są to przede wszystkim sprawy dot. wypadków komunikacyjnych, wypadków w życiu codziennym, związane z powstaniem szkody osobowej np.: w wyniku poślizgnięcia, upadku na chodniku, wypadku przy pracy, śmierci osoby bliskiej na skutek zawinionego działania innej osoby np. wypadek drogowy, wypadek przy pracy itp. oraz powstaniem szkody majątkowej: naprawa pojazdu, odszkodowanie za utracone mienie itp.;

Do kiedy poszkodowany ma czas na zgłoszenie roszczeń?
— Roszczenia o odszkodowanie i zadośćuczynienie co do zasady przedawniają się z upływem 3 lat od dnia, w którym poszkodowany dowiedział się o szkodzie i osobie zobowiązanej do jej naprawienia. Wspominany termin jednak nie może być dłuższy niż 10 lat od dnia, w którym nastąpiło zdarzenie. Dłuższy termin przedawnienia roszczeń obowiązuje w sprawach, w których szkoda wynikła ze zbrodni lub występku (innymi słowy – z przestępstwa w rozumieniu prawa karnego). Wówczas roszczenie przedawnia się z upływem 20 lat. Termin ten liczy się od dnia popełnienia przestępstwa, bez względu na to kiedy poszkodowany dowiedział się o szkodzie i osobie zobowiązanej do jej naprawienia.

Czy trzeba zapłacić za analizę sprawy?
— W Kancelarii LegaLex dokonujemy bezpłatnej analizy prawnej powierzonej nam sprawy. Oceniamy rozmiar szkody i szacunkową kwotę odszkodowania możliwą do uzyskania.

Jak wygląda rozliczenie za usługę?
— Wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem (po bezpłatnej analizie sprawy a przed powierzeniem nam sprawy do prowadzenia). Zapis o wynagrodzeniu jest zawarty w przejrzystej umowie.
http://m.wm.pl/2019/02/orig/legalex-527876.jpgPolub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages