Niedziela, 24 marca 2019. Imieniny Gabrieli, Marka, Seweryna

Walentynkowe pływanie w oleckiej pływalni Lega [NOWE ZDJĘCIA]

2019-02-12 11:22:57 (ost. akt: 2019-02-13 21:37:40)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na pływalni Lega w Olecku odbyły się IV Walentynkowe Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych. Startowało w nich ponad stu zawodników z 15 placówek naszego regionu.



Zawody otworzyli burmistrz Olecka Karol Sobczak i dyrektor SP 4 Stanisław Kopycki.

Organizatorami IV Walentynkowych Zawodów Pływackich Osób Niepełnosprawnych są: Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Warsztat Terapii Zajęciowej w Olecku, Stowarzyszenie Rodziców Osób Niepełnosprawnych i Osób Wspierających przy WTZ w Olecku, Stowarzyszenie "Pomarańcza" oraz MOSiR w Olecku.

Program zawodów obejmował:
- pływanie indywidualne na 25 i 50 m w 14 kategoriach wiekowych,
- sztafeta 4x25 m.

W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników reprezentujących:
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Giżycku,
- Niepubliczną Terapeutyczną Szkołę Podstawową "Bajka" w Suwałkach,
- Niepubliczne Terapeutyczne Gimnazjum "Prolog" w Suwałkach,
- Centrum Edukacji Specjalnej w Olecku,
- Środowiskowy Dom Samopomocy w Ełku.
- Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w Olecku,
- Warsztat Terapii Zajęciowej w Olecku,
- Dom im. Janusza Korczaka w Olecku,
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku,
- Środowiskowy Dom Samopomocy Dom Dziennego Pobytu Stowarzyszenia "Aktywni tak samo" w Suwałkach,
- PSSON Start Białystok,
- Warsztat Terapii Zajęciowej w Kętrzynie,
- Warsztat Terapii Zajęciowej w Rynie,
- Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku,
- Środowiskowy Dom Samopomocy we Wronkach.

NA PODIUM STANĘLI:

Chłopcy – rocznik 2009 i młodsi – dystans 25 m
1. Marcel Buraczewski SP 4 Olecko
2. Alan Ciechowicz SOSW Giżycko

Dziewczęta - rocznik 2008-2007 – dystans 25 m
1. Antonina Dziokan SP4 Olecko
2. Maria Sikorska SP4 Olecko

Chłopcy rocznik 2008-2007 – dystans 25 m
1.Konrad Bednarski SP 4 Olecko
2. Kacper Żyliński CES Olecko
3. Jakub Obiedziński CES Olecko

Dziewczęta rocznik 2006-2005 – dystans 25 m
1. Monika Jasińska SP Bajka Suwałki
2. Gabriela Bogdańska SP 4 Olecko
3. Izabela Ladzińska SP 4 Olecko

Chłopcy rocznik 2006-2005 - dystans 25 m
1. Marek Kibitlewski SP Bajka Suwałki
2. Krystian Omilian SP 3 Olecko
3. Maciej Krasinkiewicz SP Bajka Suwałki

Chłopcy rocznik 2004-2003 dystans 25 m
1. Marek Nowakowski SP 3 Olecko
2. Kacper Zimnicki SP 3 Olecko
3. Jakub Turowicz OSWdDG Olecko

Dziewczęta rocznik 2002-2001 – dystans 25 m
1. Emilia Czubińska SOSW Giżycko
2. Klaudia Królikowska SP 4 Olecko
3. Zuzanna Nowak SOSW Giżycko

Chłopcy rocznik 2002-2001 – dystans 25 m
1. Norbert Lenkiewicz Start Białystok
2. Krzysztof Suchocki Start Białystok
3. Krystian Pietruczuk SP 4 Olecko

Kobiety rocznik 2000 i starsze – dystans 25 m
1. Patrycja Sokół Start Białystok
2. Katarzyna Łaskowska OSWdDG Olecko
3. Aneta Wasilewska WTZ Olecko

Mężczyźni rocznik 2000 i starsi dystans 25 m
1. Michał Żmiejko Start Białystok
2. Piotr Pawiński WTZ Olecko
3. Adam Mickiewicz ŚDS Suwałki

Kobiety 50 m
1. Patrycja Sokół Start Białystok
2. Paula Korowaj Start Białystok
3. Ewelina Zukowska Start Białystok

Mężczyźni 50 m
1. Michał Żmiejko Start Białystok
2. Norbert Lenkiewicz Start Białystok
3. Marek Nowakowski SP3 Olecko

Sztafety 4x25 m
1. Start I Białystok
2. S0SW Giżycko
3. Bajka, Prolog Suwałki




Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. noe #2680809 | 91.236.*.* 13 lut 2019 12:29

    Wspaniała Impreza!!!! Gratulacje

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages