Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Puchar Burmistrza dla szczypiornistów z Kętrzyna i Olecka

2019-03-03 16:34:58 (ost. akt: 2019-03-03 18:31:55)
Szczypiorniści Czarnych Olecko z trenerem Markiem Strzyżewskim

Szczypiorniści Czarnych Olecko z trenerem Markiem Strzyżewskim

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W hali Lega zakończył się trzydniowy I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Burmistrza Olecka. Czarni Olecko wygrali rywalizację drużyn z rocznika 2007. W roczniku 2005 zwyciężyli szczypiorniści MKS MOSiR Kętrzyn, a Czarni zajęli 3. miejsce.

W oleckim turnieju w dwóch kategoriach wiekowych rywalizowało 13 drużyn: z Gołdapi, Kętrzyna, Białegostoku, Olsztyna, Piotrkowa Trybunalskiego, Nowej Karczmy, Dąbrowy Białostockiej i Olecka.



KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA W KATEGORII 2005:
1. MKS MOSiR Kętrzyn
2. SP 16 Piotrków Trybunalski
3. Czarni Olecko
4. SP 2 Olsztyn
5. Słoneczny Stok Białystok
6. MLKS Czarni Olecko (PK)

Wyróżnienia indywidualne:
MVP – Patryk Grzesik /Piotrków Trybunalski
Najlepszy bramkarz – Piotr Czepułkowski /Kętrzyn
Król strzelców: Kacper Łapiński /Olecko

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA W KATEGORII 2007:
1. Czarni Olecko
2. Piotrków Trybunalski
3. MKS MOSiR Kętrzyn
4. Nowa Karczma
5. Dąbrowa Białostocka
6. MKS MOSiR Kętrzyn 2008
7. UKS Jaćwingowie Gołdap PK

Wyróżnienia indywidualne:
MVP - Tymon Ciechanowski /Olecko
Najlepszy bramkarz – Hubert Kajat /Kętrzyn
Król strzelców – Jakub Pawlikowski /Piotrków Trybunalski

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach:
1. Sebastian Roszkowski Dąbrowa Białostocka
2. Dawid Adamczyk Nowa Karczma
3. Piotr Osiecki Kętrzyn
4. Adam Pieciun Kętrzyn
5. Oskar Tymosz Kętrzyn
6. Igor Lewandowski Piotrków Trybunalski
7. Jakub Dróżdż Piotrków Trybunalski
8. Kacper Mazur Olsztyn
9. Michał Rząca Białystok
10. Alan Łapiński Olecko
11. Natan Koda Olecko
12. Oskar Kozłowski Gołdap
13. Mateusz Zakrzewski Olecko


CZARNI OLECKO 2007: Dominik Tylman, Tymon Ciechanowski, Filip Nowel, Michał Tyczkowski, Mateusz Łazarski, Szymon Muszyński, Olaf Rynkiewicz, Bartek Stachelek, Kacper Barszczewski, Mikołaj Dowejko, Antoni Konecki, Igor Dąbrowski, Marcel Paszkowski, Tomasz Pskowski, Maksymilian Chodukiewicz, Antoni Orzechowski.

CZARNI OLECKO 2005: Kacper Tylman, Michał Siemaszko, Kacper Łapiński, Bartosz Wołyniec, Kornel Romotowski, Wiktor Paszkowski, Kacper Szydłowski, Maciej Karniej, Bartosz Prusko, Wiktor Zamojski, Patryk Tomaszuk, Mateusz Zakrzewski, Giuliano Conti, Dominik Szczep.

Turniej zorganizowało Stowarzyszenie KS Granit Olecko we współpracy: z MLS Czarni Olecko i MOSiR Olecko.

WYNIKI SPOTKAŃ:

sobota 02.03.2019
2005 SP 16 Piotrków Trybunalski – Kętrzyn 10:8
2007 Kętrzyn 2008 – Nowa Karczma 4:17
2007 SP 16 Piotrków T. - Dąbrowa Białostocka 11:5
2005 Białystok – SP 2 Olsztyn 29:12
2007 Olecko – Gołdap 7:10
2007 Kętrzyn – Nowa Karczma 7:6
2005 Olecko PK – SP 2 Olsztyn 25:18
2007 Olecko – SP 16 Piotrków T. 8:5
2007 Kętrzyn 2008 - Kętrzyn 4:11
2007 Dąbrowa – Gołdap 7:9
2005 SP 16 Piotrków T. – Olecko 23:20
2007 Nowa Karczma – Gołdap 4:12
2007 Kętrzyn – Dąbrowa 6:6
2007 SP 16 Piotrków T. – Nowa Karczma 14:15
2005 Białystok – Olsztyn 16:25
2007 Olecko – Kętrzyn 14:9
2006 Olecko – Kętrzyn 14:15

niedziela 03.03.2019
2007 SP 16 Piotrków Trybunalski – Kętrzyn 10:8
2005 Olecko – Olecko PK 17:14
2007 Dąbrowa - Nowa Karczma 8:8
2005 SP 16 Piotrków Trybunalski – SP 2 Olsztyn 26:18
2005 Białystok – Kętrzyn 10:22
2007 Kętrzyn 2008 – Gołdap 6:10
2007 Olecko – Dąbrowa B. 9:7
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gratulacje #2691756 | 91.236.*.* 4 mar 2019 08:26

    Gratulacje

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. fee #2691478 | 37.248.*.* 3 mar 2019 17:28

    Nie ma w skladzie zawodnikow ktorzy byli wyrozniajacymi sie; Natan Koda, Alan Lapinski; w jakich rocznikach ?????? nono!!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages