środa, 20 listopada 2019. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa MLKS Czarni Olecko

2019-03-28 22:55:20 (ost. akt: 2019-03-28 23:39:40)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

W hali Lega w Olecku odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa MLKS Czarni Olecko. W najbardziej prestiżowej kategorii open zwyciężył Krystian Maciorowski z Grajewa.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał prezes klubu Marek Wójcik. W rywalizacji
uczestniczyło 134 pingpongistów, w tym spora grupa gości z Litwy oraz
zawodnicy z Rosji.

Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe
statuetki, dyplomy i upominki. Wyróżniono również najmłodszą uczestniczkę turnieju - Alicja Remiszko (UKS Remik Stary Folwark) oraz najstarszego zawodnika - Józefa Polakowskiego (Olecko).

Kategoria I – niepełnosprawni:
Kobiety:
1. Agnieszka Milewska (WTZ Olecko)
2. Hanna Milewska (WTZ Olecko)
3. Klaudia Romotowska (WTZ Olecko)
Mężczyźni:
1. Dembowski Krzysztof (Start Białystok)
2. Trochim Krzysztof (Start Białystok)
3. Kiczka Tomasz (WTZ Olecko)
4. Pawiński Piotr (WTZ Olecko)
5. Radosław Pałęga (WTZ Olecko)

Kategoria II - Rocznik 2010 i młodsi (klasy I i II) :
Dziewczęta :
1. Przybylska Aleksandra (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
2. Czaplejewicz Lena (MLKS Czarni Olecko)
3. Gajewczyk Magdalena ( LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Remiszko Magdalena (UKS REMIK STARY FOLWARK)
5-6.Wysocka Gabriela (MLKS Czarni Olecko)
5-6. Stankiewicz Martyna ( UKS REMIK STARY FOLWARK)
7-8. Remiszko Alicja (UKS REMIK STARY FOLWARK)
7-8. Jarmułowicz Weronika ( UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Miłkowska Zofia (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Jakubowska Natalia (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Andruszkiewicz Weronika (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Omilianowicz Kinga (UKS REMIK STARY FOLWARK)
13. Gościńska Maja (UKS REMIK STARY FOLWARK)

Chłopcy :
1.Gytis Saukaitys (Litwa)
2.Dzikoński Dominik (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3.Kresin Kamil (UKS Giżycko)
4.Saulewicz Jan (MLKS Czarni Olecko)
5-6.Zera Krzysztof (UKS Giżycko)
5-6.Sławiński Kacper (UKS Giżycko)
7-8.Danielus Venclovas (Litwa)
7-8.Matas Valentukanis (Litwa)
9-12.Hołubowicz Filip (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12.Arasim Maksymilian (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12.Drobiszewski Filip (MLKS Czarni Olecko)
9-12.Topolski Tomasz (UKS REMIK STARY FOLWARK)
13.Naszkiewicz Piotr (UKS REMIK STARY FOLWARK)

Kategoria III Rocznik 2008 i młodsi (klasy III i IV) :
Dziewczęta :
1.Krynicka Alicja (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
2.Skarżyńska Maria (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3.Czaplejewicz Lena (MLKS Czarni Olecko)
4.Andruszkiewicz Amelia (UKS REMIK STARY FOLWARK)
5-6.Wysocka Gabriela (MLKS Czarni Olecko)
5-6.Chołubowicz Julia (UKS REMIK STARY FOLWARK)

Chłopcy :
1.Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)
2.Ziemba Bartosz (UKS Giżycko)
3.Ziarko Maciej (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4.Święcki Kacper (UKS Gołdap Zdrój)
5-6.Krymski Artur (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6.Ozalas Adas (Litwa)
7-8.Dabravolski Kriskepas (Litwa)
7-8.Bartninkas Vakonis (Litwa)
9-12.Varnaitis Justas (Litwa)
9-12.Daniłowicz Filip (MLKS Czarni Olecko)
9-12.Kresin Kamil (UKS Giżycko)
9-12.Saukaitis Gytis ( Litwa)
13-16.Drobiszewski Filip (MLKS Czarni Olecko)
13-16.Pawłowski Piotr (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
13-16.Zalewski Marcel (UKS Gołdap Zdrój)
13-16.Saulewicz Jan (MLKS Czarni Olecko)
17.Banial Jakub (UKS Gołdap Zdrój)

Kategoria IV - Rocznik 2007-2004 (klasy V-VIII) :
Dziewczęta :
1.Suchocka Natalia (UKS REMIK STARY FOLWARK)
2.Jankowska Julia (UKS Gołdap Zdrój)
3.Mazuraityte Liepa (Litwa)
4.Pawłowska Paulina (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6.Skarżyńska Maria (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6.Adamczewska Aleksandra (UKS REMIK STARY FOLWARK)
7.Vaitunaityte Ula (Litwa)

Chłopcy :
1.Marcinkiewicz Mateusz (UKS Gołdap Zdrój)
2.Malinowski Kacper (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3.Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)
4.Brazaitis Rokas (Litwa)
5-6.Ziarko Maciej (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6.Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)
7-8.Aleksandravicius Nojus (Litwa)
7-8.Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)
9-12.Rosvydas Stemplys (Litwa)
9-12.Bulota Augustas (Litwa)
9-12.Ziemba Bartosz (UKS Giżycko)
9-12.Valikavicius Deivydas (Litwa)
13-16.Kozłowski Jakub (MLKS Czarni Olecko)
13-16.Babarskas Orestas (Litwa)
13-16.Daniłowicz Filip (MLKS Czarni Olecko)
13-16.Saliński Piotr (MLKS Czarni Olecko)

17-24.Wojtach Szymon (Ełk)
17-24.Matulewicz Kamil (Augustów)
17-24.Diminskas Zygmuntas (Litwa)
17-24.Kubilius Aurimas (Litwa)
17-24.Klekotko Mateusz (MLKS Czarni Olecko)
17-24.Bartnicki Rafał (MLKS Czarni Olecko)


Kategoria V Rocznik 2003-1999:
Dziewczęta :
1.Łuszczyńska Joanna (MLKS Czarni Olecko)
2.Jankowska Julia (UKS Gołdap Zdrój)
3.Miezianko Dominika (MLKS Czarni Olecko)
4.Pawłowska Paulina (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

Chłopcy :
1.Baranowski Kamil (Łomża)
2.Malinowski Kacper (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3.Armanawicius Dzugas (Litwa)
4.Brazaitis Rokas (Litwa)
5-6.Rutkowski Marcel (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6.Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)
7-8.Marcinkiewicz Mateusz ( UKS Gołdap Zdrój)
7-8.Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)
9-12.Toczyłowski Szymon (UKS BIAŁOBRZEGI)
9-12.Jankauskas Ugnus (Litwa)
9-12.Valukievicius Deiwidas (Litwa)
9-12 Laskowski Hubert (Łomża)

Kategoria VI Open:
1.Maciorowski Krystian (Grajewo)
2.Dobrowolski Maciej (Łomża)
3.Skrzekut Roman (UKS BIAŁOBRZEGI)
4.Kairys Andrius (Litwa)
5-6.Baranowski Kamil (Łomża)
5-6.Armanawicius Dzugas (Litwa)
7-8.Bronakowski Michał (UKS BIAŁOBRZEGI)
7-8.Anismow Danił (Rosja)
9-12.Gieczas Romas (Rosja)
9-12.Wesołowski Grzegorz (UKS Gołdap Zdrój)
9-12.Staśkiewicz Darek (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12.Zawistowski Marcin (Grajewo)
13-16.Laskowski Wiesław (Grajewo)
13-16.Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)
13-16.Marczykowski Mateusz (Grajewo)
13-16.Babarskas Orestos (Litwa)
17-24.Skrocki Tomasz (Olecko)
17-24.Marcinkiewicz Mateusz (UKS Gołdap Zdrój)
17-24.Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)
17-24.Sewastianowicz Łukasz (UKS BIAŁOBRZEGI)
17-24.Pietrołaj Tadeusz (Olecko)
17-24.Toczyłowski Szymon (UKS BIAŁOBRZEGI)
17-24.Fechner Hubert (Białystok)
17-24.Micyk Walery (Rosja)
25-32.Oziricki Andrej (Rosja)
25-32.Najda Grzegorz (Ełk)
25-32.Fiedorczuk Janusz (Promień Mońki)
25-32.Łuszczyńska Joanna (MLKS Czarni Olecko)
25-32.Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)
25-32.Dembowski Krzysztof (Start Białystok)
25-32.Jankauskas Ugnius (Litwa)
25-32.Dobrzyń Jarosław (UKS Białobrzegi)
33-44.Bartnicki Łukasz (MLKS Czarni Olecko)
33-44.Nawrot Jan (Olecko)
33-44.Mocarski Jan (Łomża)
33-44.Laskowski Hubert (Łomża)
33-44.Miezianko Dominika (MLKS Czarni Olecko)
33-44.Krupiński Grzegorz (Olecko)
33-44.Trochim Krzysztof (Start Białystok)
33-44.Zaręba Adam (Ełk)
33-44.Brzeziński Stanisław (Łomża)
33-44.Cieszyński Marcin (Promień Mońki)
33-44.Motybel Jacek (UKS BIAŁOBRZEGI)
33-44.Szupieńko Robert (Olecko)

Kategoria VII - powyżej 50 roku życia
1.Różycki Marek (UKS Gołdap Zdrój)
2.Żyliński Kazimierz (Krasnopol)
3.Gieczas Romas (Rosja)
4.Micyk Walery (Rosja)
5-6.Oziricki Andrej (Rosja)
5-6.Omelianiuk Tadeusz (Augustów)
7-8.Dobrzyński Jarosław (UKS BIAŁOBRZEGI)
7-8.Nawrot Jan (Olecko)
9-12.Skrocki Tomasz (Olecko)
9-12.Warsiewicz Karol (Olecko)

9-12.Fiedorczuk Janusz (Promień Mońki)
9-12.Dembowski Krzysztof (Start Białystok)

Kategoria VIII - powyżej 60 roku życia
1.Orłów Janusz (Krasnopol)
2.Trochim Adam (Olecko)
3.Jan Bagiński (Płaska)
4.Laskowski Wiesław (Grajewo)
5-6.Mocarski Jan (Łomża)
5-6.Szeszko Henryk (UKS BIAŁOBRZEGI)
7-8.Polakowski Józef (Olecko)
7-8.Omelianiuk Zdzisław (Augustów)
9-12.Brzeziński Stanisław (Łomża)
9-12.Konopczyński Zbysław (Lenarty)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages