Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Jurorzy „Gratki” mieli twardy orzech do zgryzienia [WYNIKI]

2019-04-09 21:06:33 (ost. akt: 2019-04-10 20:55:08)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W sali widowiskowej Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku odbyły się drugie przesłuchania eliminacyjne XXIII Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Gratka dla nastolatka”. Na scenie zaprezentowało się 26 wykonawców. Najlepsi wystąpią w finale, który odbędzie się 1 maja.



Celem przeglądu piosenki „Gratka dla nastolatka” jest popieranie, rozwijanie i upowszechnianie artystycznej twórczości dziecięcej.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych”:
- klasy I–IV,
- klasy V–VIII,
- klasa III gimnazjum i szkoły średnie.

Przesłuchania wstępne odbyły się 12 marca, a dzisiaj (9 kwietnia) przesłuchania eliminacje. Wielki finał odbędzie się w środę 1 maja o godz.12.

Jurorami byli: Jadwiga Malinowska, Aleksandra Krukowska i Radosław Skrodzki).

DECYZJĄ JURY DO FINAŁU ZOSTALI ZAKWALIFIKOWANI:
Kategoria klasy I-IV:
1. Lena Grześ, Aleksandra Toczyńska, Agata Szóstkiewicz, Lena Stasiak, Jędrzej Topolski, Ksawery Szczecina - „Piosenka biedronki” SP nr 4 Olecko
2. Maja Wasilewska „Piosenka o matematyce” SP nr 4 Olecko
3. Lena Michniewicz „Przyjaźń” SP nr 4 Olecko
4. Roksana Krukowska ,,A ja wolę swoją mamę" SP Gąski
5. Łukasz Kosakowski „Przyjaciel wie” SP nr 3 Olecko

Kategoria klasy V-VIII:
1. Zuzanna Pęcak „Meluzyna” SP Judziki
2. Dominik Jackiewicz „Pod wiatr” SP nr 1 Olecko
3. Karolinia Ciszewska „Jedyne co mam” SP nr 1 Olecko
4. Amelia Jarosz „Kolorowy wiatr” SP nr 1 Olecko
5. Marlena Kempisty „Naprawdę chcę” SP nr 1 Olecko
6. Maja Wijas „Byle jak” SP nr 2 Olecko
7. Mateusz Polakowski „100 ” SP nr 3 Olecko
8. Oliwia Sulima „Nie wie nikt” SP nr 3 Olecko
9. Dominika Kosakowska „Udało prawie się” SP nr 3 Olecko
10. Katarzyna Witkowska „Co się śni niewidomym” SP nr 3 Olecko
11. Monika Modrakowska „Nie bój się chcieć” SP Kowale Ol.

Kategoria III klasa i gimnazjum i szkoły średnie
1. Gabriela Ejsmont, Kinga Iwanicka „Z tobą nie umiem wygrać” ZSLiZ Olecko
2. Angelica Dietrich „Środa, Czwartek” ZSLiZ Olecko
3. Żaneta Burba „Miasteczko cud” – Agnieszka Osiecka ZST Olecko
4. Weronika Kołodzińska „Byłam różą” SP Kowale Ol.
5. Patryk Szczepanik „Bum - Kanikuły” OSWG Świętajno
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages