Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Rewelacyjne występy tancerzy Promenady

2019-04-12 12:15:07 (ost. akt: 2019-04-12 12:34:23)

Autor zdjęcia: Archiwum SKTT Promenada

Nikola Piotrowska i Mateusz Klekotko z SKTT Promenada Olecko zostali piątą parą Mistrzostw Polski Północnej FTS juniorów młodszych w tańcach standardowych. Jako jedyni D-klasiści wystąpili w finale B i C- klasowych par.

W mistrzostwach Polski, które odbyły się 6-7 kwietnia w Ełku wzięło udział aż 60 par SKTT Promenada, które zdobyły mnóstwo medali, pucharów i nagród, a do tego kilka par awansowało do wyższych klas.

WYNIKI:
III m-ce - Oskar Tomecki i Wiktoria Zapolnik - kat. młodzież styl latynoamerykański

II m-ce - Szymon Świątkowski i Zuzanna Kruszewski - kat. juniorów starszych styl latynoamerykański

V m-ce - Mateusz Klekotko i Nikola Piotrowska - kat. juniorów młodszych styl standardowy

http://m.wm.pl/2019/04/orig/0000071443-img-20190407-190634-543083.jpg
	http://m.wm.pl/2019/04/orig/0000071443-img-20190407-175507-543079.jpg

Pary kategorii rekreacyjnych:

kat. 8-9 lat kl. H
I m-ce i Superpuchar i awans do klasy G - Michał Jurkiewicz i Laura Paszkiewicz
I m-ce - Paweł Kropiwnicki i Hania Cimochowska
I m-ce - Michał Terlecki i Hania Klekotko
II m-ce - Kinga Zujko i Liliana Zyskowska
kat. 8-9 lat kl. G
I m-ce - Jakub Dzietczyk i Amelia Szenkowska
I m-ce - Szymon Pikul i Amber Marsella
II m-ce - Paweł Wieczorkowski i Lena Garncarek
II m-ce - Jan Wiśniewski i Michalina Kęcik
III m-ce - Michał Jurkiewicz i Paulina Kornelius
kat. 10-11 lat kl. H
I m-ce - Kawałko Michał i Wysocka Zofia
I m-ce - Sosnowski Marcel i Chmielewska Zofia
I m-ce - Zyskowski Mateusz i Fiodorow Zuzanna
II m-ce - Kinga Walentowicz i Sieńko Weronika
kat. 10-11 lat kl. G
I m-ce - Chmielewski Marcel i Miłun Hanna
I m-ce - Paszkiewicz Oliwier i Olechwierowicz Nikola
I m-ce - Michaluk Miłosz i Karandziej Kalina
I m-ce - Suchodolski Gabriel i Piekarska Aleksandra
III m-ce - Zamojski Bartosz i Kozłowska Liliana
kat. 10-11 lat kl. F
II m-ce i awans do klasy sportowej E - Nurkiewicz Oliwier i Marsella Annabel
III m-ce - Sienica Igor i Szymulewska Julia
IV m-ce - Nosalik Jan i Kosiorek Barbara
IV m-ce - Sokołowski Szymon i Juchniewicz Laura
V m-ce - Bartkowiak Gabriel i Rękawek Kalina
VI m-ce - Krysiuk Dominik i Niekraś Zuzanna
VI m-ce - Świderski Wiktor i Stawińska Zuzanna
kat. 12-13 lat kl. G
II m-ce - Bartoszewicz Ignacy i Bernatowicz Martyna
II m-ce - Świderski Damian i Samel Gabriela
III m-ce - Gorlo Rafał i Puchalska Julia
kat. 12-13 lat kl. F
V m-ce - Bartoszewicz Antoni - Sadowska Kinga

Wyniki par sportowych:
kat. 10-11 lat kl. E
II m-ce - Bujnowski Bartosz i Marsella Angelica
IV m-ce - Nurkiewicz Oliwier i Marsella Annabel
kat. 12-13 lat kl. D ST
I m-ce - Mateusz Klekotko i Nikola Piotrowska
kat. 12-13 lat kl. D LA
I m-ce - Mateusz Klekotko i Nikola Piotrowska
kat. 12-13 lat kl. C ST
III m-ce - Mateusz Klekotko i Nikola Piotrowska
kat. 14-15 lat kl. E
VII m-ce - Stefański Bartłomiej i Krukowska Izabela
X m-ce - Jabłoński Wiktor i Pawełko Oliwia
XIII m-ce - Jóźwik Filip i Mierzejewska Hanna
kat. 14-15 lat kl. D ST
VI m-ce - Zysko Daniel i Orzechowska Natalia
VIII m-ce - Wyszyński Rafał i Barszczewska Milena
kat. 14-15 lat kl. D LA
IV m-ce - Zysko Daniel i Orzechowska Natalia
VIII m-ce - Wyszyński Rafał i Barszczewska Milena
kat. pow. 15 lat kl. D ST
VII m-ce - Waluś Wiktor i Waluś Julia
X m-ce - Bogdanowicz Michał i Pomichter Julia
kat. pow. 15 lat kl. D LA
IV m-ce - Waluś Wiktor i Waluś Julia
VI m-ce - Bogdanowicz Michał i Pomichter Julia
kat. pow. 15 lat kl. C ST
II m-ce - Kaszuba Piotr i Dudar Weronika
VIII m-ce - Nalbach Łukasz i Kalisz Justyna
kat. pow. 15 lat kl. C LA
IV m-ce - Kaszuba Piotr i Dudar Weronika
VII m-ce - Bujnowski Adrian i Polakowska Weronika
VII m-ce - Nalbach Łukasz i Kalisz Justyna
kat. pow. 15 lat kl. B ST
III m-ce - Pilecki Jakub i Sztukowska Paulina
IX m-ce - Bujnowski Adrian i Polakowska Weronika
kat. pow. 15 lat kl B LA
II m-ce - Pilecki Jakub i Sztukowska Paulina
VI m-ce - Czajkowski Sebastian i Urbanowicz Julia
XI m-ce - Borowski Jakub i Fiodorow Ida
kat. pow. 15 lat kl A LA
II m-ce - Tomecki Oskar i Wiktoria Zapolnik

Tancerze SKTT Promanada trenują i odnoszą sukcesy dzięki trenerom, którymi są Justyna i Grzegorz Klekotko.

źródło:www.facebook.com/Sportowy-Klub-Tańca-Towarzyskiego-Promenada
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kort #2720778 | 83.9.*.* 23 kwi 2019 10:42

    Olecko takie małe, a sukcesy tak wielkie ! Gratulacje, brawo. Jesli są świetni instruktorzy, to i dyscyplina na wysokim poziomie.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Tata Szymona #2720204 | 91.229.*.* 20 kwi 2019 19:47

    Sprostowanie prosimy: II m-ce - Szymon Świątkowski i Zuzanna Kruszewski - kat. juniorów starszych styl latynoamerykański, powinno być Zuzanna Kruszniewska

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages