środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Tenisiści stołowi walczyli w Olecku w Memoriale I. Jasieluna i F. Pietrołaja

2019-04-17 21:16:43 (ost. akt: 2019-04-17 21:40:13)

Autor zdjęcia: Archiwum MOSiR w Olecku

W hali Lega rozegrano XII Memoriał Ignacego Jasieluna i Franciszka Pietrołaja w tenisie stołowym. W najbardziej prestiżowej kategorii open zajął Robert Karniej, zawodnik Czarnych Olecko. Rywalizację mężczyzn powyżej 50 la wygrał syn patrona imprezy Tadeusz Pietrołaj z Olecka.

WYNIKI TURNIEJU:

Niepełnosprawni:
1. Rafał Czuper (Start Białystok)
2. Krzysztof Trochim (Start Białystok)
3. Paweł Kamiński (WTZ Olecko)
4. Radosław Pałęga (WTZ Olecko)
5-6. Anna Zielińska (WTZ Olecko)
Tomasz Kiczka (WTZ Olecko)
7-8. Agnieszka Milewska (WTZ Olecko)
Klaudia Romotowska (WTZ Olecko)

Dziewczęta 2010r. i młodsze:
1. Lena Czaplejewicz (Czarni Olecko)
2. Magdalena Grajewczyk (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Aleksandra Przybylska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Gabriela Wysocka (Czarni Olecko)

Chłopcy 2010r. i młodsi:
1. Dominik Dzikoński (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
2. Gytis Saukaitis (Vilkaviskis-Litwa)
3. Sebastian Zduniak (UKS Konieczki Ełk)
4. Krzysztof Zera (Giżycko)
5-6. Dawid Wierzbicki (UKS Konieczki Ełk)
Paweł Ciak (Giżycko)
7-8. Danielius Venclova (Vilkaviskis-Litwa)
Fabian Sokołowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
9. Paweł Grajewczyk (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

Dziewczęta 2008r. i młodsze:
1. Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
2. Maria Skarżyńska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Lena Czaplejewicz (Czarni Olecko)
4. Magdalena Grajewczyk (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6. Aleksandra Przybylska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
Gabriela Wysocka (Czarni Olecko)

Chłopcy 2008r. i młodsi:
1. Bartosz Ziemba (UKS Giżycko)
2. Karol Szeszko (UKS Białobrzegi)
3. Maciej Ziarko (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Adas Oźalas (Vilkaviskis-Litwa)
5-6. Kacper Święcki (UKS JANTAR Gołdap)
Kristupas Dabravolskis (Vilkaviskis-Litwa)
7-8. Artur Krymski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
Aurimas Kubilius (Vilkaviskis-Litwa)
9-11. Jakub Zduniak (UKS Konieczki Ełk)
Vakaris Bartninkas (Vilkaviskis-Litwa)
Gytis Saukaitis (Vilkaviskis-Litwa)

Dziewczęta 2004-2007r.:
1. Julia Jankowska (UKS Gołdap Zdrój)
2. Paulina Pawłowska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Elżbieta Prostko (UKS Konieczki Ełk)
4. Maria Skarżyńska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6. Rugile Paukstyte (Vilkaviskis-Litwa)
Viktorija Raulinaityte (Vilkaviskis-Litwa)
7. Aiste Bartelyte (Vilkaviskis-Ltwa)

Chłopcy 2004-2007r.:
1. Dominik Święcki (UKS Gołdap Zdrój)
2. Mateusz Marcinkiewicz (UKS Gołdap Zdrój)
3. Kacper Malinowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Rokas Brazaitis (Vilkaviskis-Litwa)
5-6. Karol Szeszko (UKS Białobrzegi)
Bartosz Ziemba (UKS Giżycko)
7-8. Maciej Ziarko (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
Bartłomiej Budziński (UKS Konieczki Ełk)
9-12. Piotr Saliński (Czarni Olecko)
Kamil Motulewicz (Augustów)
Kristupas Dabravolskis (Vilkaviskis-Litwa)
Adas Oźalas (Vilkaviskis-Litwa)
13-14. Aurimas Kubilius (Vilkaviskis-Litwa)
Jakub Wierzbicki (UKS Konieczki Ełk)

Dziewczęta 1999-2003r.:
1. Julia Jankowska (UKS Gołdap Zdrój)
2. Paulina Pawłowska (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

Chłopcy 1999-2003r.:
1. Mateusz Marcinkiewicz (UKS Gołdap Zdrój)
2. Rokas Brazaitis (Vilkaviskis-Litwa)
3. Marcel Rutkowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi)

Open mężczyzn:
1. Tyberiusz Królewicz (Ełk)
2. Krystian Maciorowski (MOSiR Grajewo)
3. Robert Karniej (Czarni Olecko)
4. Roman Skrzekut (UKS Białobrzegi)
5-6. Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi)
Grzegorz Wesołowski (UKS Gołdap Zdrój)
7-8. Jakub Barszczewski (Słobódka)
Krzysztof Rusiłowicz (Białystok)
9-12. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi)
Marcin Zawistowski (MOSiR Grajewo)
Marek Różycki (UKS Gołdap Zdrój)
Piotr Aksinowicz (Słobódka)
13-16. Dominik Święcki (UKS Gołdap Zdrój)
Rusłan Hojan (MOSiR Grajewo)
Rafał Czuper (Start Białystok)
Wiesław Laskowski (MOSiR Grajewo)
17-24. Tadeusz Pietrołaj (Olecko)
Marcel Rutkowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi)
Robert Szupieńko (Olecko)
Krzysztof Gnap (UKS Orły Gawliki Wielkie)
Bartosz Cudnowski (Pisanica)
Mateusz Marcinkiewicz (UKS Gołdap Zdrój)
Łukasz Norr (UKS Orły Gawliki Wielkie)
25. Krzysztof Trochim (Czarni Olecko)

Mężczyźni powyżej 50 lat:
1. Tadeusz Pietrołaj (Olecko)
2. Marek Różycki (UKS Gołdap Zdrój)
3. Andrzej Karniej (Czarni Olecko)

Mężczyźni powyżej 60 lat:
1. Janusz Rososiński (Giżycko)
2. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi)
3. Krzysztof Rusiłowicz (Białystok)
4. Bogusław Szczepanik (Giżycko)
5-6. Wiesław Laskowski (MOSiR Grajewo)
Adam Trochim (Olecko)
7-8. Janusz Jurczyk (Giżycko)
Zbysław Konopczyński (Lenarty)
9. Józef Polakowski (Olecko)


Pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchary oraz nagrody rzeczowe.

Sędzią głównym zawodów była Marzena Jasińska.
http://m.wm.pl/2019/04/orig/dsc-1892-544511.jpg


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages