Siatkarki walczą w Olecku o mistrzostwo Polski [AKTUALIZACJA]
2019-05-01 23:36:03(ost. akt: 2019-05-03 23:03:05)
W Olecku zakończyły się zmagania w fazie grupowej mistrzostw Polski kadetek. Do półfinału awansowały Elite Volley Kraków i UKS Atena Warszawa oraz KS Pałac Bydgoszcz i LTS Legionovia Legionowo, która broni tytułu mistrzowskiego.
Program mistrzostw Polski kadetek:
środa, 1 maja:
grupa A
Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Elite Volley Kraków 2:3 (25:16, 25:21, 21:25, 17:25, 15:6)
Metro Warszawa – Atena Warszawa 1:3 (16:25, 19:25, 25:15, 23:25)
środa, 1 maja:
grupa A
Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Elite Volley Kraków 2:3 (25:16, 25:21, 21:25, 17:25, 15:6)
Metro Warszawa – Atena Warszawa 1:3 (16:25, 19:25, 25:15, 23:25)
grupa B
Legionovia Legionowo – Enea Energetyk Poznań 3:1 (17:25, 25:23, 25:23, 25:16)
Pałac Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:23, 25:9)
czwartek, 2 maja:
czwartek, 2 maja:
grupa A
Elite Volley Kraków – UKS Atena Warszawa 2:3 (20:25, 16:25, 25:17, 25:19, 10:15)
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – KS Metro Warszawa 3:1 (22:25, 25:15, 25:16, 25:20)
Legionovia Legionowo – Enea Energetyk Poznań 3:1 (17:25, 25:23, 25:23, 25:16)
Pałac Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:23, 25:9)
czwartek, 2 maja:
czwartek, 2 maja:
grupa A
Elite Volley Kraków – UKS Atena Warszawa 2:3 (20:25, 16:25, 25:17, 25:19, 10:15)
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – KS Metro Warszawa 3:1 (22:25, 25:15, 25:16, 25:20)
grupa B
Enea Energetyk Poznań – KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (12:25, 25:23, 21:25, 25:22, 15:8)
LTS Legionovia Legionowo – MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
piątek, 3 maja:
grupa A KS Metro Warszawa – Elite Volley Kraków 0:3 (19:25, 19:2, 15:25)
grupa A UKS Atena Warszawa – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
grupa B MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Energetyk Poznań 0:3 (20:25, 18:25, 13:25
grupa B KS Pałac Bydgoszcz – LTS Legionovia Legionowo 3:1 (25:22, 25:17, 14:25, 25:22)
Enea Energetyk Poznań – KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (12:25, 25:23, 21:25, 25:22, 15:8)
LTS Legionovia Legionowo – MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
piątek, 3 maja:
grupa A KS Metro Warszawa – Elite Volley Kraków 0:3 (19:25, 19:2, 15:25)
grupa A UKS Atena Warszawa – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
grupa B MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Energetyk Poznań 0:3 (20:25, 18:25, 13:25
grupa B KS Pałac Bydgoszcz – LTS Legionovia Legionowo 3:1 (25:22, 25:17, 14:25, 25:22)
Klasyfikacja drużyn grupa A:
1. UKS Atena Warszawa - awans do półfinału
2. Elite Volley Kraków - awans do półfinału
3. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
4. KS Metro Warszawa
1. UKS Atena Warszawa - awans do półfinału
2. Elite Volley Kraków - awans do półfinału
3. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
4. KS Metro Warszawa
Klasyfikacja drużyn grupa B:
1. KS Pałac Bydgoszcz
2. LTS Legionovia Leginowo
3. Enea Energetyk Poznań
4. MKS Dąbrowa Górnicza
1. KS Pałac Bydgoszcz
2. LTS Legionovia Leginowo
3. Enea Energetyk Poznań
4. MKS Dąbrowa Górnicza
sobota, 4 maja:
10:00 o VII miejsce: KS Metro Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
12:00 o V miejsce: MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - Enea Energetyk Poznań
16:00 I półfinał: UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo
18:00 II półfinał: KS Pałac Bydgoszcz - Elite Volley Kraków
niedziela, 5 maja:
10:00 mecz o III miejsce
12:30 finał
10:00 o VII miejsce: KS Metro Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
12:00 o V miejsce: MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - Enea Energetyk Poznań
16:00 I półfinał: UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo
18:00 II półfinał: KS Pałac Bydgoszcz - Elite Volley Kraków
niedziela, 5 maja:
10:00 mecz o III miejsce
12:30 finał
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez