Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Motocrossowcy walczą w Olecku w Pucharze Polski

2019-05-12 00:35:05 (ost. akt: 2019-05-12 00:49:03)

Autor zdjęcia: Bolesław Słomkowski

W sobotę w Olecku odbyła się I runda Pucharu Polski w Olecku połączona z Mistrzostwami Strefy Polski Północnej i Warmińsko-Mazurskimi Mistrzostwami Okręgu. Dzisiaj czekają nas kolejne emocje.



WYNIKI:

Klasa MX B
1. Wojciech KUSZTAŁA Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda
2. Kacper MAJOWICZ PSM OFF ROAD Białystok KTM
3. Dominik WINCKIEWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda

MX 65
1. Mieszko POLNAR MX Lipno KTM
2. Bartosz JAWORSKI Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM
3. Piotr KAJRYS Gdański AutoMotoKlub KTM
-------------------------------------------------------------------------------------------
9. Filip DANIŁOWICZ Klub Motocyklowy OSA Olecko Yamaha

Klasa MX Kobiet
1. Wiktoria WICIŃSKA KM Cross Lublin KTM
2. Karolina JASIŃSKA Automobilklub Gorzowski Yamaha Bros Racing
3. Justyna MELECH ZKS ORION ZIEBICE Honda

Klasa MX1C
1. Daniel TARASIEWICZ ŁKM Łowicz Yamaha
2. Kamil MAJORCZYK WKM Wschowa Yamaha
3. Paweł ADAMCZYK KM Chojna KTM

Klasa MX Junior
1. Marcin BANDOSZ MX Lipno Husqvarna
2. Wiktor MAŁECKI KM Cross Lublin KTM
3. Konrad DĄBROWSKI DUUST RACING KTM

HARMONOGRAM CZASOWY

Niedziela, 12.05.2019.
Trening dowolny (10 min.), trening kwalifikacyjny (15 min.) i próba startu (5 min.)
Klasa MX MASTERS 09:00 – 09:30 w tym 5 min. próba startu
Klasa MX 85 09:35 – 10:05 w tym 5 min. próba startu
Klasa MX2 C 10:10 – 10:40 w tym 5 min. próba startu
Klasa MX OPEN 10:45 – 11:15 w tym 5 min. próba startu

12:15 – uroczyste otwarcie zawodów

Wyścigi:
Klasa MX MASTERS 12:23 zamknięta strefa oczekiwań 12:30 start
Klasa MX 85 12:53 zamknięta strefa oczekiwań 13:00 start
Klasa MX2 C 13:23 zamknięta strefa oczekiwań 13:30 start
Klasa MX OPEN 13:53 zamknięta strefa oczekiwań 14:00 start
Klasa MX MASTERS 14:38 zamknięta strefa oczekiwań 14:45 start
Klasa MX 85 15:13 zamknięta strefa oczekiwań 15:20 start
Klasa MX2 C 15:48 zamknięta strefa oczekiwań 15:55 start
Klasa MX OPEN 16:23 zamknięta strefa oczekiwań 16:30 start

17:30 posiedzenie JURY
Wręczenie nagród – strefa podium – bezpośrednio po zakończeniu drugiego wyścigu w każdej klasie.
Wręczenie nagród klasyfikacji klubowej – strefa podium – po zakończeniu drugiego wyścigu klasy MX OPEN.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Jabko #2732320 | 188.146.*.* 14 maj 2019 18:47

    Olecko - moja mała ojczyzna

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. natalka #2731249 | 83.9.*.* 13 maj 2019 10:25

    Olecko, nasza mała ojczyzna znowu słynna :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Kris #2730655 | 91.233.*.* 12 maj 2019 06:21

    Super impreza. Gratuluję i pozdrawiam.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages