środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Charytatywny maraton zumby na leczenie chorej Zosi w hali Lega w Olecku

2019-05-12 23:49:11 (ost. akt: 2019-05-13 00:32:10)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W hali Lega odbył się charytatywny maraton zumby dla 6-letniej Zosi, u której zdiagnozowano nowotwór mózgu. Dziewczynka przeszła już operację, ale na jej dalsze leczenie potrzeba ponad 230 tys. zł.W niedzielę w hali Lega w Olecku w godz. 17 - 20 odbywał się charytatywny maraton zumby dla Zosi Koniecko. Imprezę rozpoczęła rozgrzewka z Darią Maciejewską Fit Perfect. Wystąpiły też trzy grupy taneczne z Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku prowadzone przez instruktorkę tańca nowoczesnego Justynę Biśtygę. W akcję, oprócz Justyny Biśtygi, włączyły się też instruktorki: Aneta Adamczewska z Gołdapi, Iza Filiks z Ełku, Natalia Kucisz z Pisza, Patrycja Krecicka z Ełku i Natalia Drężek z Karwicy. Maraton zakończył trening Cross z Michałem.

Przez całą imprezę zbierano datki do puszki na rzecz 6-letniej Zosi Koniecko, którą ponad rok temu na przejściu dla pieszych potrącił samochód. Dziewczynka nie odniosła poważniejszych obrażeń, ale w trakcie badań lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór mózgu, a do tego duże ciśnienie śródczaszkowe i zagrażające życiu wodogłowie spowodowane uciskiem guza.

Obecnie na stronie Fundacji Siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy na roczny zapas leków celowanych molekularnie, suplementację oraz rehabilitację Zosi. Potrzeba na to niemal 235 tys. zł. Udało się już zebrać prawie połowę tej kwoty.
KLIKNIJ TUTAJ.

ZM

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages