środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Już dzisiaj PitStop Olecko Auto Reflex: bezpłatna kontrola stanu technicznego samochodów

2019-05-17 12:00:00 (ost. akt: 2019-05-22 10:51:15)

Autor zdjęcia: PitStop Olecko Auto Reflex

PitStop to bezpłatna akcja dla zmotoryzowanych. W środę 22 maja ekipa ProfiAuto Serwis odwiedzi Olecko, by wraz z lokalną firmą motoryzacyjną Auto Reflex udzielić kierowcom specjalistycznych porad oraz sprawdzić funkcjonowanie szeregu elementów samochodu. Swój pojazd skontrolować będzie można na parkingu przy markecie Kaufland (ul. Wojska Polskiego 8) w godzinach 12-18.

Specjaliści sprawdzą m.in. stan zawieszenia, oświetlenia, ogumienia oraz płyny eksploatacyjne, czyli elementy, które kierowcy powinni kontrolować niezależnie od pory roku.

Na miejscu dostępni będą eksperci ProfiAuto Serwis, którzy odpowiedzą na wszystkie motoryzacyjne pytania. Każdy gość akcji PitStop otrzyma również przydatny samochodowy gadżet.

ProfiAuto PitStop
Profesjonalnie, sprawnie i fachowo – tak właśnie działamy podczas akcji ProfiAuto PitStop, czyli bezpłatnej kontroli stanu technicznego samochodów w całej Polsce, w Czechach i na Słowacji. Od 2014 roku za pomocą akcji zachęcamy miejscowych kierowców do regularnego sprawdzania kondycji swoich samochodów. Badania odbywają się w mobilnym centrum diagnostycznym przez cały rok, w miejscach najczęściej odwiedzanych przez kierowców - takich, jak np. parkingi przy centrach handlowych.

Celem PitStopów jest podnoszenie świadomości kierowców w zakresie regularnych badań technicznych pojazdów. Akcja akcentuje kwestie ważne dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Współorganizatorami PitStopów są lokalni Partnerzy ProfiAuto – sklepy, hurtownie i serwisy motoryzacyjne. Na „warsztat” mechaników samochodowych trafiają elementy wyposażenia i podwozie.

Partnerami PitStopów są marki ProfiAuto i ProfiAuto Serwis oraz firmy: ATE, eni, MANN-FILTER, Osram, Valeo i Varta.

http://m.wm.pl/2019/05/orig/plakat-auto-reflex-2019-550604.jpg


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages