środa, 21 sierpnia 2019. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Tenisiści stołowi Czarnych Olecko cztery razy stawali na podium

2019-05-30 23:07:40 (ost. akt: 2019-05-30 23:18:05)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

W niedzielę 26 maja w Pisanicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym. Zawodnicy Czarnych Olecko, którzy trenują pod okiem Roberta Karnieja, zdobyli 4 medale

Dopisała frekwencja, rywalizowało prawie 70 zawodniczek i zawodników, co jak na nasze województwo jest znakomitym wynikiem.
Skrzaci bezpośrednio rywalizowali o mistrzostwo województwa i wśród dziewcząt nie było niespodzianek, gdyż pierwsza trójka z rankingu obroniła swoje pozycje.
W finale Lena Rucińska z Lidzbarka Welskiego pokonała Lenę Czaplejewicz z Olecka.

Wśród chłopców w pojedynku o złoto spotkali się zawodnicy z niższych pozycji rankingowych. Zwyciężył Grzegorz Rochoń z Działdowa, pokonując w decydującej grze zawodnika gospodarzy Dominika Dzikońskiego.

W grach podwójnych triumfowały dziewczęta z Lidzbarka Welskiego (Lena Rucińska i Karolina Skuza), a wśród chłopców para pisanicko-olecka Dominik Dzikoński i Jan Saulewicz.

Mistrzostwa zdominowali zawodnicy z Dekorglassu i LUKS Lidzbark Welski, ale powody do zadowolenia mają również tenisiści z Pisanicy, Olecka, Giżycka, Ostródy i Olsztyna.

http://m.wm.pl/2019/05/orig/0000073063-mw-1-1-553797.jpg
http://m.wm.pl/2019/05/orig/0000073063-mw-1-2-553798.jpg
	http://m.wm.pl/2019/05/orig/0000073063-mw-1-3-553799.jpg
	http://m.wm.pl/2019/05/orig/0000073063-mw-5-553801.jpg


Kategoria skrzat - gra pojedyncza dziewcząt
1. Rucińska Lena LKS WEL Lidzbark Welski
2. Czaplejewicz Lena MLKS CZARNI Olecko
3. Gajewczyk Magdalena LUKS ABC ŻAK Pisanica
4. Skuza Karolina LKS WEL Lidzbark Welski
5-6. Przybylska Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica
5-6. Rojewska Katarzyna KS DEKORGLASS Działdowo
7-8. Wysocka Gabriela MLKS CZARNI Olecko
7-8. Dzikońska Nikola LUKS ABC ŻAK Pisanica

Kategoria skrzat - gra pojedyncza chłopców
1. Rochoń Grzegorz KS DEKORGLASS Działdowo
2. Dzikoński Dominik LUKS ABC ŻAK Pisanica
3. Kempka Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo
4. Stachowiak Adam KS AZS UWM Olsztyn
5-6. Saulewicz Jan MLKS CZARNI Olecko
5-6. Kresin Kamil UKS Giżycko
7-8. Radziszewski Antoni KS AZS UWM Olsztyn
7-8. Madej Franciszek KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. Zduniak Sebastian UKS KONIECZKI Ełk
9-12. Piotrkowski Rafał KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. Szczepański Fabian KS DEKORGLASS Działdowo
9-12. Jabłonowski Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo
13-16. Drobiszewski Filip MLKS CZARNI Olecko
13-16. Węgrzynowski Alan LKS WEL Lidzbark Welski
13-16. Korona Aleksander KS DEKORGLASS Działdowo
13-16. Sadowski Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda
17-21. Sokołowski Fabian LUKS ABC ŻAK Pisanica
17-21. Walasek Michał KS DEKORGLASS Działdowo
17-21. Gajewczyk Paweł LUKS ABC ŻAK Pisanica
17-21. Gorczyczewski Piotr LKS WEL Lidzbark Welski
17-21. Łęt Norbert MLKS Ostródzianka Ostróda

Kategoria skrzat - gra podwójna dziewcząt
1. Rucińska Lena / Skuza Karolina LKS WEL Lidzbark Welski
2. Gajewczyk Magdalena / Przybylska Aleksandra LUKS ABC ŻAK Pisanica
3. Czaplejewicz Lena / Wysocka Gabriela MLKS CZARNI Olecko

Kategoria skrzat - gra podwójna chłopców
1. Dzikoński Dominik / Saulewicz Jan LUKS ABC ŻAK Pisanica / MLKS CZARNI Olecko
2. Rochoń Grzegorz / Kempka Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo
3. Stachowiak Adam / Radziszewski Antoni KS AZS UWM Olsztyn
4. Piotrkowski Rafał / Jabłonowski Krzysztof KS DEKORGLASS Działdowo
5-8. Madej Franciszek / Korona Aleksander KS DEKORGLASS Działdowo
5-8. Sadowski Paweł / Łęt Norbert MLKS Ostródzianka Ostróda
5-8. Szczepański Fabian / Walasek Michał KS DEKORGLASS Działdowo
5-8. Węgrzynowski Alan / Gorczyczewski Piotr LKS WEL Lidzbark Welski
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages