Niedziela, 16 czerwca 2019. Imieniny Aliny, Anety, Benona

Młodzi lekkoatleci walczyli w Olecku w finale wojewódzkim

2019-06-05 11:47:33 (ost. akt: 2019-06-05 12:00:13)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na stadionie MOSiR w Olecku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców. [WYNIKI]

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW:

100 m
1. Tiwoniuk Oskar (SP 1 Giżycko) - 12,16 - 130 pkt
2. Nowakowski Damian (SP 1 Giżycko) - 12,82 - 103
3. Sulej Franciszek (SP Wilkasy) - 12,84 - 102
4. Juchniewicz Damian (SP 3 Olecko) - 12,85 - 102
5. Borys Igor (SP 2 Olecko) - 13,16 - 90
6. Złotnik Piotr (SP 2 Olecko) - 13,21 - 88
7. Michniewski Oskar (SP Wilkasy) - 13,68 - 78
8. Karp Kamil (SP Wilkasy) - 14,10 - 59

300 m
1. Bokuniewicz Adrian (SP 2 Olecko) - 43,37 - 87 pkt
2. Zajączkowski Filip (SP 1 Giżycko) - 43,65 - 75
3. Nowak Michał (SP Wilkasy) - 45,60 - 66
4. Miechowicz Konrad (SP 1 Giżycko) - 47,00 - 54
5. Ostaniewicz Konrad (SP 1 Giżycko) - 48,48 - 43
PK Mrozik Michał (SP Wikasy) - 46,54
PK Walukiewicz Jakub (SP Wilkasy) - 47,17

600 m
1. Wądołowski Maciej (SP 3 Olecko) - 1:43,40 - 90 pkt
2. Machnikowski Szymon (SP 2 Olecko) - 1:50,28 - 66
3. Gdak Bartosz (SP 2 Olecko) - 1:58,28 - 43
4. Orzołek Karol (SP Wilkasy) - 2:06,84 - 24

1000 m
1. Bereza Krystian (SP 1 Giżycko) - 3:10,48 - 85 pkt
2. Sawko Michał (SP 1 Giżycko) - 3:14,96 - 76
3. Dęboski Wojciech (SP 1 Giżycko) - 3:15,21 - 75
4. Chodkiewicz Michał (SP 2 Olecko) - 3:15,21 - 75
5. Wajszczuk Dawid (SP Wilkasy) - 3:43,08 - 33
PK Kowalczyk Piotr (SP Wilkasy) - 4:25,38

skok w dal
1. Łapiński Kacper (SP 3 Olecko) - 5,19 - 90 pkt
2. Andruszkiewicz Piotr (SP Wilkasy) - 4,97 - 79
3. Marchewka Aleksander (SP 2 Olecko) - 4,72 - 67
4. Roszczyk Michał (SP Wilkasy) - 4,68 - 66
5. Kielich Norbert (SP 1 Giżycko) - 4,64 -64
6. Kamiński Sebastian (SP 2 Olecko) - 4,53 -59
PK Szepel Mikołaj (SP Wilkasy) - 4,39

skok wzwyż
1. Górski Jakub (SP Wilkasy) - 165 cm - 127 pkt
2. Gabruś Błażej (SP 2 Olecko) - 155 - 111
3. Harasim Paweł (SP Wilkasy) - 155 - 111
4. Lenar Michał (SP 1 Gizycko) - 150 - 102
5. Brodowski Mateusz (SP 2 Olecko) - 140 - 86
6. Ciesielski Mateusz (SP Wilkasy) - 125 - 63

pchnięcie kulą (5 kg)
1. Jankowski Kacper (SP 1 Giżycko) - 10.34 - 109 pkt
2. Mieczkowski Adam (SP Wilkasy) - 9,81 - 102
3. Bułka Nikolas (SP 1 Giżycko) - 9,77 - 101
4. Karp Michał (SP Wilkasy) - 9,20 - 92
5. Zamojski Wiktor (SP 2 Olecko) - 8,44 - 83
6. Pawlak Ernest (SP 1 Giżycko) - 8,44 - 83
7. Duszyński Oskar (SP Wilkasy) - 8,34 - 82
8. Mazur Krystian (SP 2 Olecko) - 6,67 - 60

rzut oszczepem (600 g)
1. Nowakowski Marek (SP 2 Olecko) - 38,41 - 106 pkt
2. Jurewicz Filip (SP Wilkasy) - 29,80 - 73
3. Polakowski Adam (SP 1 Giżycko) - 27,28 - 70
4. Truszkowski Marek (SP 2 Olecko) - 18,98 - 43

rzut dyskiem (0,75 kg)
1. Wierzchoń Kacper (SP Wilkasy) - 15,31 - 59 pkt

sztafeta 4 x 100m
1. SP 1 Giżycko - 50,86 - 127 pkt
2. SP 3 Olecko - 51,84 - 118
3. SP Wilkasy - 53,20 - 107

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT:

100 m
1. Bolesławicz Julia (SP 1 Giżycko) - 13,86 - 112 pkt
2. Więckowska Julia (SP 7 Giżycko) - 14,53 - 89
3. Malinowska Gabriela (SP 7 Giżycko) - 14,98 - 75
4. Sienkiewicz Maja (SP Wilkasy) - 15,18 - 69
5. Słowikowska Oliwia (SP 7 Giżycko) - 15,39 - 63
6. Januszkiewicz Oliwia (SP 1 Giżycko) - 16,37 - 39
7. Urbanowicz Anita (SP Wilkasy) - 16,57 - 35
8. Piaścik Magdalena (SP Wilkasy) - 16,94 - 28

300 m
1. Bereza Natalia (SP 1 Giżycko) - 49,76 - 68 pkt
2. Prokopczuk Oliwia (SP 7 Giżycko) - 50,71 - 60
3. Jurewicz Marta (SP 1 Giżycko) - 51,62 - 52
4. Obroślak Magdalena (SP 7 Giżycko)- 55,72 - 23
5. Jichyshyn Anastasia (SP 7 Giżycko)- 58,12 - 11
6. Matyjasek Julia (SP Wilkasy) - 64,59 - 0

600 m
1. Kulik Natalia (SP 7 Giżycko) - 2:00,11 - 67 pkt
2. Rutkowska Natalia (SP 7 Giżycko) - 2:03,78 - 56
3. Wąsewicz Katarzyna (SP Wilkasy) - 2:05,82 - 55
4. Jichyshyn Anna (SP 7 Giżycko) - 2:10,51 - 39
5. Lachowicz Julia (SP Wilkasy) - 2:11,07 - 38

skok w dal
1. Żukowska Martyna (SP 7 Giżycko) - 4,12 - 73 pkt
2. Cieślukowska Ksenia (SP 1 Giżycko) - 3,58 - 45
3. Chełkowska Dominika (SP 7 Giżycko) - 3,55 - 44
4. Jurewicz Katarzyna (SP 1 Giżycko) - 3,55 - 44
5. Swacha Magdalena (SP 7 Giżycko) - 3,50 - 41
6. Juszczuk Oliwia (SP 1 Giżycko) - 3,40 - 37
7. Ejdys Julia (SP Wilkasy) - 3,39 - 36
8. Duchicz Dominika (SP Wilkasy) - 2,97 - 18

skok wzwyż
1. Poczynek Weronika (SP 1 Giżycko) - 1,52 - 138 pkt
2. Mikołajczyk Maja (SP Wilkasy) - 1,34 - 101
3. Winiarz Zuzanna (SP 1 Giżycko) - 1,25 - 83
4. Uszyńska Karolina (SP Wilkasy) - 1,20 - 73
5. Kaszak Aneta (SP 7 Giżycko) - 1,10 - 55
6. Swacha Magdalena (SP 7 Giżycko) - 1,10 - 55
7. Dudar Weronika (SP 1 Giżycko) - 1,10 - 55
8. Tymiec Weronika (SP Wilkasy) - 1,10 - 55
9. Chełkowska Dominika (SP 7 Giżycko) - 1,05 - 46

pchnięcie kulą (3 kg)
1. Zaczek Gabriela (SP 1 Giżycko) - 8,60 - 95 pkt
2. Fedyk Martyna (SP 1 Giżycko) - 7,79 - 83
3. Boć Aleksandra (SP 1 Giżycko) - 7,44 - 78
4. Rodziewicz Oliwia (SP 7 Giżycko) - 7,41 - 78
5. Miciukiewicz Maja (SP 7 Giżycko) - 7,00 - 73
6. Rakowska Milena (SP 7 Giżycko) - 6,28 - 61
7. Beczek Oliwia (SP Wilkasy) - 6,13 - 59
8. Płoszyńska Emilia (SP Wilkasy) - 5,45 - 49

rzut oszczepem (500 g)
1. Chmielewska Emilia (SP 1 Giżycko) - 17,60 - 55 pkt

sztafeta 4 x 100m
1. SP 1 Giżycko - 57,50 - 96 pkt
2. SP 7 Giżycko - 61,37 - 67
3. SP Wilkasy - 63,54 - 53

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW:
1. SP 1 Giżycko 1136 pkt
2. SP Wilkasy 1086
3. SP 3 Olecko 743
4. SP 2 Olecko 721

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:
1. SP 1 Giżycko 962 pkt
2. SP 7 Giżycko 817
3. SP Wilkasy 651
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages