środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

21 medali oleckich pływaków na Otwartych Mistrzostwach Bałtyku

2019-06-05 12:06:27 (ost. akt: 2019-06-05 12:24:31)

Autor zdjęcia: Archiwum OSN Amfiprion Olecko

W Kłajpedzie na Litwie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bałtyku w pływaniu w płetwach. Polskę reprezentowały trzy kluby. Najliczniejsza ekipę wystawił Amfiprion Olecko i wywalczył aż 21 medali.

Nasz kraj reprezentowały trzy kluby z Polski:
najliczniejsza grupa AMFIPRION OLECKO w składzie: Ada Adamska, Natalia Hatalska, Gabriela Biszewska, Kinga Chodyna,Hubert i Piotr Modzelewski, Filip Drażba, Kacper Jurczak;
UKS TRYTON OLECKO w składzie: Rebeka Kasprzak, Igor Wieloch, Szymon Rutkowski
oraz zawodniczka KS NAUTILUS JASTRZĘBIE- ZDRÓJ Zuzanna Rzepka.



Nasi zawodnicy rywalizowali w blokach konkurencji indywidualnych oraz sztafetach razem z zawodnikami z klubów Litwy, Estonii, Białorusi oraz Ukrainy.

Po raz kolejny pływacy OSN AMFIPRION OLECKO udowodnili, że są bardzo mocną drużyną, liczącą się na arenie międzynarodowej, przywożąc z zawodów 21 medali w tym srebro w sztafecie 4x50m BF kobiet w składzie: Kinga Chodyna, Ada Adamska, Gabriela Biszewska, Natalia Hatelska z czasem 1.40.64.

WYNIKI ZAWODNIKÓW OSN AMFIPRION

Ada Adamska 50 SF 24.48 ( 3. miejsce), 100 SF 55.30 (1. miejsce), 50 BF 27,38 (1 miejsce), 100BF 1.00.93 (1. miejsce);
Gabriela Biszewska 50 SF 22,67, 50 BF 25,86;
Natalia Hatalska 50 SF 20.61, 50 BF 24,67 (1. miejsce), 100 SF 48.01, 100 BF 53.44 (3. miejsce);
Kinga Chodyna 50 BF 25.04 ,100 BF 53,71, 200 BF 1.59, 400 BF 4.14.51 (1. miejsce);
Hubert Modzelewski 50 SF 21.08 (2. miejsce), 100 SF 47.54 (2. miejsce), 200 SF 1.50.43 (1 miejsce), 100 BF 54.48 (1. miejsce);
Piotr Modzelewski 50 SF (3. miejsce), 100 SF (3. miejsce), 100 IM 37.90 (1 miejsce), 50 AP 17.64 (2. miejsce);
Filip Drażba 400 SF 3.22.34 (3 miejsce ) 800 SF 7.14.84 (1 miejsce);
Kacper Jurczak 50 BF 21.21, 100 BF 47.01, 200 BF 1.44 ( 2. miejsce).

UKS TRYTON OLECKO
Rebeka Kasprzak 50 SF 22.58, 50 BF 25.28 (3. miejsce)
Igor Wieloch 50 BF 25.13, 400 BF 4.16.86
Szymon Rutkowski 50 BF 25,16, 400 BF 4.29.87

KS NAUTILUS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Zuzanna Rzepka 50 SF 19,34 (2. miejsce), 100 SF 41.59 (1. miejsce)

Ewa Muster- Drażba
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages