środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Zakończenie roku szkolnego w OSWdG w Olecku

2019-06-19 12:21:20 (ost. akt: 2019-06-19 12:38:26)

Autor zdjęcia: Archiwum OSWDdG w Olecku

Społeczność Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Głuchych im. św. Filipa Smaldone oficjalnie zakończyła rok szkolny 2018/2019. Były nagrody, gratulacje i życzenia udanych wakacji.



Na uroczystość zaproszeni zostali goście: starosta olecki Marian Świerszcz, Tomasz Domel z Komendy Powiatowej Policji, Tomasz Jagłowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, maratończyk z Olecka Jan Bagiński, członek Zarządu Oddziału ZNP Józef Siwko oraz przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Staszewska.

Dyrektor OSWdGD Artur Sobolewski pogratulował uczniom osiągniętych wyników, a szczególnie tym, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem (średnia ocen powyżej 4,75).

Dyrektor wyróżnił uczniów i uczennice, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły oraz przyczynili się do budowania dobrego wizerunku placówki. Podziękował za pracę uczniom uczestniczącym w konkursach i olimpiadach, uzyskując w nich wyniki stawiające olecką placówkę w gronie najlepszych ośrodków w Polsce.

Dyrektor Sobolewski podziękował też nauczycielom, wychowawcom i wicedyrektorowi za rok sumiennej i wyczerpującej pracy, a wszystkim życzył udanych wakacji.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała uczennica klasy VII szkoły podstawowej Izabela Kamińska.

Nagrodę za 99% frekwencję na zajęciach edukacyjnych otrzymał Kacper Jankowski, a jego brat Dawid nagrodę za 100% frekwencję na zajęciach kształcenia zawodowego i wzorową pracę na rzecz placówki.

Przyznano nagrody uczniom szczególnie wyróżniającym się w sporcie: Marcinowi Domel i Kamilowi Kowalewskiemu oraz w czytelnictwie: Patrykowi Tumanowicz, Martynie Surel i Krystianowi Wyrzykiewicz.

Stypendium (500 zł) otrzymali:
- za wyniki w nauce Izabela Kamińska i Magda Szulińska,
- w sporcie: Kamila Zielińska, Kamil Kowalewski i Dawid Jankowski.

Pożegnano absolwentów z trzech szkół: branżowej szkoły I stopnia (Hubert Bubrowski, Piotr Kukowski, Łukasz Makarewicz, Marcin Domel, Jakub Bąkowski, Aniela Dobrzyńska, Paulina Główka, Patryk Grajewski, Łukasz Makarewicz, Aleksandra Staszewska, Magda Warakomska, Sebastian Wieczorek), gimnazjum (Mateusz Drobiszewski, Anna Łaskowska, Tomasz Ołów, Mateusz Turowicz, Izabela Zawadzka) i szkoły podstawowej (Marcin Dobrowolski, Jakub Turowicz).


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages