Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ojciec zamordowanej 9-miesięcznej Blanki zwolniony z aresztu [AKTUALIZACJA]

2019-07-01 20:22:13 (ost. akt: 2019-07-01 22:47:49)
Olecko morderstwo

Olecko morderstwo

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Grzegorz W. podejrzewamy o zabójstwo swojej 9-miesięcznej córki, został w poniedziałek zwolniony z aresztu. Taką informację potwierdził nam adwokat Adam Ramotowski, obrońca matki zamordowanej Blanki.

- Faktycznie dzisiaj został uchylony środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, ale zarzuty wobec Grzegorza W. pozostały niezmienione. Nie jestem jego obrońcą i nie miałem z nim kontaktu.
Za tydzień, w środę, będę się widział z panią Anną W., bo dotychczas miałem z nią możliwość krótkiej rozmowy w obecności funkcjonariuszy. Cały czas konsekwentnie nie przyznaje się, reaguje bardzo emocjonalnie na temat utraty dziecka i widać, że to bardzo mocno przeżywa. Mam pewną teorię w tej sprawie, ale na razie nie mogę jej zdradzać. Nie potwierdzę też ani nie zaprzeczę, że został zatrzymany inny mężczyzna – powiedział w rozmowie z nami adwokat Adam Ramotowski, obrońca Anny W.


Według niepotwierdzonych informacji w tej sprawie już został zatrzymany inny mężczyzna, który miał utrzymywać kontakty z Anną W. – matką zamordowanej dziewczynki, i był widziany w Olecku w dniu zabójstwa.

W mieście huczy też od plotek o zatrzymaniu jeszcze innego mężczyzny, mieszkańca Olecka, ale i tej informacji nie udało się nam na razie potwierdzić.

Przypomnijmy, że dramat rozegrał się w jednym z mieszkań w Olecku w piątek 21 czerwca. Po godz. 20 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o śmierci dziecka. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 9-miesięcznej dziewczynki. Sekcja zwłok potwierdziła, że do jej śmierci doprowadziły osoby trzecie. Dziewczynka doznała krwotoku wewnętrznego i uszkodzenia mózgu. Do zabójstwa doszło poprzez uderzenie narzędziem tępokrawędzistym w głowę, w okolice szyi i klatki piersiowej. Ciosy zadane dziecku były na tyle mocne, że złamane żebro przebiło dziewczynce serce. Nie wiadomo, czym dziecko było bite. Mógł to być wałek lub młotek.

Anna W. i jej konkubent Grzegorz W. zostali aresztowani na 3 miesiące 24 czerwca. Prokuratura zarzuciła im znęcanie się fizyczne nad w/w dziewczynką w okresie od kwietnia 2019 roku do 20 czerwca 2019 bieżącego roku.
ZM

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (48) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kdsfjsk #2756981 | 91.240.*.* 3 lip 2019 15:51

  Powodzenia w dojściu do siebie. Wiedz, że dużo ludzi od początku nie wierzyło w tą sytuacje i czekaliśmy na te wieści o niewinności. Trzymaj się.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Matka #2756774 | 83.135.*.* 3 lip 2019 09:46

  Grzegorzu masz wspaniałe dzieci.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Proszę #2756347 | 185.13.*.* 2 lip 2019 16:17

  Ojciec niewinny i tyle. Po co obrzucac chłopa inwektywami.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Kfo #2756081 | 37.47.*.* 2 lip 2019 10:20

  Wiecie co gadacie tak, ale przecież jeżeli już wpadłas a nie chcesz dziecka, oddaj tyle ludzi marzy o dziecku a nie mogą mieć, sama mam ten problem bo wzielabym a napewno nie pozwoliłaby żeby dziecku stała się krzywda. Ludzie pomyślcie co te dzieci są winne i za co je martretujecie że czasem zaplacze. Zastanówcie się bo sami byście nie chcieli mieć takiego życia. A tej mate należą się tortury i niech ktoś ją martretuje to zobaczymy co będzie czuła i czy też nie będzie płakała

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. To sąd powinien siedzieć #2756073 | 91.233.*.* 2 lip 2019 10:14

  To w końcu sąd oddał dziecko degeneratom, mimo negatywnych opinii. Sędzia powinien odpowiadać za nieumyślne spowodowanie śmierci. Ale nadzwyczajnej kasty nic nie ruszy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Pokaż wszystkie komentarze (48)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages