środa, 21 sierpnia 2019. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Krzysztof Pielowski wygrał Olecki Maraton Pływacki

2019-07-28 14:58:33 (ost. akt: 2019-07-28 18:06:28)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na starcie XXVII Oleckiego Maratonu Pływackiego stanęło 29 zawodników. Dystans 4,5 km najszybciej pokonał Krzysztof Pielowski z Olsztyna



XXVII Olecki Maraton Pływacki rozegrany został na Jeziorze Oleckie Wielkie w Olecku. Długość - 4,5 km, temperatura wody - 23 °C, temperatura powietrza - 26°C
Do maratonu zgłosiło się 29 zawodników. 28 zawodników ukończyło.

WYNIKI KOŃCOWE
1. Krzysztof Pielowski - Olsztyn - 1:01,34
2. Mieszko Palmi-Kukiełko - Aąuasfera Masters Olsztyn - 1:03.01
3. Evgeny Kurin - KSSHOR No 1 Tver (Rosja) - 1:03.01
4. Paweł Gregorowicz - Aąuasfera Masters Olsztyn - 1:05,29
5. Grzegorz Monczak - Daszewice - 1:05,30
6. Piotr Konopacki - Aąuasfera Masters Olsztyn - 1:08,20
7. Mariusz Gabiec - Aąuasfera Masters Olsztyn - 1:08,26
8. Polina Vorobyova - KSSHOR No 1 Tver (Rosja) - 1:09,33
9. Aleksandra Bednarek -UKS SP 149 Łódź - 1:10,27
10. Grzegorz Mówiński - Aąuasfera Masters Olsztyn -1:11,59
11. Tomasz Jakubowski - Pijalnie Polskie/ATP Augustów - 1:16,34
12. Krzysztof Wandzioch - Suwałki - 1:20,58
13. Bogdan Milewski - Aąuasfera Masters Olsztyn - 1:25,30
14. Adam MatusiakvelMatuszewski-Aąuasfera Masters Olsztyn - 1:26,06
15. Aleksandra Chmielewska - Olecko/MUKS Olimpijczyk Suwałki - 1:27,10
16. Małgorzata Bołtuć - Wrocław - 1:33,45
17. Zbigniew Sajkiewicz - Warszawa - 1:33,59
18. Daniel Zapilaj -Ełk - 1:37,32
19. Wojciech Czupryn - Warszawa Masters Team - 1:40,25
20. Miłosz Pytel - Kraków / Triwse -1:41,21
21. Bożena Jaskowska - Rzeszów / Neon Team - 1:42,25
22. Jarosław Perkowski - Suwałki - 1:48,03
23. Wojciech Kudaś - Warszawa - 1:49,20
24. Sergiej Mikhaylov - Kaliningrad (Rosja) - 1:50,08
25. Justyna Łagowska - Aąuasfera Masters Olsztyn - 1:50,45
26. Karol Szymańczyk - Warszawa - 1:52,17
27. Zbigniew Biel - Warszawa -2:15,52
28. Jakub Nieznach - Wołomin/ IKS AWF Warszawa -2:16,18


Najlepsza kobieta - Polina Vorobyova - KSSHOR No 1 Tver (Rosja)
Niepełnosprawni - 1. Zbigniew Sajkiewicz -Warszawa 
2. Jakub Nieznach - Wołomin/ IKS AWF Warszawa
Najmłodszy - Aleksandra Chmielewska (2006) - Olecko/MUKS olimpijczyk Suwałki
Najstarszy - Zbigniew Biel (1951)
Najlepszy olecczanin - Aleksandra Chmielewska (2006)
Zwycięzca otrzymał łódź wiosłową oraz dyplom i statuetkę.
Nagrody rzeczowe, dyplomy i statuetki otrzymali: trzech pierwszych zawodników, najlepsza kobieta, najmłodszy, najstarszy, najlepszy z Olecka oraz najlepsi w kategorii niepełnosprawnych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Nagrody wręczali: Burmistrz Olecka - Karol Sobczak i Tadeusz Bogusz, olecki medalista Igrzysk Paraolimpijskich z Barcelony i Atlanty.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. karyn #2769445 | 188.146.*.* 30 lip 2019 00:19

    Gorszej łodzi to już DELPHIA nie miała?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages