Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Postaw na rozwój swojej firmy z funduszami europejskimi!

2019-08-02 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-02 11:38:58)

Prowadzisz firmę i chcesz ją rozwinąć? Masz krótką historię biznesową i kredytową? A może inwestujesz w nowe technologie i brak ci środków? Z unijną ofertą z projektu „Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie” spełnisz swoje biznesowe cele! Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z instytucjami finansującymi pomaga przedsiębiorcom rozwijać się i wzmacniać pozycję na rynku. Czeka na Ciebie nawet milion złotych, udzielanych w formie pożyczek i poręczeń. Dowiedz się, jak je zdobyć.

http://m.wm.pl/2019/08/orig/projekt-bez-tytulu-1-567991.jpg

Zwiększ konkurencyjność swojej firmy!

Przedsiębiorstwo, niezależnie od swoich rozmiarów i stażu, aby konkurować na rynku, stale rozwija swój potencjał inwestując w rozwój czy innowacje. Pomocną okazuje się Pożyczka Rozwojowa, Pożyczka Inwestycyjna z Premią oraz Poręczenie, które otrzymać mogą przedsiębiorcy prowadzący swój biznes w województwie warmińsko-mazurskim. Środki z funduszy unijnych pozwolą wprowadzić innowacje, zakupić nowe produkty i usługi, czy maszyny i sprzęt. Na jakie wsparcie możesz liczyć?

Pożyczka Rozwojowa
Działasz na rynku krócej niż 3 lata, jesteś start-upem i brak Ci funduszy na rozruch? Problemem młodych firm bez historii kredytowej i biznesowej jest często uzyskanie finansowania zewnętrznego przez brak zabezpieczeń. Z Pożyczką Rozwojową możesz otrzymać nawet 1 mln zł na inwestycje, i zwiększyć potencjał rozwojowy firmy, jej produktywność i pozycję na rynku. Niemała kwota, a pokryje wiele potrzeb stawiającego pierwsze kroki przedsiębiorcy. Oprocentowanie wynosi już od 0,94% w skali roku. Środki możesz przeznaczyć też na wzmocnienie podstawowej działalności firmy lub na wdrożenie nowych projektów, a do 40% wartości przeznaczyć na cele obrotowe, wspomagające rozwój inwestycyjny.

Poręczenie
Chcesz aby Twoja firma nabrała wiatru w żagle? Realizujesz inwestycje rozwojowe i starasz się o kredyt? Poręczenie jest dobrym rozwiązaniem! Z nim sfinansujesz inwestycje w nowe technologie, innowacje czy maszyny i sprzęt produkcyjny. Z poręczenia skorzystał Pan Krzysztof Ciszewski, właściciel czarteru jachtów Mix Czarter, w Ruskiej Wsi na Mazurach.

- mazury to idealne miejsce na letnie żeglowanie. W sezonie przybywa coraz więcej osób zainteresowanych czarterowaniem, więc potrzebowaliśmy dodatkowych środków na narastające potrzeby. Wydatków było wiele, ale dzięki Poręczeniu zabezpieczyłem swój kredyt i kupiłem jacht z wyposażeniem. Wystarczyło też na przygotowanie odpowiedniego pomostu, zwiększenie powierzchni parkingowej czy zagospodarowaniem portu. Jestem zadowolony, jak wiele udało mi się zmienić w swojej firmie, dzięki unijnemu poręczeniu. – dodaje Pan Krzysztof.

Kwota poręczenia to nawet 500 tys. zł, a jego wysokość to max. 75% kwoty Twojego kredytu/pożyczki* Możesz poręczyć swój kredyt nawet na 7 lat. Zdecydowany? Skontaktuj się z instytucją finansującą udzielającą poręczenia. Konsultant odpowie na pytania i pomoże w trakcie całego procesu.
* Stopa Jednostkowego Poręczenia może wynosić maksymalnie 80% kwoty kapitału Kredytu wypłaconego bez odsetek, prowizji i innych zobowiązań Ostatecznego Odbiorcy

Pożyczka Inwestycyjna z Premią
Wprowadzasz nowe produkty i usługi? Chcesz inwestować w innowacyjne rozwiązania? Tutaj sprawdzi się Pożyczka Inwestycyjna z Premią o finansowaniu nawet do 1 mln zł! Z nią wyposażysz firmę w nowy sprzęt, maszyny i urządzenia. Zmodernizujesz środki produkcji i wyposażysz lub doposażysz miejsca pracy. Wsparcie umożliwi Ci też wdrożenie nowych technologii TIK, czy innowacji produktowo- procesowych. To nie wszystko. Z pożyczką zakupisz i wdrożysz gotowe technologie i rozwiązania do firmy. Niewątpliwą zaletą jest możliwość uzyskania premii, do nawet 50 tys. zł, która zmniejszy odsetki od kwoty pożyczki (jeżeli Twój projekt ma szczególny wpływ na rozwój regionu).

Co wyróżnia te produkty spośród innych na rynku?
Przede wszystkim niskie, stałe oprocentowanie pożyczek od 0,94% w skali roku, a wysoka kwota wsparcia i długi okres spłaty pozwolą racjonalnie zaplanować wydatki inwestycyjne w firmie. Co więcej, możesz skorzystać z karencji w spłacie kapitału. Proces uzyskania produktów unijnych jest szybki i łatwy. Zgłoś się do instytucji finansującej udzielającej wsparcia, a konsultant odpowie na wszelkie pytania i przeprowadzi przez proces, nie pobierając żadnych prowizji i opłat.

Pożyczki rozwojowej udzieli
Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”
tel. 55 248 10 91

Poręczenia udzieli:
Warmińsko-Mazurski Fundusz „Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. w Działdowie
tel: 728-419-194


Więcej informacji o produktach unijnych z projektu „Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie” dostępne na pozyczkiunijne.bgk.pl

Artykuł sponsorowany przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Przyznanie pożyczki uzależnione jest od analizy ryzyka przedsiębiorcy. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.


http://m.wm.pl/2019/08/orig/belka-office-warminskomazurskie-567954.jpg

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages