Niedziela, 17 listopada 2019. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Tenisiści Czarnych na turnieju w Pisanicy

2019-10-23 10:01:16 (ost. akt: 2019-10-23 10:23:26)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

W miniony weekend w Pisanicy odbył się XVI Otwarty Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Wystartowało około 150 zawodników z Podlasia, Mazur oraz z Rosji. Z dobrej strony pokazali się reprezentanci Czarnych Olecko

W XVI Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo rywalizowało około 150 tenisistów z Podlasia (Suwałki, Białystok, Grajewo, Augustów, Kolno, Białobrzegi, Stary Folwark, Słobódka, Rajgród), Mazur (Ełk, Giżycko, Gołdap, Olecko, Pisz) i Rosji (Kaliningrad, Gusiew, Oziersk).

Rywalizowano w wielu kategoriach, rozgrywano również deble.

Warto podkreślić bardzo dobry poziom w kategoriach dziecięcych, gdyż wielu zawodników z tych grup wiekowych uczestniczyło w ostatnich turniejach Grand Prix Polski żaków i młodzików. W open dominowali zawodnicy występujący aktualnie, bądź w przeszłości, w II lidze.

Kategoria: Skrzat - chłopcy
1. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko
2. Tworkowski Szymon - MOKS Słoneczny Stok Białystok
3. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica
4. Gajewczyk Paweł - LUKS ABC Żak Pisanica
5. Sawicki Krzysztof - Chodorówka Nowa


http://m.wm.pl/2019/10/orig/0000078046-1-585962.jpg

Kategoria: Skrzat - dziewczęta
1. Ostrowska Anna - GKTS Giżycko
2. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica
3. Milewska Julia - MLKS Czarni Olecko
4. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój
5-6. Ziarko Justyna - LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Twarowska Natalia - GKTS Giżycko
7-8. Remiszko Alicja - UKS Remik Stary Folwark
7-8. Święcka Kornelia - UKS Gołdap Zdrój
9. Krynicka Idalia - LUKS ABC Żak Pisanica (najmłodszy zawodnik - 4 lata)

http://m.wm.pl/2019/10/orig/0000078046-2-585961.jpg

Kategoria: Żak - chłopcy
1. Perkowski Kacper - UKS ATS Białystok
2. Ziemba Bartosz - GKTS Giżycko
3. Kuźma Jakub - UKS ATS Białystok
4. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
5-6. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Tworkowski Szymon - MOKS Słoneczny Stok Białystok
7-8. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko
7-8. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno
9-12. Kopeć Gracjan - SP Pisanica
9-12. Zubrzycki Dominik - UKS Konieczki Ełk
9-12. Ciak Paweł - GKTS Giżycko
9-12. Zera Krzysztof- GKTS Giżycko
13-15. Sławiński Kacper - GKTS Giżycko
13-15. Klukowski Patryk - Żanowo
13-15. Zduniak Sebastian - UKS Konieczki Ełk

Kategoria: Żak - dziewczęta
1. Kiersnowska Natalia - UKS TS Ósemka Białystok
2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica
3. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica
4. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Wysocka Gabriela - MLKS Czarni Olecko
5-6. Jurczyk Zaryna - UKS TS Ósemka Białystok
7-8. Święcka Kornelia - UKS Gołdap Zdrój
7-8. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój
9-10. Remiszko Magdalena - UKS Remik Stary Folwark
9-10. Jakubowska Natalia - UKS Remik Stary Folwark

	http://m.wm.pl/2019/10/orig/0000078046-5-585960.jpg

Kategoria: Młodzik - chłopcy
1. Jurczuk Michał - UKS ATS Białystok
2. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi
3. Perkowski Kacper - UKS ATS Białystok
4. Ziemba Bartosz - GKTS Giżycko
5-6. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
7-8. Krymski Artur - LUKS ABC Żak Pisanica
7-8. Rybaczuk Mateusz - MOKS Słoneczny Stok Białystok
9-12. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
9-12. Święcki Kacper - UKS Gołdap Zdrój
9-12. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno
9-12. Saliński Piotr - MLKS Czarni Olecko
13-16. Tworkowski Dawid - MOKS Słoneczny Stok Białystok
13-16. Kuźma Jakub - UKS ATS Białystok
13-16. Alboszta Bartosz - UKS Remik Stary Folwark
13-16. Zubrzycki Kacper - UKS Konieczki Ełk
17-18. Klukowski Błażej - Żarnowo
17-18. Sławiński Kacper - GKTS Giżycko

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages